Ставьте like и читайте!

Pārbaudi dzimumzīmes – saglabā dzīvību! Pārbaudi ādu – saglabā jaunību!

25.09.2017, 3ade.lv

Pārbaudi dzimumzīmes – saglabā dzīvību! Pārbaudi ādu – saglabā jaunību!

Pat ja jūs apskata kompetentākais Latvijas ārsts, vai tiešām vērts spriest par ādas stāvokli uz aci, ja jau labu laiku ar to tiek galā diagnostikas metodes, kas ļauj noteikt ādas parametrus maksimāli ātri un precīzi?

Mūsdienu diagnotikas metodes ļauj daudz skrupulozāk, kā iepriekš, ieskatīties ādas iekšienē, tās struktūrā un funkcijās. Turklāt, redzamās ādas funkcionēšanas izmaiņas ir fizioloģisko bojājumu sekas, kurus sākuma etapos atklāt ir gandrīz neiespējami. Šo problēmu veiksmīgi risina mūsdienu neinvazīvo pētījumu metodes (nebojājot ādas virsmu).

Diagnostikas metodes ar zinātnisku pieeju pamatā ļauj uzzināt par ādas stāvokli daudz detalizētāk.

Skaistuma institūts „Liorá” 28.septembrī aicina uz skrīningu visus, kas pēc aktīvas insolācijas mēnešiem vēlas pārbaudīt savu ādas stāvokli. Trīsdesmit jūsu ādai veltītas minūtes: ādas kvalitātes, mitruma līmeņa diagnostika ar aparātu, jaunveidojumu un hiperpigmentācijas dermatoskopija ar mērķi sastādīt ādas kopšanas programmu un atklāt ādas jaunveidojumus ar paaugstinātu tālākas attīstības risku.

Kurš attiecināms uz riska grupu? Saules apdegumi pagātnē, gaiša āda, melanoma radiem, novājināta imūnsistēma, dzīvesvieta dienvidu zemēs, solārija apmeklējumi.

Skrīninga izmaksas – 10 Euro.

Pieraksts pa tālr.: +371 67373721 vai +371 26821593 vai pa e-pastu liora@liora.lv

www.liora.lv

 

 

komentāri

  • Reklāmkarogs