Ставьте like и читайте!

Pāru bizness #PMC

31.07.2019, 3ade.lv

Pāru bizness #PMC

Pāru bizness #PMC

Jūs varat ilgi uzskaitīt medicīnas centra, klīnikas, skaistumkopšanas salona priekšrocības. piemēram, laba atrašanās vieta pilsētā, autostāvvietas pieejamība, darba laiks līdz vēlam vakaram, unikālas procedūras, profesionalitāte, neparasta filozofija. 

Bet mēs nolēmām parādīt jums kolektīvu pavisam no citas puses. jo cilvēki iemīlas cilvēkos. Un aiz medicīniskās maskas dažreiz ir grūti saskatīt personu. 

Ko elpo kolektīvs, to nākas elpot arī klientiem.

Noņemt maskas, izlaist copītēs saņemtos matus,nomainīt uniformu pret ikdienas apģērbu.

 

PMC ir lielākais un vienīgais centrs ne tikai Latvijā, bet arī Baltijas valstīs, kur tiek piedāvāts pilns pakalpojumu klāsts mūsdienu mikropigmentācijas jomā un, kur strādā augsti kvali cēti speciālisti.

"Ikviens, kas ierodas Centrā, lai saņemtu pakalpojumu, var justies satraucoši. Galu galā, sejas procedūras vienmēr ir liela atbildība. Visi klienti ir atšķirīgi, un ir ļoti svarīgi, lai katrs tiktu sadzirdēts un saprasts. Bet dažādi ir arī speciālisti. Tieši tāpēc mēs noņemam maskas."

 

Jeļena Kiseļova,

"PMC" līdzīpašniece. Ekonomiste. Mārketologs.

Vēlme strādāt parādījās pietiekami agri, jau kā studente es strādāju starptautiskā kosmētikas uzņēmumā. Galvenais karjeras izvēles un darbības virziena pagrieziena punkts bija kļūšana par projekta vadītāju skaistumkopšanas un kosmetoloģijas jomā . Darba pieredze starptautiskajās skaistuma izstādēs, kongresos, konkursos jau pašā sākumā nostiprināja vēlmi palikt un attīstīties šajā jomā. Šķiet, visu mūžu esmu apgrozījusies "skaistā biznesā".

Paļaujoties uz savu pieredzi darbā ar jauniem vai patērētājam mazpazīstamiem produktiem, es ar entuziasmu un azartu ķēros klāt PMC projektam . Līdz tam laikam, kad tika izveidots mūsu Centrs, permanentais grims bija diezgan izplatīts, taču tirgū nebija piedāvājuma, kas atbilstu augstiem standartiem, kas jāievēro, veicot permanentā grima procedūras.

Es esmu perfekcioniste. neiedomājama! izvirzot mērķus un uzdevumus, mēs paļāvāmies uz pasaules līderu pieredzi šajā jomā, zinātnisku pieeju ideālu sejas līniju veidošanā un medicīnas standartus higiēnas normu pieejai. protams, uzdevumu veidošana un mērķu izvirzīšana ir tikai ceļa sākums. Ceļš, no neliela salona līdz Baltijas valstu līderiem permanentā grima jomā, prasīja pilnīgu iegremdēšanos darbā un vairāku gadu smagu pūļu. Būt līderim nav bijis mūsu pašmērķis, bet tas ir kļuvis iespējams, ja tev blakus ir uzticams un kompetents partneris.

Viss kļūst iespējams, ja Tu visu laiku atrodies jaunu ideju meklējumos, tu tici tam, ko tu dari, esi pārliecināta par pakalpojuma kvalitāti, ko piedāvā cilvēkiem, izturies ar mīlestību un cieņu pret katru no saviem klientiem, katru mazāko neveiksmi uztver nopietni un dari visu, lai nepieļautu to nākotnē, tu esi godīga katrā savā rīcībā un tici savai komandai.

Neskatoties uz mūsu Centra augsto pozīciju tirgū, mēs nedomājam apstāties. Viss ļoti ātri mainās - tehnoloģijas, mode, standarti, bet mēs nepārtraukti pilnveidojam savas prasmes, piedaloties starptautiskos kongresos un permanentā grima konkursos.

