Ставьте like и читайте!

Modīgie rīdzinieki pielaiko SS 2015 kolekciju saulesbrilles

02.02.2015, Almaza Pirha

Modīgie rīdzinieki pielaiko SS 2015 kolekciju saulesbrilles

Par lielu nožēlu, todien manam telefonam bija izlādējies akumulators un dalīties savā izvēlē ar jums, dārgie lasītāji, nevarēšu. Taču ticiet man uz vārda - rokas sniedzās izpirkt teju visu. Ietvari spēja izdabāt par prasīgākās būtnes gaumei: plati, plakani, matēti, spilgti...

Darbība aizritēja Rīgas modeļu aģentūras Dandy Model Management telpās dīdžeja Bogdana Tarana un Maksa Lomova mūzikas pavadībā.

Atšķirībā no veikala – prezentācija bija iespējams pilnīgi visu sortimentu aptaustīt, piemērīt, un, savelkot lūpas tūtiņā, bildēties uz nebēdu... vārdu sakot, darīt visu to, kas liek mums galu galā saprast – vai šīs brilles tiešām ir „jūsējās”. Tika prezentēti vadošo zīmolu modeļi: Dior, Dior Homme, Gucci, Saint Laurent, Jimmy Choo, Alexander McQueen, Marc Jacobs, Marc by Marc Jacobs, Hugo Boss, Boss, Boss Orange, Tommy Hilfiger, Max Mara un Max&Co, kā arī Carrera, Oxydo, Smith un, protams, Safilo. Itāļu koncerns Safilo ir viens no lielākajiem premium klases briļļu ražotājiem un izplatītājiem visā pasaulē.

Šosezon atdodu savu balsi un sirdi Bottega Veneta un Marc Jacobs ietvariem. Visas kolekcijas iespējams iegādāties Rīgā…

komentāri

  • Reklāmkarogs