Ставьте like и читайте!

Par mums

LAIPNI LŪGTI!

Ja jau pāris minūtes šī bloga apmeklējumam esat atvēlējis, tātad esat tikpat aizrautīgs modes pasaules entuziasts kā mes.

Idejas pamatā – regulāri un operatīvi informēt jūs par efektīvāko kosmētiku, saistošākajiem notikumiem un kvalitatīviem pašmāju pakalpojumiem.

Ja jums nav mazsvarīgs neatkarīgs viedoklis, par kuru nenāksies maksāt – līdzīgi kā 42 000 ikmēneša apmeklētāju, jūs noteikti šeit uzkavēsieties. Produktu un pakalpojumu testešanā mes paturam tiesības uz subjektīvu viedokli. Katrs ieraksts ir autora novatorisms.

Esam operatīvi kā blogeri un daiļrunīgi kā žurnālisti.

Jaunumi kosmētikā, nedaudz par modi, veselību, ekspertu padomi, atsauksmes, ieteikumi un, protams, testēšanas.www.3ade.lv ir izveidots 2011.gadā kā neatkarīgs, skaistumam veltīts interneta resurss. Valodas un pasniegšanas vieglums, kas pareizināts ar speciālistu zināšanām – 3ade.lv raksturīgākās iezīmes.

 

Par 3ade.lv autoru var kļūt ikviens! Vienīgais nosacījums – jūs saista mūsdienīgs saturs par skaistumu, veselību, modi un aktīvu dzīvesveidu! Mājaslapa tiek veidota divās valodās. Attiecīgi, publikācijas tiek pieņemtas abās valodās: latviešu un krievu. Taču ar prieku palīdzēsim arī ar tulkošanu!

Publicēšanai PIEŅEMTI NETIEK:

  • Reklāmraksti, kuru vienīgais mērķis ir preces vai pakalpojuma notirgošana. Vai nosaukumi un zīmoli tekstā figurēs – to nolemsim mēs. Neesam skopuļi – varēsim pastāstīt arī par pašu zīmolu. Taču būtiskākais, lai teksts ir saturiski saistošs! Kā arī norādisim adresi, norādi uz mājaslapu... Par skūpstu jūru no redakcijas pārstāvjiem nemaz nerunājot. Tāpēc ir vērts papūlēties par sevi pastāstīt pēc iespējas aizraujošāk, vai ne tā?!
  • Pasākumu apskati, ja portāls 3ade.lv nav bijis tajos pieaicināts.
  • Publikācijas bez bildēm vai zemu kvalitāti;
  • Teksti ar kļūdām;
  • Pasākumu preses relīzes (šī opcija ir par maksu!);
  • Preses relīzes par produktiem un pakalpojumiem bez iespējas tos izmēģināt redakcijas pārstāvjiem vai lasītājiem;
  • Publikācijas, kas neatbilst mājaslapas specifikai.

... škiet, ka tas arī būtu viss :).

Mājaslapai ir daudz sadaļu un tēmu, tātad, pēc izskatīšanas Jūsu teksts nonāks ziņu lentē, bet vēlāk pāries uz attiecīgo sadaļu! Ir iespēja izvietot jūsu foto albumus, video, neierastus formātus un balsošanas anketas. Mūsu projektam robežu nepastāv – lai tik skatiens svaigs!

Media-kit

Autors esat Jūs, tātad, publikācijā tiks norādīts arī jūsu vārds! Norādiet savu reālo vārdu un kontaktdatus!

Ikmēneša auditorija (unikālie apmeklējumi, 2014.g. marts)  –  42 080 (Google  Analytics).

43 % 3ade.lv auditorijas – lojālie lietotāji, kas apmeklē portālu atkārtoti - vairāk kā 9 reizes menesī

Vidējais lappušu skatījumu skaits – 3,5

Vidējais uzturēšanās laiks portālā - 7 minūtes

Saziņai: raksti@3ade.lv