Ставьте like и читайте!

Mani vasaras topa produkti no Essence – sērija Fun Fair

07.09.2015, Jana

Mani vasaras topa produkti no Essence  – sērija Fun Fair
Mani vasaras topa produkti no Essence - sērija Fun Fair

Šos lieliskos produktus saņēmu jau vasaras sākumā, laiks paskrēja tik ātri, ka nepaspēju pat samirkšķināt un rudens/ziemas kolekcijas jau klāt... Tomēr nepārdzīvo, lai arī rakstu tev par šo produktu līniju tikai tagad, tas nenozīmē ka vasaras beigām un rudenim tie vairs nav piemēroti! Ir gan, lieto tos droši, jo svaiga, gaiša un veselīga āda modē būs vienmēr, lai ko akcentē jaunāko kolekciju prezentācijās:). Mode un sekošana tai ir apsveicama, taču veselīgums un dzīvīgums modē būs vienmēr!

Pirmais, ko saņemot šīs kolekcijas paciņu ievēroja mans skatiens - elegants un pasteļtoņos ieturēts produkcijas iepakojums, ļoti pievilcīgs skatienam. 

Arī maisiņš, kurā produktus saņēmu, bija koši rozā, tiešām patīkami un acis priecējoši :). Produktu iepakojumi neuzbāzīgi, gaiši un viegli, īsteni piemēroti vasarai ... Rodas iespaids, ka šie produkti ne tikai izskatās gaisīgi, bet arī lietošanā būs tādi paši, dzirkstošu rezultātu garantējoši. 

Gribētos sākt ar vienu no labākajiem sērijas produktiem – izgaismojošām pērlītēm! Tās ir iekarojušas stabilu vietu manu iecienītāko produktu vidū.

Lai arī pērlītēm šobrīd ir kāds konkurents, šīs pagaidām vinnē. Tām ir kāda laba īpašība, ko neesmu ievērojusi otram produktam. Pavērojot pērlītes tuvumā, ir skaidri saskatāms spīdums... Neesmu perlamutra spīduma fane, tādēļ pie testēšanas ķēros diezgan negribīgi un ... biju pārsteigta. Lai tevi nemulsina to izskats, jā, tās ir perlamutra, taču uzklājot uz vaigu kauliem un viegli pārejot visai sejai rezultāts būs lielisks!!! Ja neteikt vairāk! Nav nekāda perlamutra spīduma, ir veselīgs mirdzums, turklāt tonis un krāsa nav redzami, taču mirdzums un jaunavīgums pilnīgi kliedzošs. Āda iegūst vieglu dzīvīgumu, neuzbāzīgu un gaišu, skaties foto :). Šī produkta testēšanas laikā bieži esmu dzirdējusi labu novērtējumu un komplimentus no apkārtējiem – tiek pamanīts veselīgais un jaunavīgais mirdzums, pirmajā brīdī to maldīgi piedēvējot tonālā krēma īpašībām! Pērlītes mani savaldzinājušas tik ļoti, ka ikdienā tās lietoju arī pūdera vietā, viegli pārejot visai sejai un tikai tad akcentējot vaigu kaulus. Klāju ar lielo pūdera otu un priecājos par šķietami jaunavīgo un dzirkstošo ādu:). Iesaku izmēģināt arī tev!

Nākamais produkts ir – lūpu krāsas jeb spīdumi. 

Izskats šiem produktiem kā lūpu krāsām (intensīvs un noturīgs tonis), taču segums kā lūpu spīdumam (viegls, maigs un garšīgs). 

Pieejami divās krāsās: spilgti rozā, kas uzklājot uz lūpām ir sulīgā koši rozā tonī, ne gaišā, bet vidējā un piesātinātā nokrāsā, kas būs piemērota vēsajam krāsu kolorītam. Savukārt otrs, aprikožu tonī ieturētais lūpu krāsa - spīdums, siltākai krāsu gammai. Es izmantoju abus toņus, aprikožu, kas ir vieglāks un caurspīdīgāks dienai, savukārt tumši rozā, kas ir piesātināti caurspīdīgs vakaram :). Kā saka, pa dienu gaiša un silta, vakarā koša un tumša. Tomēr rēķinies, biezu un sedzoši efektu nepanāksi, šie produkti ir vairāk kā viegls un puscaurspīdīgs spīdums, nevis lūpu krāsa. 

Līdzīgos toņos ir pieejamas arī vaigu ēnas. Tām ir „baking jeb cepto ēnu” tekstūra, kas ļoti viegli klājas un nodrošina toni kopā ar spīdumu. Vasarā šis produkts bija viens no pieprasītākajiem klientēm ar iedegumu. Vaigu ēnas lieliski izcēla vaigu krāsu un sniedza mirdzumu. Pat atrodoties pustumsā un krēslā šie vaigu toņi spēlējās uz vaigu galiem, tie mirdzēja tā it kā telpā spīdētu saule. Produkta tekstūrai ir vēl viens liels pluss, tā ļoti labi klājas! 

Diemžēl matēto toņu fanēm produkts nebūs piemērots! Sejām ar liftinga un pretnovecošanās vajadzībām nav pilnībā jāatsakās no šī produkta, tikai jāseko tā pielietošanas vietām! Pavisam nedaudz uz pašiem vaigu kauliem būs pilnīgi pietiekoši, turklāt seja izskatīsies kā saules apmirdzēta, svaigāka un jaunāka. Cena šiem produktiem vairāk kā adekvāta un iegādājami tie visos Drogas veikalos.

Un noslēgumam kā saldais ēdiens – kokvilnas pūderis uz nagiem, kas sniedz pilnīgi matētus nagus ar dažviet redzamām spīduma daļiņām.

Kopumā jāsaka, viss ir ļoti pārdomāts, kolekcijā pieejama ne tikai dekoratīvā kosmētika saskaņotos toņos, bet arī nagu pūderis un matu gumijas! Vārdu sakot, lēts un vienkāršs veids kā iegādāties jaunu kosmētiku nebaidoties kļūdīties kombinējot.

Jau pēc pāris dienām... jaunā Rudens /Ziemas kolekcija no Catrice un Essence, kā arī MUST HAVE produkti kas atrodami šī ražotāja plauktos.

Jana. http://janasskaistumalapa.blogspot.com/

komentāri