Ставьте like и читайте!

Manikīrs: OPI vadošās speciālistes Justīnes Kolinsas favorīti

09.11.2017, 3ade.lv

Manikīrs: OPI vadošās speciālistes Justīnes Kolinsas favorīti

Ar manikīru ir tā: labāk, lai tas būtu, taču vēl labāk, lai tas vienmēr izskatās nevainojami. Kādi brīnumprodukti lakai ļaus palikt arī pēc trauku mazgāšanas? Kādas manikīra aktualitātes sagaidāmas 2018.gadā?

Par šo un vēl daudz ko citu -  no izstādes BALTIC BEAUTY 2017 vēsta mūsu portāla speciālā korespondente Darja Žuravļova, kas tikusies ar zīmola OPI vadošo speciālisti Justīni Kolinsu (Justine Collins) un izdibinājusi informāciju par daudziem meitenīgi-noderīgiem knifiem.

Justīne un Darja

Kā mēs zinām, kosmētikas zīmols OPI ir izslavens ne jau tikai ar laku kvalitāti, bet arī daudzveidīgo toņu klāstu. 4 pilnīgi atšķirīgas kolekcijas, kas ik gadu tiek papildinātas: "Love, OPI, xoxo", "Iceland", "California Dreaming", "Fiji". Sev tīkamāko toni šeit piemeklēs ikviena.

California Dreaming

 

Iceland Collection no OPI

OPI kolekcija Iceland šobrīd ir vispopulārākā. Iedvesmu rudens- ziemas kolekcijai Iceland tās veidotāji smēlušies Īslandē: sūnām apaugušie ieži, aukstie aisbergi, zilā un vilinošā jūra. Kolekcija vēsta par atmosfēru, kas šajā pasaules nostūrī valda.  Putekļains zilais, oranžais māls un vīna toņi, violetā palete, sākot ar vijolīti līdz tumšajam baklažānam.

 

Taisni no Lisabonas

Pavasarī OPI palaidīs jauno kolekciju ar 12 jauniem un vēl košākiem toņiem. OPI pavasara/vasaras kolekcijas radīšana iedvesmota no Portugāles galvaspilsētas Lisabonas. Justīne: «Pilsēta, kurā katra māja ir iekrāsota citādākā krāsā. Tā ir ne tikai krāsaino māju pilsēta, bet arī iecienīta mīlnieku vieta, kas nebeidz baudīt brīnišķīgos laikapstākļus, skaistās ainavas un vietējo kultūru. Jaunās 2018.gada pavasara/vasaras kolekcijas krāsas – tā ir koši dzeltenā, oranžā, zilā un sarkanā».

This color's making waves

 

Manikīra aktualitātes 2018

Runājot par tendencēm, Justīne pieminēja šobrīd aktuālo nagu mākslas paveidu - «Negative Space» jeb kailo manikīru – ģeometrisks raksts ar krāsainu laku uz vienas naga daļas.

Taču OPI komanda spērusi soli uz priekšu un standarta manikīru «Negative Space» stilā nedaudz pamainījusi, pieliekot atšķaidīto krāsu efektu. Lai šādu efektu panāktu, vispirms uz naga tiek uzklāta baltā laka, tad tiek klāts intensīvāks tonis un beigās visi toņi ar mazu otiņu tiek sajaukti. Rezultātā tiek iegūti zīmējumi, kuru pamatā ir pakāpeniska pāreja no vienas krāsas uz otru. Justīne iesaka eksperimentēt ar dažādām krāsām un modeļiem, ierosinot: «Jauciet krāsas tā, it kā jūs mēģinātu izšķīdināt vienu krāsu otrā!»

 

Justīnes Kolinsas favorīti

Baltā nagu laka Alpine Snow tonī

Ja balto laku ņem kā pamatu, tad tonis, kuru jūs klājat virs tā, taps daudz intensīvāks. Krāsa izskatīsies tā, kā to bija iztēlojušies radītāji. Tā kā katram cilvēkam naga plāksnītes krāsa ir atšķirīga, tad dažām rokām sarkanā krāsa izskatīsies kā klasiska sarkanā, citām – ķiršu sarkanā. Tāpēc intensīvākai krāsai Justīne iesaka pielietot balto pamatu.

 

 

Divas otas, bez kurām neiztiksim 2018. gadā

Pirmā - plakana ota, lai panāktu plūstošas krāsas efektu, otra – pavisam plāna ģeometriskam rakstam.

 

Serums roku ādai no OPI kolekcijas Pro Spa

Ja roku un kāju ādai nepieciešama mitrināšana, Justīne iesaka izmēģināt PRO SPA sērijas serumu. Tas mitrina un darbojas kā pretnovecošanās līdzeklis, tā sastāvā - kumelīte un C vitamīns.

