Ставьте like и читайте!

"Pārvērtības ar Bogomolov’ Image School" – Atklāt sevī sievišķību

12.02.2018, 3ade.lv

Mēs atlasījām astoņas dalībnieces, bet Konstantīna Bogomolova skolas studenti vienu nedēļu veidoja viņu jauno imidžu. Lūk, kas no tā ir sanācis!

Dalībniece Nr.5: Jeļena, 40 gadi, Elejas jauniešu centra darbiniece. Viena audzina četrus bērnus. Ļoti mīl savu darbu, ir komunikabla, katru dienu atrodas jauniešu vidū. Jeļena gribētu izskatīties skaisti un stilīgi, būt sievišķīga un eleganta.

Matu sakārtojums

Melnā krāsa lika izskatīties vecākai un nogurušai. Šokolādes tonis ar viegliem atspīdumiem izcēla sejas iedegumu un zaļganbrūnās acis. Viegli kopjamais saīsinātais karē griezums ar neuzkrītošu kontūru atviegloja sejas apakšējo daļu un atklāja slaido kaklu.

Grims

Tumšas un spilgtas krāsas padarītu Jeļenu vecāku, toties dabiskā gamma piešķīra sejai svaigumu. Viegls izgaismojošais korektors uz vaigu kauliem padarīja ādu mirdzošu. Uzacu līnija ievilkta ar zīmuli un iztušēta uz ārpusi. Tas vizuāli pacēla noslīdējušo plakstiņu.

Garderobe

Stilistu uzdevums bija padarīt Jeļenas tēlu spilgtāku un izteiksmīgāku, uzsverot viņas sievišķību, piešķirot eleganci, taču tajā pašā laikā saglabājot jaunību. Stilu dažādība jaunajā garderobē atspoguļo Jeļenas daudzšķautņaino dabu.

1. komplekts

Kompozīcijas centrā ir mazā trikotāžas kleita patlaban modernajā 80. gadu oversize stilā. Izsmalcinātais krāsu salikums, interesantā tekstūru kombinācija un pārdomātie aksesuāri padara komplektu stilistiski piepildītu.

Kleita – Mode3 (t/c Mols), 85,50 €
Zābaki – NS King (t/c Dole), 185,95 €
Soma – Parfois (t/p Alfa), 24,99 €
Broša – Kazene (t/c Galerija Centrs), 12,80 €

2. komplekts

Komplekts ir veidots uz krāsu kontrastu bāzes, izskatās uzkrītoši un tajā pašā laikā ļoti harmoniski. Trenča lielā apkakle vizuāli paplatina plecu joslu, izlīdzinot gurnus un padarot augumu proporcionālu.

Trencis – H&M (t/c Mols), 69,99 €
Kleita – Pietro Filipi (t/c Mols), 149,00 €
Kurpes – Еiropas apavi (t/p Alfa), 49,99 €
Auskari – Kazene (t/c Galerija Centrs), 10,95 €

3. komplekts

Izsmalcinātās krāsas – vīna sarkanā un bēšā – rada harmonijas un miera sajūtu. Džempera apjomīgās piedurknes un tekstūra veido vajadzīgo apjomu kompozīcijas augšdaļā, veiksmīgi izlīdzinot gurnus.

Džemperis – Zara (t/p Alfa), 25,95 €
Bikses – Karen Millen (t/c Galerija Centrs), 175,00 €
Kurpes – Gabi (t/c Origo), 69,99 €
Soma – Parfois (t/c Galerija Centrs), 34,99 €
Rokassprādze – Parfois (t/c Galerija Centrs), 7,99 €
Gredzens – Parfois (t/c Galerija Centrs), 6,99 €

4. komplekts

Drosmīgas un izlēmīgas jaunas sievietes tēls – viņa ir pašpārliecināta, gatava pārmaiņām un nebaidās atrasties uzmanības centrā. Krāsu gammas un silueta līniju elegance apvienojas ar melnās ādas mesto izaicinājumu.

Jaka – Karen Millen (t/c Galerija Centrs), 405,00 €
Džemperis – Karen Millen (t/c Galerija Centrs), 115,00 €
Svārki – Mohito (t/c Origo), 29,99 €
Kurpes – NS King (t/c Dole), 69,99 €

Jeļena"Es ļoti vēlējos mainīt matu sakārtojumu, taču baidījos pieļaut kļūdu un nezināju, pie kā vērsties. Māsa pierunāja mani aizsūtīt pieteikumu dalībai projektā, tā es nonācu pie stilistiem. Un viss izdevās! Mainījās ne tikai matu sakārtojums.

Nekad nebūtu domājusi, ka man var piestāvēt pilnīgi cits apģērba stils un tik interesanti aksesuāri. Man tik daudz ko iemācīja! Tagad es skaidri zinu, ka pat neliela detaļa var mainīt visu tēlu. Un es iemīlējos augstpapēžu apavos."

Pārvērtības veica:
Imidža dizains: Jeļena Gurova, Veronika Martinova (Bogomolov’ Image School)
Frizūra: Svetlana Dubatova (Ambassade de la Beauté)
Grims: Aļona Smirnova (Elga Homitska Image House)
Manikīrs: Ladislava Maksimova (Kirjan Studio)
Foto: Natalī Berezina (White Studio)
Darba vadītāja: Elga Homicka
 
 
Projekta organizatori:

Ģenerālpartneris:

Partneris:

Informatīvais atbalsts:

Pakalpojumi dalībniekiem:

Dāvanas dalībniekiem:

 

 

komentāri

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs