Ставьте like и читайте!

MISSHA 24K hidrogēla sejas maska ar zeltu un kolagēnu

11.06.2018, Almaza Pirha

MISSHA 24K hidrogēla sejas maska ar zeltu un kolagēnu

Kā jūs gatavojaties svarīgam pasākumam? Vai no agra rīta ieņemat skaistumkopšanas salonu, saucat labākos jomas ekspertus uz mājām, atvēlat uzpošanai 2-3 stundas, visu dienu? Vai viss notiek pēc principa “es pati un pa ašo”?

Parasti es gatavojos mājās pati. Kopumā tas man aizņem 45-50 minūtes. Mans taimings izskatās šādi: piecas minūtes dušai, 30 sekundes kontrasta dušai, 3-5 minūtes vieglai sejas pašmasāžai, tad maskas uzklāšana un tās valkāšana vertikālā stāvoklī, jo 15 minūtēs vēl jāpagūst izžāvēt un ieveidot matus. Kā gan gribētos pameditēt. Visbiežāk uzpošanās laikā pielietoju auduma (/ papīra) vai gēla maskas, kas cieši pieguļ ādai, ar plānu un vieglu aplikatoru.

Pirms pasākuma nekad nelietoju barojošās maskas - tās nereti izraisa tūsku un vieglu pietūkumu. Jā, seja mirklī top jauneklīga un svaiga, tomēr mans mērķis ir panākt striktas kontūras un precīzu vaigu kaulu līniju. Šajā ziņā lieliskas ir liftinga maskas un hidrogēla mitrinošās maskas. Galu galā, ja nav mitruma, nav arī jaunības un skaistuma. Turklāt, lieliska mitrināšana – garants tam, ka meikaps klāsies vienmērīgi.

Pirms maskas uzklāšanas noteikti notīriet kosmētiku un kārtīgi nomazgājiet seju. Mazgāšanās laikā mēs attīrām poras un paveram "durvis" maskas vērtīgajām sastāvdaļām. Hidrogelmaskas tradicionāli nav jātīra nost. Pēc maskas noņemšanas, atstājiet visus vērtīgos komponentus uz ādas un “aizzīmogojiet” tos ar krēmu. Šādi jūs atjaunosiet ādas lipīdo apvalku, kas darbojas kā barjera un aizsargā to no pārmērīgā sausuma un no maskas iegūtā seruma iztvaikošanas.

Papildus mitrināšanai hidrogēls nomierina sakairinātu ādu, normalizē vielmaiņas procesus.

Hidrogēla maskas var klāt bieži, vasarā 2-3 reizes nedēļā. Tās ir piemērotas visiem ādas tipiem. Šīs vasaras atradums: maska ar zeltu un kolagēnu MISSHA 24K. Perfekta sausai, dehidrētai ādai. Piemērota lietošanai pavasarī, lai atjaunotu ādas hidrobalansu, vai vasarā, kad mēs cenšamies izmantot tekstūras ziņā vieglāku kosmētiku.

Lieliski kompensē mitruma trūkumu pēc lidmašīnas dehidrētā gaisa.

MISSHA 24K maska izstrādāta, lai aizsargātu ādu pret novecošanos, tādēļ jaunām būtnēm ar to aizrauties neiesaku. Spēcīga kombinācija labākajās korejiešu kosmētikas tradīcijās no zemas molekulmasas jūras kolagēna, gliemežu sekrēcijas un zelta daļiņām veicina jaunu saistaudu sintēzi, intensīvi mitrina, aizsargā no priekšlaicīgas novecošanās. Turklāt maska palīdz sašaurināt poras, bet novītušu un nogurušu ādu padara svaigāku un jaunāku.

Augu kolagēnu iegūst no jūras aļģēm. Atšķirībā no dzīvnieku izcelsmes kolagēna, augu molekulas iekļūst dziļākos ādas slāņos.

Lielisks līdzeklis tūlītējai ādas izlīdzināšanai un vieglam anti-age liftingam.

Produkta sastāvā nav iekļauti parabēni, mākslīgās krāsvielas un smaržvielas, minerāleļļas un ĢMO.

STARP CITU! MISSHA - viens no populārākajiem korejiešu kosmētikas zīmoliem Latvijas tirgū. Šobrīd zīmolam aprit 18 gadi, un tas ir daļa no Dienvidkorejas lielākās kosmētikas bāzes - AmorePacific. Neskatoties uz to, ka MISSHA ir masmārketa segmenta zīmols, visu līnijas produktu ražošanā tiek izmantotas austrummedicīnas tradīcijas.

Maskas cena: 7,99

Kur nopirkt:

www.mimiko.lv

+371 29494964

Veikali Rīgā:

MIMIKO Deglava, Deglava iela 110

MIMIKO ImantаSlokas iela 115

Veikals Jūrmalā:

MIMIKO Jūrmala, Jūras iela 23/25, Majori, Baltic Beach Hotel SPA Zona

www.facebook.com/MimikoLatvija/

www.instagram.com/mimiko.lv/

komentāri

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs