Ставьте like и читайте!

MATU BIOLOĢIJAS VIRSOTNĒ LIPĪDI System Professional

16.06.2022, 3ade.lv

MATU BIOLOĢIJAS VIRSOTNĒ LIPĪDI  System Professional

MATU BIOLOĢIJAS VIRSOTNĒ LIPĪDI
System Professional

Kā stiprināt bojātus un novājinātus matus no iekšpuses? System Professional jaunās Lipid Booster procedūras atjauno, stiprina un aizsargā bojātus un novājinātus matus, sākot ar procedūru salonā un turpinot tā iedarbību mājās. Mati kļūst par 99% izturīgāki pret lūšanu, pateicoties tikai diviem līdzekļiem.

Atjaunošana — ir galvenais priekšnosacījums, izvēloties matu kopšanas līdzekļus. Keratīns, tā ir galvenā olbaltumviela matu uzbūvē un jau izsenis tiek uzskatīta par stipru un gludu matu vispāratzītu «noslēpumu». Keratīna zudums neizbēgami padara matus trauslus un blāvus. Bet keratīna saglabāšanai un atjaunošanai nepieciešami lipīdi — taukskābes, kas kopā ar keratīnu veido mūsu matu struktūras pamatu. Zaudējot lipīdus, mēs zaudējam arī keratīnu.


KĀ TAS NOTIEK?

Matu ārējais aizsargapvalks — kutikula, sastāv no zvīņveidā izkārtotām keratīna šūnām. Tieši kutikula ir matu veselības rādītājs. Ja kutikula ir bojāta, mati izskatās sausi, raupji, nespodri. Gluda, plakana kutikula — atstaro gaismu un padara matus spīdīgus. Šo pievilcīgo kutikulas spīdumu nodrošina lipīdu slānis uz matu virsmas.
Kaut arī dabiskā matu lipīdu attiecība jau ir noteikta mums piedzimstot, diemžēl, dažādu faktoru ietekmē, mēs tos katru dienu zaudējam. Pat veselīgi mati tiek novājināti agresīvas iedarbības rezultātā: matu taisnotāji, fēni, bieža matu ieveidošana un matu krāsošana, spēcīgu matu fiksācijas līdzekļu izmanošana. Pie ārējo faktoru iedarbības var pieskaitīt ultravioleto starojumu, oksidēšanos ūdens un gaisa ietekmē. Kā negatīvas ietekmes piemēru var minēt dažādus organisma deficīta stāvokļus un stresa situācijas.
Zinātnieki izmantojuši lipīdu spēku, kas darbojas kā cements, savienojot matu keratīna «celtniecības blokus» no iekšpuses, lai radītu Lipid Booster+ un Lipid Booster duetu.
Ekskluzīvā formula apvieno divas uzlabotas patentētas LipidCode TM Complex un PLEX tehnoloģijas, kas kalpo kā atbalsts matu dabiskajiem lipīdiem, «sasienot» — kopā kutikulas un pasargājot matus no keratīna zuduma.

Unikālais Lipid Booster+ un Lipid Booster duets atjauno dabisko lipīdu līdzsvaru un stiprina matus no iekšpuses un ārpuses. Skvalāns, augu izcelsmes biomimētiskais lipīds, aizpilda kutikulas bojātās daļas, padarot matus izteiksmīgi gludākus. PLEX/ābolskābe veido jaunas saites matos, palielinot to izturību pret lūšanu. Oleīnskābe ir absolūti visu bioloģisko šūnu membrānu veidošanās pamatā. Histidīns pasargā matus no vara nogulšņu veidošanās, bet kofeīns stimulē asinsriti galvas ādā.

 LIPID BOOSTER+

Pieejams tikai System Professional partneru salonos. Procedūru var piedāvāt kā atsevišķu pakalpojumu vai iekļaut jūsu matu kopšanas rutīnā. Pirms procedūras veikšanas, frizieris veic specializētu galvas ādas un matu šķiedras stāvokļa detalizētu diagnostiku, lai noteiktu matu bojājuma pakāpi un noteiktu jūsu matu īpašajām vajadzībām pielāgotu kopšanu mājās.
Un pēc tam veiks patīkamu matu atjaunošanas procedūru, ko papildinās relaksējoša galvas masāža.


LIPID BOOSTER

Lai paildzinātu salonā iegūtos rezultātus arī mājās. Pēc Lipid Booster+ procedūras salonā, Lipid Booster var izmantot reizi nedēļā mājās. Lipīdu pastiprinātājs veido matu aizsargbarjeru, novēršot matu bojājumus.

Rezultāts: līdz pat 9 reizēm lielāka aizsardzība no ikdienas agresīvo faktoru iedarbības. Mati ir par 99% izturīgāki pret lūšanu.


Oficiālais pārstāvis Latvijā AS SIROWA Rīga
Bieķensalas iela 9, Rīga, LV-1004
Tālr. +371 66100288
WellaStudioRiga@sirowa.com
www.sirowa.com

komentāri