 

 

Kutikulas eļļa no OPI kolekcijas Pro Spa

Līdzeklis, ko Justīne vienmēr ņem līdzi visos savos ceļojumos. Galu galā, raupjā kutikula vienmēr sagādā neērtības. Ieklāj eļļu uz kutikulas vakarā un no rīta – un vari mierīgi baudīt atvaļinājumu par to neraizējoties. Turklāt, šis līdzeklis ir ekonomisks lietošanā un nav dārgs.

 

Nagu laka, Worth a Pretty Penne tonī

Zelts ar rozā nokrāsu, mirgojošs, bet tai pat laikā  dabisks. Arī tad, ja naga virsma nav gluda, laka, atšķirībā no citiem matētiem toņiem, to neakcentēs.

 

 

Nostiprinoša nagu laka no OPI kolekcijas Nail Envy, Bubble Both tonī

Laka ikvienai dzīves situācijai! Tā nostiprina nagus, jo tās sastāvā ir vitamīni, kas labvēlīgi ietekmē nagu plāksnīti. Rezultāts tiek sasniegts jau pēc 6 nedēļām. Laka ir maigi rozā tonī - piemērota jebkuram notikumam un koptēlam.

 

 

Iecienītās nagu vīlītes no OPI

Buferis FLEX GREEN 220/280 – viena tā puse noņem nepilnības, otra piešķir naga plāksnītei mirdzumu. EDGE WHITE 240 – maiga vīlīte, kas novērš nepilnības, un ir lieliski piemērota dabīgiem nagiem.

 

 

Manikīrs ārpus Augstās modes

Manikīrs reālajā dzīvē ne vienmēr izskatās tā, kā žurnālu lappusēs. Tāpēc palūdzu Justīnei sniegt dažus noderīgus padomus mums, meitenēm un sievietēm, kurām jārēķinās ar realitāti un kurām ne vienmēr atliek laiks salons apmeklējumam.

 

 

Dabiskie toņi

Džastina: «Iesaku izvēlēties dabiskos toņus, kas teju saplūst ar naga plāksnītes reālo krāsu. Piemēram, Bubble Bath toni, lai, nagam ataugot, nebūtu redzama lakas pāreja. Vienmēr nekļūdīga izvēle – franču manikīrs. Tā ir klasika, kas vienmēr izskatīsies eleganti un akurāti».

 

 

Gel Color un Infinite Shine

Ja regulārai manikīra korekcijai laika neatliek, Justīne iesaka izvēlēties noturīgāku alternatīvu. Tā lūk Gel Color nagu lakas sola līdz pat divu nedēļu ilgu noturību – ar nosacījumu, ka pielieto GelColor Base Coat bāzi un Top GelColor Top Coat virskārtu, bet pa starpai nagus žāvē zem LED lampas. Lieliska alternatīva LED lampai - trīspakāpju Infinite Shine, ar 11 dienu noturību. Ilgstošam efektam iesākumā uzklāj Infinite Shine ProStay Primer kārtu, tad divas krāsainās nagu lakas Infinite Shine ProStay Primer kārtas, noslēgumā šo visu nostiprinot ar Shine ProStay Gloss virskārtu. Laka ātri nožūst, tai nav nepieciešams īpašs aprīkojums un tā ir viegli noņemama.

 

 

Eksperimenti

Ja vien stils un vecums to pieļauj, Justīne mudina nebaidīties un ļauties eksperimentiem. Miksēt OPI kolekcijas toņus tā, lai uz nagiem veidojas vesels stāsts. Galu galā, arī manikīrs ir māksla. Jaunām meitenēm piemērotākas būs lakas no Gel Lacquera sērijas, kas pirmatnējo izskatu sola saglabāt līdz pat piecām dienām – ar nosacījumu, ka krāsaino laku "nostiprina" ar START TO FINISH bāzi/virskārtu vai arī TOP COAT. Lai nav jārikšo pa māju, vicinot rokas, OPI parūpējies par DRIP DRYING DROPS – ātrās lakas žāvēšanas pilieniem – rīks, kas solās izlīdzēt daudzās dzīves situācijās.

 

 

Par Justīni Kolinsu. Strādā Londonā un ir vadošā OPI starptautiskā māksliniece. Savu karjeru manikīra jomā uzsākusi 2007.gadā modes industrijā un sadarbojusies ar žurnāliem Grazia (UK), LOVE, Stylist, Glamour un Cosmopolitan. Justīne piedalās arī Londonas Fashion Week un citos radošos projektos. Viņai patīk veidot jaunas, unikālas tehnikas. Katru gadu viņa dodas uz Parīzi, lai uzzinātu jauno pantoņu krāsu tendences, ko izmanto modes prognozēšanā 18 mēnešus - 2 gadus iepriekš.

 

 

komentāri

  • Reklāmkarogs