Darbs mani nenogurdina un enerģijas pietiek arī mammas pienākumiem trīs brīnišķīgām meitiņām, kā arī, lai attīstītu vēl vienu jaunu projektu estētiskās stomatoloģijas jomā, kur es esmu līdzīpašniece. Vairākuzdevumu režīms ir mana komforta zona.

Kad es mēģinu paskatīties uz sevi no malas, saprotu cik lielu darbu es paveicu katru dienu. Tajā skaitā pati ar sevi. Jo darbā man ir pienākums būt savāktai, pieprasīt kvalitāti, efektīvi plānot centra darbību. Bet mājās mani gaida ģimene, kurai nepieciešama mīloša mamma un laimīga, maiga sieva. Man liekas, ka es ļoti labi ar to tieku galā!

 

Nadežda Deržnikele,

"PMC" līdzīpašniece. Mikropigmentācij meistare, paramedicīniskās mikropigmentācij eksperte. 15 gadu pieredze. Ir veik i apmēram 10 000 procedūru.

Es strādāju jau tik ilgi, ka man ir bijusi iespēja izbaudīt visas iespējamās meistara izpausmes - skolotāja, konkursa uzvarētāja, sacensību tiesnese, daudzu rakstu autore un populārākās mikropigmentācijas grāmatas redaktore.

Pēc specialitātes esmu telekomunikāciju un sakaru inženieris, bet šajā profesijā man izdevās pastrādāt pavisam neilgu laiku. Gadījums mani aizveda uz pirmo mikropigmentācijas skolu, kuru absolvējot, es paliku tur strādāt. Un tieši tur es iepazinos, un sadraudzējos ar savu partneri Jeļenu Kiseļovu.

Pēc kāda laika, bez skaidra plāna, bez liela nansējuma, mēs vienkārši sākām realizēt savas idejas, 6 gadus atpakaļ atverot pirmo profesionālo mikropigmentācijas centru. Starp citu, es biju stāvoklī, bet Ļena tikai nesen bija laidusi pasaulē trešo meitu. Bet tas nekādi nav traucējis mums uzsākt iecerēto.

Strādāt pārī bija mūsu pats pirmais un pareizākais lēmums. neviens nav spējīgs izdarīt viens tik daudz, cik pa spēkam ir diviem kopā. Vēl jo vairāk, jo mēs abas esam ļoti atšķirīgas, bet ar kopīgiem mērķiem. Mēs pildām tās funkcijas, kas sanāk vislabāk katrai no mums.

Mēs ne no kā nebaidījāmies. Vienkārši darījām. Bez liekas domāšanas. Un tas nostrādāja. Alternatīvas mūsu Centram nav bijis un nav arī šobrīd. Tikai mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu, kāds vien iespējams šajā nozarē.

Šķiet, ir pienācis laiks, izelpot un baudīt rezultātus. Lai gan, kur nu ... tik daudz jauna, ka apstāties nav nekādas vēlēšanās. Parādās jaunas tehnikas un krāsas, kuras nepieciešams apgūt... un es esmu mantkārīga uz zināšanām! Nepieciešams attīstīt mārketingu pēc mūsdienu noteikumiem. Skriet pa priekšu visiem. Tagad ir svarīgi būt nevis lielam, bet ātram!

Protams, noņemot masku un novelkot halātu, es gribu būt sieviete ar savām vājībām, kaprīzēm un iedomām. Mana ģimene – vīrs un mamma vienmēr bez ierunām mani ir atbalstījuši un jā, laikam jau arī lutina. Tāpēc, atnākot mājās, es varu atļauties gulēt uz dīvāna un baudīt... nē, ne jau lasot Forbes jaunumus, bet skatoties "Modes spriedumu".

 

 ***

 Inga Deržnikele, mikropigmentācij meistars.

