Ставьте like и читайте!

Leģendārais garo matu guru PATRIKS KAMERONS no Londonas viesojas Rīgā un prezentē savu kolekciju „Session”.

10.11.2014, Margarita Melnikova

Leģendārais garo matu guru PATRIKS KAMERONS no Londonas viesojas Rīgā un prezentē savu kolekciju „Session”.

Šā gada 31. oktobrī Rīgā, Ķīpsalas starptautiskajā izstāžu centrā Wella Professionals oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs „SIROWA Group” pulcēja vairāk kā 300 friziermeistaru no visām trim Baltijas valstīm uz pasaulē slavenā un ģeniālā garo matu veidošanas guru PATRIKA KAMERONA look&learn meistarklasi. Notiekošo vēroja klātienē arī mūsu portāls. Lai gan Ķīpsalas izstāžu halle vienmēr pārsteidz ar izcilām personībām, tik neviltota interese no neskaitāmiem ārzemju skaistuma industrijas pārtāvjiem ir apliecinājums tam, ka Patrika Kamerona talants nav komercializēts un patiesu talantu no pasaules nenoslēpsi. Varētu teikt, ka Patrika iznāciens kļuva par Baltic Beauty 10 gadu jubilejas kulmināciju.

 Trīs stundu ilgajā meistarklasē tika prezentēta PATRIKA KAMERONA 2014. gada kolekcija „Session” – gan sarežģītas, gan viekāršas modernas frizūras un detalizēti soli-pa-solim paraugdemonstrējumi un skatuves, kopā 8 dažādi modeļi, kuru matus P. Kamerons veidoja visdažādākajos veidos, izmantojot ekskluzīvos System Professional produktus.

Viss ģeniālais ir gaužām vienkāršs. Piemēram, ņemam saspraudes un...

... iegūstam šādu retro variantu

Tikai reto šajā nozarē nav iedvesmojis garo matu maestro Patrika Kamerona (Patrick Cameron) darbs. Talants, redzējums un bezgalīgais entuziasms ir aizvedis viņu no darba frizieru salonā dzimtajā Ņūplimutas (New Plymouth) pilsētā Jaunzēlandē līdz stāvovācijām uz pasaules diženākajām friziermeistarības skatuvēm. Pēdējos 27 gadus Patriks dzīvo Londonā, iemantojis perfekta profesionāļa reputāciju, būdams viens no visvairāk pieprasītajiem frizieru māksliniekiem nozarē, turklāt ir ļoti laipns un patiess džentlmenis. Patrikam pavisam ir izdevies pārvērst garo matu sakārtojumu pasauli, veidojot pasakainas, elpu aizraujošas kolekcijas, kas demonstrē viņa talantu visā spožumā. 

Demonstrāciju laikā viņš rada satriecošas frizūras tik vienkāršotā un nepiespiestā veidā, ka pat iesācējs frizieris sajūtas pietiekami pārliecināts, lai tās izmēģinātu. Patriks ir slavens ar savu enerģisko un dzirkstošo personību, viņš iedvesmo nepārtraukti. Studenti, kuri apmeklē Patrika Kamerona skolu (The Patrick Cameron School), to absolvē pašpaļāvības pilni un ļoti prasmīgi garu matu veidošanā! Katru gadu Patriks kopā ar komandu izstrādā jaunu kolekciju, un 2014. gadā viņi piedāvā kolekciju Sesija – redaktoru kolekcija (Session – The Editorial Collection). 

Meistarklases apmeklētājiem bija izvēle klausīties lielisko matu guru viņa dzimtajā angļu mēlē vai izmantot iespēju un baudīt pasākumu latviešu un krievu valodas sinhronajā tulkojumā, ko piedāvāja kompānija „KT Serviss”.

A/S „SIROWA RĪGA” vēlas teikt lielu paldies visiem, kas iesaistījās šī pasākuma tapšanā. It īpaši make-up artistiem no IMUARTI Studio un Irinai Sališai, dekoratīvās kosmētikas brendam MAX FACTOR, kompānijām „Svētki Jums”, „Alfa SLS”, „Acs Dizains”, „KT Serviss”, kā arī izstādes „Baltic Beauty” organizatoriem.

Foto: Kārlis Briedis

komentāri

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs