Ставьте like и читайте!

"Pārvērtības ar Bogomolov’ Image School" – Intelektuāle ar romantikas piesitienu

05.12.2018, 3ade.lv

Dalībniece Nr.2: Kristīne, 44 gadi, juriste, konstitucionālo tiesību speciāliste, pasniedzēja LU, precējusies, divi bērni. Mīl ceļot, gatavot ēst, regulāri peld. Jūtas mazliet pazaudējusies stila ziņā, viņu neapmierina tas, ka izskatās tā – nekā. Ikdienā kosmētiku nelieto, matus nēsā savāktus, jo tā ir ērti un ātri.

Matu sakārtojums

Pārliecinošam efektam veikta matu gaišināšana kārtās, saknes tonējot piesātinātā šokolādes, bet matu pamatgarumu – siltas karameles tonī. Griezums karē formā, to pagarinot sejas daļā. Finālā tika ieveidotas lielas lokas, lai matu sakārtojums iegūtu dinamiskumu un asimetriju.

Grims

Sejas āda mitrināta ar hialuronskābi, tad uzklāta make up bāze ar mirdzuma efektu un tonālais krēms. Ar konsīleri izgaismota acu zona. Veidots dabisks, noturīgs grims, akcentējot acis ar dabisku toņu ēnām, bet lūpas ar rozā lūpukrāsu.

Garderobe

Stilisti vēlējās uzsvērt Kristīnes tēla eleganci un sievišķību, kā arī piešķirt vairāk emocionalitātes un asumiņa. Svarīgs aspekts bija arī viņas sociālais statuss un vēlme pēc ērtības, kvalitātes un praktiskuma.

1. komplekts

Lietišķā bikškostīma ierasto ieturētību mīkstina trikotāža, tēlu atdzīvinot ar garšīgiem karameles un kanēļa toņiem. Kaklarota tēlam piešķir izsmalcinātību, bet kurpes ar leoparda apdruku – pikantu akcentu.

 

Žakete – Pietro Filipi (t/c Mols), 259 €
Bikses – Pietro Filipi (t/c Mols), 129 €
Džemperis – Pietro Filipi (t/c Mols), 72 €
Kurpes – Aldo (t/p Alfa), 69,90 €
Soma – Aldo (t/p Alfa), 54,90 €
Kulons – Punt Roma (t/p Alfa), 15,95 €
Gredzens – Aldo (t/p Alfa), 9,90 €

2. komplekts

Tirkīza krāsas tops tēlam piešķir ieturētu eleganci, kas kopā ar asimetriskas formas svārkiem imidžu padara spilgtu un rotaļīgu. Savukārt piena krāsas zābaki spēlējas ar ziediem uz svārkiem. Kompozīciju līdzsvaro ģeometriskas formas soma.

Tops – Orsay (t/p Alfa), 15,99 €
Svārki – Mohito (t/c Origo), 29,99 €
Zābaki – Zara (t/p Alfa), 119 €
Soma – Mohito (t/c Origo), 24,99 €
Josta – Mohito (t/c Origo), 7,99 €
Kulons – Punt Roma (t/p Alfa), 19,95 € 

3. komplekts

70. gadu romantiskais noskaņojums – zīdaina, puķaina midi garuma kleita kombinācijā ar vilnas vesti, papildināta ar zamša zābakiem un somiņu. Tēla radīšanai izmantotas materiālu delikātās faktūras un psiholoģiski komfortablas krāsas.

Kleita – Pietro Filipi (t/c Mols), 159 €
Veste – Massimo Dutti (t/c Galerija Centrs), 169 €
Zābaki – Zara (t/p Alfa), 89,95 €
Soma – Massimo Dutti (t/c Galerija Centrs), 99,95 €
Josta – Punt Roma (t/p Alfa), 15,95 €

4. komplekts

Tēla pamatā stilistiskais un tekstila kontrasts – klasiska blūze ar agresīvām ādas biksēm un provokatīvu vesti no caurspīdīga tilla. Tēla odziņa – augstpapēžu kurpes, metāliskas rotas un cluch soma no čūskādas.

Blūze – Zara (t/p Alfa), 29,95 €
Veste – Nóló (t/c Galerija Centrs), 218,95 €
Bikses – Pietro Filipi (t/c Mols), 129 €
Kurpes – Aldo (t/p Alfa), 79,90 €
Soma – Aldo (t/p Alfa), 39,90 €
Kulons – Aldo (t/p Alfa), 12,90 €
Gredzens – Aldo (t/p Alfa), 9,90 €
Auskari – Aldo (t/p Alfa), 9,90 € 

Kristīne:

"Dalība projektā man deva vairāk, nekā biju gaidījusi. Tāda sajūta, it kā būtu paciemojusies paralēlā pasaulē, kas kardināli atšķiras no ierastās. Jaunais tēls, manuprāt, ir lielisks! Gan es, gan mani tuvākie ir apmierināti ar pārmaiņām. Agrāk es valkāju tikai tumšas krāsas taisna piegriezuma apģērbu, bet tagad tas mainīsies, jo zinu, ka ne mazāk komfortabli jūtos arī gaišās drēbēs un pat asimetriskos svārkos. Ir sajūta, it kā es būtu atgriezusies no grandioza ceļojuma patīkamā kompānijā."

Pārvērtības veica:

Imidža stilisti: Nataliya Bataraga (Latvija), Natalia Starodub (Krievija), Oksana Belinceva (Latvija) ("Bogomolov’ Image School Riga")

Matu sakārtojums: Sergejs Komarovs ("Pam Pam Studio")

Grims: Tatjana Krupiča ("Make-Up Atelier School Latvia")

Manikīrs: Aiva Memmēna ("Pam Pam Studio")

Foto: Ļena Ņeženceva ("White Studio")

Darba vadītāja: Evita Ormane

 

Projekta organizatori:

Ģenerālpartneris: 

 

Informatīvais atbalsts:

Partneri:

 

komentāri