Ставьте like и читайте!

Kosmētika La Sultane de Saba pieejama arī Latvijā

27.10.2019, 3ade.lv

Kosmētika  La Sultane de Saba pieejama arī Latvijā

Krāšņa, dabiska, glāstoša
Kosmētika La Sultane de Saba pieejama arī Latvijā  

Malaizijas šī sviests, medus roze, ingvers, zaļā tēja, argana eļļa, Marokas olīvu pasta, pačūlija, ambra, vaniļa, frangipani... 

 

 

La Sultane de Saba zīmola dibinātāja ir Vanesa Sitbona. Brauciena laikā uz Maroku, franču kosmetoloģi bija tik ļoti apbūruši austrumnieciskie noslēpumi, ka, atgriežoties Parīzē, viņa izveidoja savu «pasaku valsts Sabas» versiju. Pēc neilga laika Instagram padarīja šo kosmētiku tik populāru, ka pat stikla pudelīti ar BB krēmu «Līgavas noslēpums»’ iegādājās sievietes, kas nemaz nav līgavas.

Visu, ko šis zīmols radījis, gribas salikt plauktiņā pie gultas. Un tie pat nav obligāti jālieto — vienkārši gribas ieelpot aromātu un ieslīgt omulībā.

Izmantojot autentiskus un oriģinālus kopšanas līdzekļus ar dažādiem aromātiem, zīmola mērķis ir dāvāt sapņus par ceļojumiem, atklājot vēl neredzētus apvāršņus, kur ķermenis un dvēsele savienojas, atgriežoties miera un labsajūtas pirmssākumos. Gammas un rituāli katrai gaumei...

Gaidīti, dārgi, austrumnieciski. Ar minimālisma pieskaņu, Japānas iedvesmotiem lotosa aromātiem, neroli ar rīsu kliju eļļu. Neparastā baliešu etniskā formā, kā lotosa/frangipani masāžas svece, kuras degošā dakts maigi sasilda šī sviestu. Tas lēnām kūst, radot tik tikko pamanāmu smalku gaismu un svaigu, nomierinošu aromātu, pēc tam to vēl siltu uzklāj ķermenim vai matiem.

Malaizijas attīrīšanās rituāls tiek pasniegts kā zīdaina vaska gomāža ar krēmīgu tekstūru, kuras pamatā ir gliemežvāku, kokosriekstu mizas un organiski audzētu cukurniedru pulveris.

Zelta līnija ar 23-karātu zeltu, kurai ir izteiktas antioksidanta un reģenerējošas īpašības, kas veicina audu oksigenāciju, aktīvi baro to, mitrina un aizsargā. 

 Sultane de Saba profesionālie produkti, kā arī mājas apstākļos paredzētā kopšanas līnija, tiek piedāvāti SPA centros piecos kontinentos, dažādās valstīs: Francijā, Anglijā, Itālijā, Grieķijā, Šveicē, Beļģijā, Portugālē, Austrijā, Krievijā, Izraēlā, Apvienotajos Arābu Emirātos, Japānā, Korejā, ASV, Austrālijā, Singapūrā, Jaunkaledonijā, Gabonā, un tagad arī Latvijā.

 Pateicoties zīmola La Sultane de Saba izcilajai kvalitātei, to ir izvēlējušies Galeries Lafayette, Sephora, Elytis un daudzi citi visā pasaulē. Novērtējiet to paši! 

Oficiālais izplatītājs Latvijā: AMI

Republikas laukums 3, Rīga / +371 26 445 732
Instagram @lasultanedesaba_latvia / amihairriga@gmail.com

Ieteiktās Eiropas cenas.

 

 

komentāri