Ставьте like и читайте!

Ķīmijas aizstājējs DEZINFEKTORS SUNSEPT NO INDIJAS JASMĪNA

02.11.2017, 3ade.lv

Ķīmijas aizstājējs DEZINFEKTORS SUNSEPT NO INDIJAS JASMĪNA

Grūti noticēt, ka skaistumkopšanas salonā var inficēties ar HIV, taču ar daudziem citiem vīrusiem un baktērijām, tādām kā A, B, un C hepatīts, herpess, stafilokoks, sēnītes – viegli! Tie visi var iekļūt mūsu organismā caur asiem instrumentiem, piemēram, knaiblēm, šķērēm, tetovēšanas un pīrsinga adatām.Lai inficētos, pietiek ar dažām asins pilēm, kas palikušas no iepriekšējā klienta uz adatas gala vai manikīra šķēru asmeņiem, ja viņš ir slims vai ir vīrusa nēsātājs. Tāpēc sterilizācija un dezinfek-cija ir neatņemama skaistumkopšanas salonu vai medicīnas centru darba sastāvdaļa.

Dezinfekcija – tas ir pasākumu komplekss, kas paredzēts infekcijas slimību izraisītāju likvidēšanai un ārējās vides objektu toksīnu sagraušanai; lai to paveiktu, parasti tiek izmantoti ķīmiski dezinficējoši līdzekļi, piemēram, formaldehīds vai nātrija hipohlorīds, organisko vielu šķīdumi, kam piemīt dezinficējošas īpašības: hlorheksidīns, kvartāra amonija savienojums (KAS), peroksietiķskābe, poliguanidīns (PGMG-GH).

Ne tik sen Latvijas speciālisti sāka izmantot dezinficējošo līdzekļu līniju SunSept, kuras pamatā ir dabiskais antiseptiķis. Frangipani vai Rietumindijas jasmīns – viens no visskaistākajiem tropisko zemju ziediem. Papildus to skaistajam izskatam šie izņēmuma ziedi satur antiseptiķi. Kas piesaistīja speciālistu uzmanību šim zīmolam?

Didecyldimethylammonium chloride (saīsinātais nosaukums D4) produktu sastāvā – antiseptiski un dezinficējoši līdzekļi. Piemīt spēcīga baktericīda, fungicīda, tuberkulocīda, virucīda, algicīda iedarbība.

DR. JUDĪTE BĒRZIŅA – MEDICAL GROUP DENS VADĪTĀJA UN GALVENĀ ĀRSTE

No dezinfekcijas līdzekļa kvalitātes atkarīga ne tikai drošība, bet arī pašu speciālistu veselība. Pastāvīgi izmantojot ķīmiskos līdzekļus, bieži vien var iegūt ādas saslimšanas un alerģijas. Pēc tam, kad mūsu klīnika sāka izmantot SunSept, kolēģiem pārgāja alerģija. Bet pacienti atzīmēja patīkamo dezinfekcijas līdzekļu smaržu. 

MEDICĪNAS DR. AGNESE RUSKULE, ĀRSTA PRAKSE

Nepieciešams izvēlēties līdzekļus, kam piemīt plaša spektra darbība attiecībā pret baktērijām (ieskaitot tuberkulozes mikrobaktērijas), sēnītēm, vīrusiem (hepatīta un HIV vīrusi). SunSept piemīt vispusīgs iedarbības spektrs, tai skaitā uz Noro, Rota vīrusu un A, B, C hepatītu. Kas ir ne mazāk svarīgi – nebojā mēbeles, nesatur krāsvielas un aromatizētājus. 

MONTA NILLE – SKAISTUMKOPŠANAS SALONA STILLE VADĪTĀJA

Jau sen meklēju tādu dezinfekcijas līdzekli, kas ne tikai izskatīsies skaisti uz plauktiņa kabinetā, bet arī derēs dažādiem instrumentiem, neizraisot to koroziju. Tostarp to var izmantot arī ultraskaņas vannās. Sastāvā ir samazināts alkohola daudzums, kas ir labāk elpošanas sistēmai, salīdzinājumā ar standarta spirta izsmidzinātāju.

DR. AIVA PAKULE – PRF-KLĪNIKAS GALVENĀ ĀRSTE

Mani iecienītākie produkti: dezinfektors-sprejs virsmām, dezificējošās salvetes un brīnišķīgs roku krēms – ātri uzsūcas un ļauj uzreiz uzvilkt cimdus, kā arī neatstāj taukainas pēdas uz telefona vai automašīnas stūres.

Ražotājs: PRISMAN Pharma International AG, Šveice

Pārstāvis Baltijā SIA Savani, Tallinas iela 49, Rīga, LV-1001

 

+371 22023229+37129115512+371 29277906

savani@savani.lv

komentāri

  • Reklāmkarogs