Ставьте like и читайте!

Latvijā populāras personības un sociālo tīklu influenceri novērtē jaunāko aptieku zīmola Vichy produktu – serumu Mineral 89<

28.02.2018, 3ade.lv

Latvijā populāras personības un sociālo tīklu influenceri novērtē jaunāko aptieku zīmola Vichy produktu – serumu Mineral 89

Latvijā populārām personībām un sociālo tīklu influenceriem 27. februārī Ziemeļblāzmas kultūras centrā bija iespēja pirmajiem iepazīties ar jaunāko Latvijas vadošā aptieku kosmētikas zīmola Vichy Laboratories inovāciju – serumu Mineral 89. Pasākuma laikā klātesošie varēja izmēģināt jauno produktu. 

Būtiski, ka jaunā Mineral 89 seruma minimālistiskā formula satur tikai 11 sastāvdaļas, nodrošinot intensīvu ādas mitrināšanu un stiprināšanu ikdienā, un šis inovatīvais koncentrāts vispilnīgāk ilustrē Vichy būtību – tie ir tīri, maksimāli dabiski un efektīvi produkti ādas veselībai.

Maniem pacientiem augsta tolerance jeb produkta panesība ir ļoti svarīga – viņiem interesē formulas bez potenciāli kairinošām vielām un ar dabīgām sastāvdaļām, tai pašā laikā viņi vēlas, lai produkts būtu efektīvs un sniegtu rezultātus. Mineral 89 apvieno visas šīs prasības. Ir nepieciešami tikai divi pilieni, ko iemasē ādā pēc rīta un vakara sejas attīrīšanas procedūrām, lai šis caurspīdīgais un vieglais mitrinātājs nepārtraukti darbotos 24 stundas,” saka dermatoloģe un Vichy konsultante Anna Bērziņa.

Jānorāda, ka jaunajā Mineral 89  serumā, līdzīgi kā visos Vichy produktos, būtiska sastāvdaļa ir Vichy termālais ūdens, kas radies Francijas provinces Overņas vulkānisko iežu dzīlēs. Vichy termālais ūdens ir dabiski bagāts ar 15 vērtīgām minerālvielām, kas palīdz nostiprināt ādas barjerfunkciju, padarot to izturīgāku pret ārējiem apstākļiem. Mineral 89 satur 89% mineralizēto termālo ūdeni, kas ir augstākā termālā ūdens koncentrācija, kāda jebkad sasniegta Vichy produktos, un dabiskas izcelsmes hialuronskābi, lai 24 stundas mitrinātu un tonizētu ādu. Tas nesatur smaržvielas, krāsvielas, silikonu, parabēnus, alkoholu – Mineral 89 ir piemērots pat visjutīgākajai ādai. To droši var lietot arī ādai ap acīm un lūpām. Mineral 89 ir tik universāls, ka to var lietot gan kā vienīgo sejas ādas mitrinātāju, gan kombinācijā ar jebkuru citu ikdienas ādas kopšanas līdzekli.

 

Fotogrāfs: K. Bardziņš 

 

 

komentāri

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs