Ставьте like и читайте!

MAKE UP FOR LIFE. Laiks atklāt vizāžistu patiesību

03.11.2017, 3ade.lv

MAKE UP FOR LIFE. Laiks atklāt vizāžistu patiesību

PIRMOREIZ IEPAZINUSIES AR ŠO KOSMĒTIKU IZSTĀDĒ BALTIC BEAUTY, MŪSU PUBLIKA JAUNUMU UZTVĒRA DIEZGAN UZMANĪGI, JO PIEDĀVĀJAMO PRODUKTU KVALITĀTE PĀRSTEIDZA AR NETICAMI ZEMO CENU. TAČU STRĪDĒTIES AR KLIENTU, KURAM, PROTAMS, VIENMĒR IR TAISNĪBA, NAV VĒRTS. VIENKĀRŠI VAJAG PAGAIDĪT, KAD LAIKS VISU SALIKS SAVĀS VIETĀS – ATKLĀSIES ŠĪ PATI VIETA IR VIZĀŽISTU SOMIŅĀS. TIE, KURI UZTVER KOSMĒTIKU NEVIS KĀ SPĒLI, GLUŽI KĀ MĒS AR JUMS, BET NOPIETNI UN DARBA VAJADZĪBĀM, VADĀS PĒC KONKRĒTIEM KRITĒRIJIEM: KVALITĀTE, IESPĒJA BEZGALĪGI EKSPERIMENTĒT UN CENA. 

2003. gadā Andrea Ksi, vecākā zinātniskā speciāliste kosmetoloģijas jomā, apvienoja pētījumus meikapa sfērā un ādas kopšanā ar ražošanu, servisu un apmācību kosmētikas kompānijā Natural International. Savākusi komandu ar Francijas un Vācijas zinātniekiem, viņa izveidoja profesionāla meikapa līniju – MAKE UP FOR LIFE PROFESSIONAL, kas pēc augstiem kvalitātes standartiem tiek ražota Āzijā.

MAKE UP FOR LIFE PROFESSIONAL izmanto ne tikai pilnvērtīgas tehnoloģijas profesionālā dekoratīvās kosmētikas ražošanā, bet arī sadarbojas ar top-vizāžistiem, apmāca talantīgus jauniešus un palīdz īstenoties viņu sapņiem.

Maskējošie krēmi zem acīm BLEPHAROPLAS EYE ZONE CORRECTOR 

Pateicoties „360 grādu" formulai krēms der visai zonai ap acīm: augšējam plakstiņam kā praimeris, apakšējam – konsīlers.

Dzeltenais tonis maskē tumši-brūnos lokus un maisiņus zem acīm.

Oranžais tonis maskē tumši-zilos lokus zem acīm.

____________

Cena: 13 EUR

 

Modelējoša tuša ar trīskāršu efektu – apjoms, pagarināšana, uzliekšana MAGIC MASCARA 

Skropstu tušas iepakojums satur skropstu tušu un flakonu ar zīda šķiedrām. Jūs varat izmantot vienkārši tušu, kuras birstītes inovatīvā forma atšķirs katru skropstiņu, radot īpašu „vēdekli", bet varat radīt pieaudzētu skropstu efektu, pateicoties zīda šķiedriņām sastāvā. 

Ūdensnoturīgs meikaps bez nobiršanas, savelšanās un izsmērēšanās.

Ideāla jutīgām acīm, der gan profesionālam meikapam, gan lietošanai mājās.

____________

Cena: 19 EUR

 

Ūdensnecaurlaidīga mitrinoša tonālā bāze WATERPROOF LIQUID FOUNDATION

Tonālā bāze lieliski izlīdzina toni bez maskas efekta, droši maskē nepilnības un sniedz ādai zīdainību un jaunības starojumu. Unikāls komponents, kas ietilpst tonālajā bāzē, intensīvi mitrina ādu.

Speciāla formula ļauj tonim palikt noturīgam pie kontakta ar ūdeni, pat pēc peldes. Tonālā bāze der normālai, sausai un nobriedušai ādai.

____________

Cena: 17 EUR 

 

Palete sejas modelēšanai CHEEK SHADOW CAKE 

Divkrāsu palete sastāv no brūnās krāsas, kas imitē dabiskas ēnas, un spilgtas ziloņkrāsas. Tumšā krāsa padziļina sejas līnijas un slēpj trūkumus, tai pat laikā gaišā rada daudz tuvāku līniju efektu un izceļ tās. 

 

Pareizi lietojot šo produktu, var būtiski izmainīt un uzlabot tās sejas vietas, ar kurām mēs esam neapmierināti – sašaurināt vaigu kaulus vai noslēpt dubultzodu.

___________

Cena: 15 EUR

 

 

Pilns produktu katalogs: makeupforlife.eu/products

 

komentāri

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs