Ставьте like и читайте!

KOSMĒTIKA ANTI JETLAG

17.07.2018, 3ade.lv

KOSMĒTIKA ANTI JETLAG

Ja pēc lidojuma jūs gaida svarīga tikšanās ar partneriem, nevis omulīgs numurs, masāžas seanss un 8 stundu miegs, tad ātri noslēpt noguruma pēdas pēc lidojuma palīdzēs pareizi piemeklēta profesionālā kosmētika. Ejot kopsolī ar laiku, NEOVITA COSMETIC radīja absolūti inovatīvu produktu – krēmu-putas, kas ļauj ātri atjaunoties pēc pārlidojuma, un spreju dziļai mitrināšanai un ādas šūnu stimulācijai. 

Autore: Elvīra Ļutinska, kompānijas POETICA dibinātāja, kompānijas PROLOGIC dibinātāja un vadītāja

Kas ir Jetlag? Jetlag ir stāvoklis, kas radies pārāk ātras laika joslas maiņas dēļ. Ātra pārvietošanās un laika joslu nomaiņa maina visu cilvēka ikdienas bioloģisko ritmu un var izraisīt miegainību vai bezmiegu, koncentrācijas zudumu, galvassāpes. Tam seko arī saguris izskats, blāva sejas āda, tumši loki zem acīm. Atjaunošanās var aizņemt no 2 līdz 14 dienām.

ANTI JATLAG MOUSSE radīts speciāli ceļotājiem, kuru āda izjūt nogurumu, sausumu un atrodas stresā strauju laika joslu pārmaiņu un miega nepietiekamības dēļ. Krēms-muss paaugstina ādas dzīves spēku un veicina paātrinātu tās reģenerāciju, kā dēļ dabiskais organisma bioritms pēc ilga pārlidojuma atjaunojas ātrāk. Unikālā ingredientu sistēma Cell-Vitality-Complex, kofeīns un ATF (adenozīntrifosforskābe, kas atrodas katrā dzīvnieku un augu šūnā) nodrošina ātru un ievērojamu ādas šūnu reģenerāciju. Sastāvā ietilpst arī sabalansēta avokado eļļa un dabiskais skvalāns.

Otrs palīginstruments, ko vērts sākt lietot pirms lidojuma – CELL VITALITY BOOSTER – spēcīgs mitrinātājs un šūnu metabolisma pastiprinātājs uz hialuronskābes un peptīdu kompleksa bāzes. Vienkārši izsmidziniet spreju un pēc dažām minūtēm lieko notīriet ar salveti. Līdzeklis dāvās svaiguma izjūtas, uzturēs ādas mitruma līdzsvaru.

Un visbeidzot aloe COOLING SPRAY – unikāls produkts, ko es iesaku vienmēr turēt savā kosmētikas somiņā! Šī spreja sastāvā ir vistīrākais alvejas lapu sulas ekstrakts un Dpantenol, kas atbild par ādas mitrināšanu, nivelējot kairinājuma un apsārtuma pēdas.


Pateicoties unikālai patentētai fiziskās konservācijas metodei, NEOVITA COSMETIC neizmanto ķīmiskus konservantus, ne tiešus, ne netiešus, un alvejas sula saglabāta tīrā un svaigā veidā.

NEOVITA atšķiras no pilnīgi visa, ko jūs esat redzējuši agrāk! 

Tā ir inovatīvu tehnoloģiju un vislabāko dabas ekstraktu kombinācija. Tehnoloģijas, kas tiek izmantotas ražošanā, dod kosmētikai NEOVITA statusu, kas nelīdzinās nevienam starptautiskajā kosmētisko līdzekļu tirgū.

•bezjebkādiemkonservantiempateicotiesekskluzīvai produkta saglabāšanas metodei; •ļotiefektīvapateicotiesinovatīvajaiputusistēmai;

•bezpiedevām,tādāmkāmākslīgāskrāsvielas,PEG emulgatori, minerālās un silikona eļļas un citas;

•katraslīdzekļulīnijasproduktiideālisaderuncitsar citu savstarpēji iedarbojas. 

NEOVITA oficiālais pārstāvis Latvijā SIA PROLOGIC. Vairāk informācijas par zīmolu, apmācību grafiks speciālistiem vietnē: www.prologic.lv

Rīga, Brīvības iela 101, 2. stāvs | +371 204 22 204 | prologicriga@gmail.com | siaprologic

TIRDZNIECĪBAS VIETAS:

Rīga: Maija DeLux (Martas 7), Premium Medical (13. janvāra iela 3)

Jūrmala: "Maison De Beaute" AmberSea Hotel & SPA (Dzintaru pr. 68)

 

 

komentāri

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs