Ставьте like и читайте!

Pavasara mēteļi 2013

12.03.2013, Zanda

Pavasara mēteļi 2013
Pavasaris 2013

 

Ar pavasara atnākšanu gribas pēc iespējas ātrāk dziļi skapī paslēpt ziemas drēbes un ietērpties jaunos un vieglos apģērbos. Sieviešu mētelis - ir tieši tā garderobes daļa, kas šinī periodā īpaši nepieciešama. Tāpēc pret šo jautājumu jāattiecas ļoti nopietni.

Var jau iet pa vienkāršāko ceļu un izvēlēties klasisku modeli, kas derēs visām dzīves situācijām un vairākām sezonām, bet var arī mēģināt riskēt un izvēlēties drosmīgāku, aktuālajām tendencēm atbilstošāku fasonu. Starp daudzjiem trendiem kaut ko sev piemērotu noteikti var atrast ikviena. Tāpēc piedāvājam pašu aktuālāko sieviešu pavasara mēteļu siluetu, krāsu un faktūru apskatu - pavasaris 2013.


Siluets

Apjoms

Visu dizaineru kolekcijās uzskatāmi redzams, ka par pašu galveno siluetu kļuvis oversize. Vismaz viens šāda tipa modelis tiek piedāvāts visu pieprasītāko dizaineru kolekcijās. Tiesa šogad tie nav tikai plati, asi pleci, bet gan daudz sievišķīgāki un elegantāki tēli.

Pagarinātā plecu līnija, milzīgās kabatas, mīksti noapaļoti izliekumi - par ādas izstrādājumi izskatās sievišķīgi nevis agresīvi. Īpašu uzmanību jāpievērš piedurknēm - tās kļuvušas īstākas un uz leju nedaudz sašaurinātas. Neskatoties uz apjomu, koptēls nekļūst smagnējs un galvenokārt pateicoties vieglajiem, krītošajiem audumiem.

 

 

Taisns 

Tik pat aktuāli būs arī taisni, sievišķīgi mēteļi. Lakoniski, retro stila modeļi ar visvienkāršāko piegriezumu. Par galveno iedvesmas avotu kalpojuši šobrīd tik aktuālie pagājušā gadsimta 60-tie gadi. Silueta vienkāršību kompensē krāsas un materiāls - sākot no atlasa līdz džinsu stilam.

 

 

Klasika

Arī klasikas cienītājām šosezon būs no kā izvēlēties, jo šis trends šogad piedāvāts ļoti dažādās variācijās. Pieguloši divrindu mēteļi ar jostu viduklī un tradicionālām atlokāmām krādziņām, kas ieskauj dziļu V veida izgriezumu - lai arī nav oriģināla izvēle, tomēr nekļūdīga. Klasisko formu papildināt ar lielu jostas sprādzi vai masīvi brošu. Kas attiecas uz krāsām, visi dizaineri apstājušies pie vienkrāsainiem audumiem - baltiem, ziliem, zaļiem un bēšiem.

 

 

Apmetnis

Mētelis-apmetnis - man šķiet pati ekstravagantākā pavasara sezonas tendence. Visām modes dāmām šogad būs jāapgūst tādi jēdzieni kā pončo, apmetnis, mantija un plašķis. Casual variants - īss tvīda apmetnis angļu stilā, kas labi piestāvēs gan pie džinsiem, gan zīmuļveida svārkiem, savukārt vakara pasākumam ideāli piestāvēs garš zīda apmetnis-plašķis ar dekoratīvu sprādzi, lentu vai apdari.

 

 

Krāsas

Spilgtas

Ja dažas pagājušās sezonas atmiņā palikušas ar sava veida kolorblokingu, tad šogad mēs iemācīsimies nēsāt patiešām spilgtas drēbes ar moderniem degrade efektiem, kas paredz viena toņa pakāpenisku pāreju uz citu. Galvenā šī trenda priekšrocība - spēja vizuāli mainīt apjomu tieši tajās vietās, kur tas visvairāk nepieciešams un otrādi - piešķirt tur kur pietrūkst - atliek vien izvēlēties apģērbus ar pareizu tumšā un gaišā toņa pareizu izvietojumu. Modē būs arī monohromi, neona toņu mēteļi - gaiši zilā, dzeltenā, oranžā un violetā krāsā.

Vēl viena bezierunu dominate ir melnbaltie mēteļi - vēl viens sveiciens no tālajiem 60-tajiem. Grafiskais kontrastu savienojums šobrīd ir aktuāls, kā nekad. Pats populārākais prints - vertikālas svītras, kas viennozīmīgi tikai uzlabo figūru. Vēl viens variants - īss mētelis ar kontrastainu kabatu, piedurkņu un krāgas apdari. Izvēloties tādu mēteli arī pārējiem koptēla elementiem jāievēro šis trends. Melni-balti aksesuāri un apģērbs padarīs jūsu tēlu spilgtu un atmiņā paliekošu.

 

 

Ziedi

Arī īpaši romantiskās personas netiks aizmirstas, nākošā sezona nāks ar veseliem ziedu pušķiem, attēlotiem uz viegliem plašķiem un mēteļiem.

Maigas un neuzkrītoša ziedu kontūras vai agresīvi spilgti, abstrakti psihodēliski smērējumi, kas tikai nedaudz atgādina ziedus. Domāju, nebūs grūti atrast sev piemērotāko variantu. Tik pat populāras būs arī aplikācijas un uzšuvumi par ziedu tēmu.

 

 

Materiāls

Āda

Ja par sezonas galveno krāsu savienojumu noteikti uzskatāms melnbaltais savienojumus, tad materiāla izvēles ziņā virsroku ņem - āda. Ādas izstrādājumi trimufāli atgriežas. No šī materiāla veidoti pat paši sievišķīgākie modeļi. Āda neizskatās raupja un cieta, tā veido dabīgas krokas un maigi ieskauj siluetu. Kas attiecas uz krāsām, šeit tomēr priekšroka dota dabīgajai gammai - bēšs, brūns un smilšu krāsas.

 

 

Metāliks

Pavasara sezonā dizaineri kaislīgi pieķērušies metalizētā toņa audumiem. Pat pašiem klasiskajiem modeļiem zelta vai sudraba pulējums piešķir kosmisku noslēpumainību. Ja iepriekš šķita ka metāliks piederas vairāk vakara pasākumiem, tad šķiet, ka nu jau arī ikdienas stilā tas ir iekļaujams. Dizaineri izveidojuši drosmīgu total look, metalizētajam mētelim piemeklējot tādas pašas kurpes un somu.

 

komentāri

  • Reklāmkarogs