Ставьте like и читайте!

Pašiedeguma līdzeklis šķidrā formā Fake Bake FLAWLESS

04.12.2017, Almaza Pirha

Pašiedeguma līdzeklis šķidrā formā Fake Bake FLAWLESS

Bāls ķermenis, caurspīdīga āda, izteiktas vēnas – viss liecina par to, ka ziema ir klāt, un visas rudens atvaļinājuma paliekas ir dienvidu vējiem līdzi prom. Pašiedeguma līdzekļus lietoju reti. Tomēr turpmāk to darīšu biežāk. Jo, kā tas bieži vien mēdz gadīties – nejauša iepazīšanās izvēršas par patīkamu pārsteigumu. Izstādē Baltic Beauty iegādājos Fake Bake kastīti ar trim produktiem un cimdiem. Cemdus neievēroju un iemetu miskastē. Savu kļūdu sapratu tikai pēc anotācijas izstudēšanas. Nācās ieklāt krēmu, izmantojot parastos vienreizējos cimdus.

Ražotājs uzstāj, ka rituāls jāveic vakarā. Pirms paša toņa uzklāšanas ieteicams paveikt vieglu pīlingu, pēc kā uzklāt mitrinošu krēmu. Pēc minūtēm 20 – nelielās devās arī pašu pašiedeguma krēmu. Tieši uz kārtīgi mitrinātas ādas līdzeklis klāsies vienmērīgi.

Pirms doties pie miera, ļauj līdzeklim nožūt.

Saprotams, ka ar cimdiem būtu daudz ērtāk. Tomēr vienmērīgu efektu bez piepūlēm panācu arī bez tiem. Tonis ir skaists un izteikti dabisks. Vienas uzklāšanas pietiek 4-5 dienām. Gandrīz nemanāmais aromāts pilnībā noiet no rīta, ejot dušā.

Fake Bake FLAWLESS satur īpašos dabīgos komponentus, nodrošinot intensīvu, tumsnēju iedegumu, kas salīdzinot ar ierastajiem produktiem saglabājas līdz pat 50% ilgāk. Produkta iedarbība sākas uzreiz pēc tā uzklāšanas. Tonis top piesātinātāks ik pēc katras lietošanas reizes.

Neliels daudzums līdzekļa pēc iešanas dušā noies nost, taču vienmērīga iedeguma kārta paliks. Lai panāktu sev vēlamo efektu, līdzekli ieteicams klāt vairākus vakarus pēc kārtas.

Parasti līdzeklis lietojams reizi nedēļā, tomēr intensīvākam efektam var izmantot arī biežāk, iepriekš izejot testu uz ādas jutīgumu.

Kā patīkama pēcgarša klāt glītajam «pseido iedegumam» - āda, kas ir gluda un lieliski mitrināta.

Laikam vienīgais, kas samulsināja – produkta konsistence – tā ir izteikti šķidra.

Olga Asmikoviča: «Iedegums man pašai imponē, tomēr solārijam uzlikts strikts tabu nu jau pirms vairākiem gadiem. Par vienīgo glābiņu ziemā kļūst pašiedeguma krēms. To lietoju reizi divās nedēļās. Fake Bake izmēģināju pirmo reizi. Un esmu apmierināta. Dabisks tonis. Iedegušu kāju efektam pietiek uzklāt reizi nedēļā. Noiet nost vienmērīgi, neatstājot pleķus. Aromāts ir patīkams, noiet pēc iešanas dušā, atstājot tikai pievilcīgu ādas toni.

Konsistence ir izteikti šķidra, iepakojums – bez dozatora, kas uzklājot nav ērti – mīnuss. Saturu pārlēju citā burkā ar dozatoru. Šo krēmu lietoju arī sejai; dažas lāses sajaucu ar krēmu un izsmērēju pa visu seju maksimāli dabiskam efektam. Tiklīdz beigsies – nopirkšu vēl!

 

Iegādes vietas: www.mercimerci.lv

Cena: 23 Eiro

komentāri

  • Reklāmkarogs