Ставьте like и читайте!

Perfektam matu sakārtojumam - sausā matu laka MISTIFY ME

03.04.2018, Almaza Pirha

Perfektam matu sakārtojumam - sausā matu laka MISTIFY ME

Katru rītu miljoniem sieviešu (arī vīriešu ...), pošoties uz darbu (vai kur citur), atkārto vienu un to pašu rituālu: rīta higiēna, sejas skaistums, matu sakārtojums. Šobrīd veikalu plauktos pieejami matu kopšanas līdzekļi jebkura gaumei un vajadzībām: šampūni, balzami, kondicionieri, putas... Un teju katra sieviete izmanto arī matu laku. Laikā, kad sievietes valkāja elegantās kleitas un lustras izmēra parūkas, frizūru noturība bija panākama ar īpašiem matu tīkliņiem un saldūdeni. Pagājušā gadsimta vidū tika izgudrota pirmā matu laka, tomēr līdz mūsdienu analogiem tai bija vēl tāls ceļš mērojams. Jo tā ietvēra visu periodisko tabulu. Mati šķēlās, tika sausināti, pēc lakas uzklāšanas izskatījās nespodri. Tā spēja nofiksēt, taču līmēja matus tā, ka izķemmēt tos vairs nebija iespējams. Mūsdienās viss ir citādāk.

Mūsdienīga matu laka - viegls plīvurs, kas ir viegli ķemmējams ... Tai pat laikā tā nofiksē un strukturē. Tiesa, daudziem līdzekļiem frizūras pirmatnējo izskatu pa spēkam saglabāt ne vairāk par divām stundām.

Atjaunotās Wella Professional līnijas testēšana manu skeptisko redzējumu kliedēja. MISTIFY ME - 7 instrumenti ikviena vajadzībām. Neuzkrītošs aromāts, mīkstinošās, mitrinošās un barojošās sastāvdaļas padara laku par ikdienas lietošanai piemērotu pat jutīgas ādas īpašniekiem.

Vēlos, lai jūs zinātu, ka Wella Professionals ir Vācijā lielākais un otrs lielākais friziermākslas produktu ražotājs patstāvīgai un profesionālai lietošanai visā pasaulē. Radīšanas sākums – 1880. gads. Vai spējat iedomāties? Tie ir 138 gadi!!!

 

Iepazīstiet MISTIFY ME matu lakas!

• Izstrādātas jebkuram matu tipam.

• Teicami tiek galā ar nepaklausīgiem, smagiem, cirtainiem un pūkainiem matiem.

• Ar to palīdzību iespējams uzmodelēt dažādas formas, akcentēt atsevišķus frizūras elementus - atliek izvēlieties laku atbilstoši mērķim.

• Laka nekavējoties izžūst, neatstājot nospiedumus uz apģērba, to var viegli noņemt ar ķemmi (teiksim, ja spontāni nolēmāt frizūru pārveidot).

• Frizūra saglabā pirmatnējo formu visas dienas garumā (ja vien nenokļūstat lietū ...).

• Viegls, tikko manāms aromāts nekonkurē ar parfīmu.

MISTIFY ME – tā ir strukturēšana, nepadarot matus smagnējus, fiksācija bez matu salīmēšanas, apjoms un zīdains mirdzums, matu skaistums, kas panākams jebkuram matu tipam. Tāpēc laiks, kad matu lakas padarīja matus salīmētus, smagus un rupjus, ir pagātnē.

MicroMist tehnoloģija padara Wella Professionals EIMI Mistify Me par vieglāko un ātrāk žūstošo sastāvu: ekskluzīva kombinācija, ko veido mazāka difuzora atvere, viegls pārveidotājs, jauns sastāvs un īpaša virzošā sistēma, kas nodrošina mazākus matu lakas pilienus un īpaši smalku izsmidzināšanu. Viss, kas nepieciešams, lai sasniegtu lieliskus rezultātus.

Produktu sērija:

JAUNUMS! ES IZVĒLOS: MISTIFY ME LIGHT - FIKSĀCIJAS PAKĀPE 2. Pateicoties īpaši vieglai formulai un ultra smalkai izsmidzināšanai, produkts nepadara matus smagnējus, atstājot tos elastīgus un dzīvīgus līdz pat 24 stundām.

JAUNUMS! MISTIFY ME STRONG – FIKSĀCIJAS PAKĀPE 3. MICROMIST tehnoloģija nodrošina frizūrai tūlītēju fiksāciju.

STAY ESSENTIAL - FIKSĀCIJAS PAKĀPE 2. Vieglā matu laka nofiksē frizūru, saglabā matus absolūti dabiskus. Aizsargā matus no mitruma, UV starojuma un augsto temperatūru ietekmes veidošanas laikā!

STAY STYLED – FIKSĀCIJAS PAKĀPE 3. Saglabā nevainojumu formu. Matu aizsardzība no mitruma, UV starojuma.

DYNAMIC FIX – FIKSĀCIJAS PAKĀPE 2. Ļauj realizēt jebkuru ideju: no izsmalcinātā stila līdz pat avangardam.

SUPER SET – FIKSĀCIJAS PAKĀPE 4. Pilna kontrole visas dienas garumā. Laka nesalīmē matus un nepadara tos smagnējus, aizsargā no mitruma.

FLEXIBLE FINISH - FIKSĀCIJAS PAKĀPE 2. Neierobežotas iespējas, lai modelētu aktuālas, radošas frizūras, ko akcentē viegla un mobila fiksācija.

 

komentāri

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs