Ставьте like и читайте!

Maska «lielajam iznācienam». Filorga scrub&mask

31.05.2017, Almaza Pirha

Maska «lielajam iznācienam». Filorga scrub&mask

Pareiza un rūpīga ādas attīrīšana, saprotams, nav iedomājama bez kvalitatīvām sejas maskām. Tās var paveikt patiešām daudz. Maskas attīra, mitrina, baro, padara ādu tvirtu un elastīgu, uzlabo ādas krāsu un ļauj tik vaļā no redzamiem defektiem.

Vēlamā rezultāta gūšanai jāliek aiz auss dažas masku «viltības». Teiksim, tevi sagaida svarīgs pasākums, kurā tu, protams, vēlies apžilbināt ar daili, tāpēc šim nolūkam esi nolēmusi ādu palutināt ar barojošu masku. Iespējams, tā padarīs tavu ādu gludāku un piesātinās ar mitrumu. Taču visbiežāk reālā aina ir tāda, ka seja «izplūst», kļūst pietūkusi. Tiklīdz esi ādu „uzpildījusi”, nepārsteidzies un ļauj sastāvdaļām iedarboties, dodies uz kādu brīdi nosnausties.

Vai arī otrādi – tu vēlies noņemt stresu un uzklāt uz sejas skābekļa masku. Āda sāk sajust vieglu kņudoņu – stresa līmenis tikai pieaug. Jā, seja ir skaista, taču atpūta ar šādu masku nav notikusi.

Vai arī tu esi nolēmusi pieķerties klāt anti-age maskām. Cerībā uz ko? Kļūt par 10 gadiem jaunākai? Neaizmirsti, ka pretnovecošanas kosmētika kā tāda nemaz nepastāv. Jo jebkurā vecumā vienīgais svarīgais kritērijs ir noteikt savu ādas tipu un lietot līdzekļus, kas būs piemēroti tieši viņai. Krēmu, tāpat kā masku, kas paildzinātu jaunību, nepastāv.

Būtu muļķīgi noliegt, ka laika gaitā āda piedzīvo daudzas metamorfozes: parādās grumbiņas un nevēlamie plankumi, āda zaudē elastīgumu, kļūst nokarena. Problēmu ir daudz un ar vienu universālu masku tās atrisināt diezin vai būs iespējams. Tāpēc, kad runa iet par anti-age maskām, primāri tiek vērsts uz tādu konkrētu problēmu risinājumu meklējumiem kā: pigmentācija, turgors, grumbiņas.

Tā lūk plēves tipa maskas lieliski mitrina, stiprina un atjaunina ādu. Želejveida maskas bieži vien satur komponentus ar izteiktām pretiekaisuma, mitrinošām un dezinficējošām īpašībām. Maskas ar ēteriskajām eļļām to sastāvā liek sašaurināties paplašinātām porām, kas ir vienmēr aktuāli taukainai, problemātiskai un kombinētai ādai, normalizēt tauku dziedzeru darbu, novērst taukaino spīdumu no sejas un jaunus iekaisumus. Pastas tipa maskas uz māls pamata var lietot, lai nodrošinātu liftinga efektu, attīrītu ādu, normalizētu asinsrites procesus, novērstu vieglu pietūkumu. Turklāt, maskas ar pastas konsistenci ļauj veidot sejas ovālu. Pulverveida maskām ar silikonu pamatā piemīt nogludinoša, mitrinoša iedarbība, tās ir vienkārši noņemamas.  Krēmveida maskas mēdz būt divu veidu: žūstošās – ādas tonizēšanai, attīrīšanai un balināšanai, kā arī nežūstošās – lai pabarotu ādas šūnas.

Šoreiz vēlos iepazīstināt ar izmēģināšanas vērtu masku, kas pretendē paveikt milzu metamorfozes. Taču par visu pēc kārtas.

Filorga Scrub & Mask Masque Exfoliant Réoxygénant (Skrubis-maska ar atlobīšanas efektu Filorga) visiem ādas tipiem.

Maska un skrubis „divi vienā”. Pirmajā posmā klājam skrubi, kas gan vairāk atgādina smiltis - delikāti attīra un noloba atmirušās ādas šūnas, veicina šūnu reģenerāciju. Minūte, kas veltīta vieglai masāžai – un pīlingu var atlikt kādai citai reizei.

Atstāj līdzekli uz sejas, un drīz vien tas pārvērtīsies putojošā maskā. Pateicoties jaunajai tehnoloģijai, maska gādā par skābekļa terapiju – šūnu piesātināšanu ar skābekli. Reģenerācijas procesā tiek izdalīti skābekļa mikro-burbulīši, tādējādi ļaujot ādai elpot. Komentēt šo maskas īpašību neņemšos, par cik klīst daudz pretrunīgas informācijas par sejas skābekļu maskām un šaubas par to efektivitāti. Taču jāatzīmē, ka maska FILORGA patiešām satur speciālo patentēto maisījumu NCTF, kuras buķetē ir antioksidatīvie vitamīni, koenzīmi, minerāļi un aminoskābes, kas ir vērsti ādas problēmas atrisināt.

Tiklīdz burbulīši ir pazuduši, masku drīkst mazgāt nost.

Burciņa «airless» pasargā līdzekli no saskarsmes ar gaisu un rokām. Higiēniskā līdzekļa padeves sistēma ar pompu – ērti un uz ilgu laiku.

Lai iegūtu līdzekli, noņem vāku un, pieturot burciņu abām rokām, ar īkšķiem uzspied uz baltās daļas.

Aktīvās sastāvdaļas:

  • Perlīta granulas delikāti atloba epidermas atmirušās šūnas;
  • Specifiskās enzēmas paātrina eksfoliācijas procesu, gādā par atjauninātas ādas efektu;
  • Mezoterapeitiskais komplekss NCTF un hialuronskābe stimulē ādas reģenerāciju, nogludina grumbas, mitrina.
  • Perfluorēto ogļūdeņražu komplekss piesātina ar skābekli dziļākus ādas slāņus.

Līdzeklis ir viegli noņemams. Tik paraugies spogulī: āda nu ir krietni svaigāka, poras – attīrītas un sejas tonis – veselīgāks. Tieši šī iemesla dēļ maska saucama par express-līdzekli pirms svarīgā pasākuma.

Filorga Scrub & Mask ieteicams lietot 1-3 reizes nedēļā.

Nopērkams: EUROAPTIEKA

Cena: 44,95 

 

 

 

komentāri

  • Reklāmkarogs