Ставьте like и читайте!

No oktobra vidus Poetica piedāvā jaunas aparātu procedūras no pazīstamā zīmola Weyergans

27.10.2014, 3ade.lv

No oktobra vidus Poetica piedāvā jaunas aparātu procedūras no pazīstamā zīmola Weyergans

Skaistuma salonu Poetica iecienījušas daudzas Rīgas daiļavas – ērts izvietojums, augstas klases speciālisti, nepārspējami vizāžisti. Šeit iespējams savest sevi kārtībā no galvas līdz kājām. Un ne vien pirmajai izmēģināt uz sevis jaunākās paaudzes masku, bet arī ļauties permanenta vai vakara meikapam, kā arī iegādāties krēmus un dekoratīvo kosmētiku.

Tagad salona sortimentā ir arī jaunas aparātu procedūras, kas šķiet mums īpašas uzmanības vērtas.

 

Īsi par Weyergans aparātu

Weyergans High Care – ne vien kosmētiskā kopšana, bet arī veselības un dzīves kvalitātes uzlabošana. Kopš kompānijas Weyergans High Care AG dibināšanas brīža Weyergans ģimene nodarbojas ar estētiskās medicīnas un kosmētisko preparātu tehnoloģiju izstrādi, toskait sadarbībā ar Vācijas aviācijas un kosmiskās medicīnas institūtu un Sabiedrības Маx Planck eksperimentālās medicīnas institūtu.

Rudolf Weyergans specializējas uz aparātu tehnoloģijām, savukārt viņa sieva, ģenētikas un bioloģijas doktore Käthe Kreft-Weyergans, ir atbildīga par kosmētiskās produkcijas izstrādi.

Kopumā Weyergans koncepcijai un kosmētiskajai līnijai ir piešķirti vairāki sertifikāti un apbalvojumi, kas apstiprina sistēmas un produktu kvalitāti. «Laikus parūpēties par savu veselību, lai nākotnē izvairītos no problēmām» - šāda ir Weyergans devīze.

Neskatoties uz to, ka pa vasaru āda pagūst atpūsties, saules ietekmē tā mēdz kļūt daudz rupjāka, uz tās var parādīties pigmenta plankumi vai jaunas grumbiņas. Tāpēc, līdz ar rudens atnākšanu, ādai nepieciešams atjaunošanas kurss, īpaša kopšana un aizsardzība no aukstajiem vējiem un temperatūras maiņām.

Pieprasītākā procedūra – vakuuma masāža uz Weyergans aparāta. Tās metodika ietver sevī tradicionālās masāžas pilnveidošanu ar daudz modernākām kolbām. Darbs ar ierīcēm nodrošina limfodrenāžu, ādas reģenerāciju un formēšanos. Jau pēc pirmās procedūras jūs novērosiet skaidrāku skatienu, svaigāku sejas ādu un stingrāku ovālu.

Turklāt – vakuuma masāža ir viena no efektīvākajām metodēm cīņā ar celulītu, labvēlīgi ietekmējot limfas plūsmu un asinsriti, izvada toksīnus un stiprina saistaudus.

Masāžas priekšrocības:

  • audu atbrīvošana no toksīniem (svarīgi celulīta ārstēšanai);
  • liekā šķidruma izvade no audiem (piemēram, sejas un ķermeņa tūskas);
  • audu dziedēšana (audu reģenerācijas paātrināšana);
  • atslābināšanās un stresa noņemšana (muguras un kakla muskuļu atslābināšanās).

Ar vakuuma masāžas palīdzību tiek koriģēta vēdera kontūra, gurnu iekšpuse, stimulēti dziļākie audu slāņi, aktivizēta elastāna un kolagēna veidošanās.

Rezultāti novērojami jau pēc pirmā seansa – āda kļūst gludāka un veselāka.

Tāpat vakuuma masāža tiek izmantota kā striju ārstēšanas metode, pēc tās strijas kļūst daudz mazāk redzamas.

                                                                                                                  

Procedūra acīm ar Meso Pen aparātu

Medo Pen – mazais kosmetologa palīgs, kas ar vājas strāvas impulsu palīdzību ievada ādā aktīvās sastāvdaļas (piemēram, kolagēnu, mezo kokteiļus, hialuronskābi). Šāda procedūra ir īpaši efektīva smalku grumbiņu izlīdzināšanai un pietūkuma mazināšanai ap acīm un ir piemērota auditorijai, kas stājas kategoriski pret injekcijām.

Ierīcei ir trīs iedarbības režīmi, kas tiek noteikti atkarībā no grumbu dziļuma. Pulsējošās pastāvīgās strāvas iedarbības rezultātā uz audiem paaugstinās šūnu šķelšanās ātrums, notiek mitrināšana, mitruma noturēšana ādā, vizuālā izskata uzlabošana un grumbu nogludināšana. 

Var īstenot kā pastāvīgu procedūru acīm, vai arī kā papildinājumu sejas procedūrai. Procedūra ietver sevī pīlingu, Meso Pen un masku zonai ap acīm.

Aparāts Beautiful lips

Lūpu formas jautājums šobrīd ir viens no aktuālākajiem. Skaistas, pilnīgas lūpas, bez grumbiņām – jebkuras sievietes sapnis. Un ne jau vienmēr lūpu krāsa un zīmulis izlīdz. Savukārt injekcijām gatavas vien retās.

Alternatīva – aparāts Beautiful Lips: skaistas lūpas vienā mirklī, bez injekcijām, bez sāpēm un bez riska iegūt mākslīgi piepūstas lūpas! Tas viss – 5 minūšu laikā.

Uz lūpām tiek uzklāta Meso Care hialuronskābe, tad lūpas tiek apgaismotas ar augstas intensitātes UV gaismu, tādējādi veicinot hialuronskābes polimēra struktūras šķelšanos. Iekļūstot cauri plānajai lūpu ādai, hialuronskābe atjauno savu struktūru, dziļi mitrina un piepilda lūpas.

Jau pēc pirmās procedūras jūs sajutīsiet, ka lūpu līnija kļuvusi daudz izteiksmīgāka, parādījies dabiskais mirdzums, kļūst vieglāk uzklāt lūpu krāsu vai kontūrzīmuli. Pēc dažām stundām jūs sajutīsiet, ka lūpas kļuvušas daudz stingrākas, gluži kā pēc injekcijām, vienīgi bez audu traumēšanas. Procedūras rezultāts saglabājas līdz 7 dienām. Šī jaunā procedūra ar apreibinošu efektu ir katras sejas procedūras papildus akcents. Pēc 6-10 procedūrām rezultāts saglabājas uz vairākiem mēnešiem.

Salonveikals „POETICA”

Brīvības iela 58, Rīga, tālr.: 67220075, 22311240;

www.poetica.lv

komentāri