Tā notika, ka es kardināli mainīju darbības sfēru. Riskēju un sagriezu savu dzīvi par visiem 180 grādiem. Nenožēloju ne mirkli. Un šodien mans galvenais profesionālais sasniegums ir klienti, kuri atgriežas atkal un atkal. Izņemot, protams, manu mūža hobiju – vijoles spēli. Dienā es esmu medicīnas halātā, bet vakaros es spēlēju Nacionālajā Operas orķestrī.

  

Inga Rasuma, mikropigmentācij top-meistare, 1. viet ieguvēja Baltij permanentā grima konkursā.

Pirms dažiem gadiem, strādājot šajā jomā, es zaudēju ticību permanentajam grimam, aizstājot to ar citiem skaistumkopšanas variantiem, paliekot šajā nozarē tikai kā vērotājs. Ar to es biju domājusi tā laika kļūdas, sāpīgas, kontūrveida un nedabiskas formas, nekorektu tehnikas izpildi, pigmentu neparedzamību. Tas, kas notika mikropigmentācijas meistaru kabinetos, vairāk līdzinājās ilgstošiem eksperimentiem ar sieviešu sejām. Tikai pirms trim gadiem es sāku gūt baudu no šī procesa, kad sāku strādāt PMC. Šī iespēja bija īstajā laikā, īstajā vietā.

Esmu sajūsmā par procedūras zemo traumatisma iespējamību, nesāpīgumu, kad klients pat aizmieg krēslā. Mēs precīzi varam paredzēt pigmenta toni un iegūt dabisku, skaistu rezultātu.

  

Jūlija Korjajeva, mikropigmentācij un skropstu pieaudzēšan speciāliste. Daudzu, skropstu pieaudzēšan un tēla veidošan, konkursu laureāte.

Lai saglabātu harmoniju kolektīvā ir svarīgi būt pozitīvā noskaņojumā, ar humora izjūtu, spēt atrisināt visas problēmas un grūtības mierīgi un ar prātu. Daļa no manām klientēm ir pierakstījušās rindā pie maniem draugiem, un tas mani priecē. Uzticība un spēja iekarot cilvēkus, spēlē ļoti svarīgu lomu mūsu sarežģītajā profesijā.

 

Alīna Vlasova, kosmetologs, mikropigmentācij top-meistare.

Vienmēr cenšos atrast zelta vidusceļu starp klientu vēlmēm un to robežu, kas manā izpratnē ir skaistuma un pietiekamības ietvaros. Esmu pateicīga mūsu Centram, kolektīvam, par iespēju nepārtraukti mācīties un sajust, ne tikai šodienas aktuālākās un pieļaujamās tendences, bet arī ar kādu permanento grimu sieviete no rītiem pamodīsies skaista.

  

Kristīne Cveka, mikropigmentācij meistare, Latvijā pirmais matu trihopigmentācij meistars.

Par radošu profesiju es domāju jau no skolas gadiem. Mācījos Mākslas Akadēmijā, pēc tam pabeidzu vizāžistu skolu. Jutos tik ļoti iedvesmota, apgūstot vizāžista profesiju, ka ar to mana profesionālā attīstība nebeidzās.

Veiksmīgi pabeidzu mācības skolā "Goldeneye" un ieguvu permanentā grima meistara diplomu.

Pabeidzot apmācības Milānā, es kļuvu par pirmo trihopigmentācijas (matu imitācija) speciālistu Latvijā. Uzskatu, ka man tas veiksmīgi ir izdevies un priecājos, ka manas prasmes palīdz cilvēkiem justies pārliecinošāk, gan ārēji, gan iekšēji.

 

 

 

Sīkāka informācija mūsu mājaslapā vai konsultācijā pie speciālista.

Profesionālās mikropigmentācijas centrs

Bērzaunes iela 7,
Rīga, Latvija,
+371 29610402, info@pmc.lv

www.pmc.lv

 

Foto – Naira Kosjana (@naira.kosyan)

Hairstyle – Diāna Greiža (@braidsd),  WoW beauty lounge

Make-up – Nora Kosjana @nora.kosyan un Santana Nākmane, WoW beauty lounge

Apģērbs – 32 boutique

 

 

 

komentāri