Ставьте like и читайте!

Pieczvaigžņu latviešu pirts #GRAND HOTEL KEMPINSKI RIGA

23.12.2019, 3ade.lv

Pieczvaigžņu latviešu pirts #GRAND HOTEL KEMPINSKI RIGA

LATVIEŠU PIRTS — TAS IR KĀ MAĢISKS RITUĀLS — SENĀS LATVIEŠU TRADĪCIJAS AR NEATKĀRTOJAMU ĀRSTNIECISKO AUGU SMARŽU, BĒRZA SLOTIŅĀM UN AUKSTU ŪDENS KUBLU. IR TĀDI PIRTS CIENĪTĀJI, KAS GATAVI IET PIRTĪ JEBKUR UN JEBKĀDOS APSTĀKĻOS, BET IR ARĪ TĀDI, KAS NESPĒJ IEDOMĀTIES PIRTS APMEKLĒJUMU BEZ CIVILIZĀCIJAS ELEMENTIEM. BET KUR, LAI MEKLĒ ĪSTU LATVIEŠU PIRTI GALVASPILSĒTAS SIRDĪ? KUR PATVERTIES, LAI ĻAUTU GAN PRĀTAM, GAN ĶERMENIM ATPŪSTIES NO PILSĒTAS KŅADAS?
GRAND HOTEL KEMPINSKI RIGA — GREZNĀ PIECZVAIGŽŅU VIESNĪCA IR LIELISKS ARHITEKTŪRAS PARAUGS, GODĀJOT LATVIJAS TRADĪCIJAS, TĀ SAVIEM VIESIEM PIEDĀVĀ NE TIKAI IESPAIDĪGU 1300 KVADRĀTMETRU PLAŠU SPA ZONU, 16 METRUS LIELU IEKŠTELPU BASEINU, PIECAS TELPAS SEJAS UN ĶERMEŅA KOPŠANAS PROCEDŪRĀM, PIRTI, SPA APARTAMENTUS ATPŪTAI DIVIEM, LEDUS STRŪKLAKU, BET ARĪ ĪSTU LATVIEŠU PIRTI — VIETU, KUR PATVERTIES. VIETA, KUR TIEK AIZMIRSTAS VISAS RŪPES UN RAIZES.

 

Grand Hotel Kempinski Riga pirts apmeklējums sākas ar greznu uzņemšanas priekštelpu — recepciju. Šeit ir pārdomāts katrs sīkums. Plaša ģērbtuve, kurā viss sagatavots jūsu labsajūtai: dekoratīvās kosmētikas noņemšanas līdzeklis, peldmētelis, dvielis, čībiņas un pat peldkostīmu žāvētājs, kuluāri omulīgas masāžas telpas — tā ir bezrūpības pasaule, kurai nav robežu.


«Mūsu pirts — īstas latviešu pirts tradīciju un piecu zvaigžņu servisa apvienojums», stāsta Ingrīda Šrama, Kempinski The Spa vadītāja. «Ja jūtat, ka steidzami nepieciešams mazināt uzkrāto nogurumu, atgūt labu noskaņojumu, atpūsties, nemaz nav jābēg prom no pilsētas, jo tvaiks un karstums labvēlīgi ietekmē visas ķermeņa funkcijas, izvada no organisma toksīnus un šlakvielas, paaugstina imunitāti. Gluži pretēji, pašā galvaspilsētas centrā, bet aiz septiņām atslēgām, savas durvis jums vērs privāta latviešu pirts. Nepārspējami speciālisti demonstrēs pirts procedūru veikšanas mākslu, un mūsdienīgais aprīkojums nodrošinās maksimālu komforta līmeni».


NEIZSĪKSTOŠS VESELĪBAS UN DVĒSELES LĪDZSVARA AVOTS.

Iespaidīga atpūtas telpa ar kamīnu, labākie pilsētas restorāni, kas atrodas tepat viesnīcā, rokas stiepiena attālumā, grezni numuriņi, terases un panorāmas skata logi, no kuriem paveras brīnišķīgs skats uz Rīgas vēsturisko centru — tas viss raksturo Grand Hotel Kempinski Riga. «Vieglu garu — tas nav tikai simbolisms un alegorija, tas ir arī stāvoklis un dziedinošs efekts, kura mērķis ir ķermeņa atdzimšana. Latviešu pirts ir spēcīga, cilvēka radīta antibiotika, ar kuras palīdzību mūsu vecvectēvi pretojās daudzām slimībām un kaitēm. Tvaikam ir unikāla ietekme uz muskuļu tonusu, kā arī vispārēja  labvēlīga un stiprinoša iedarbība uz visu cilvēka organismu.»


SPĒCINIET GARU, DALOTIES AR CITIEM

«Galvaspilsētas viesi ierodas, lai gūtu iedvesmu no tradicionālās latviešu pirts. Un mēs, latvieši, pēc šīm sajūtām bēgam prom no pilsētas. Bet visas šīs iespējas ir pieejamas rokas stiepiena attālumā. Šim apmeklējumam pat nav jāizvēlas īpaša diena vai kaut kā iepriekš jāsagatavojas. Viss, kas jums ir jāizdara — jāpiezvana dienu iepriekš pirms plānotā apmeklējuma. 5 zvaigžņu līmenis — tas nozīmē, ka mēs par visu jau esam parūpējušies.» Atsevišķa istaba vienam vai diviem viesiem, relaksējoša atmosfēra, tasīte aromātiskas tējas. Rituāla «Latviešu pirts burvība» laikā, pirts meistars, divu stundu garumā, jūs lutinās ar pirtsslotām, ārstniecisko augu smaržām un ķermeņa skrubi, iepriekš pārliecinoties par jūsu ķermeņa vajadzībām un individuāli pieskaņojot rituālu. Neatkārtojamā bērza slotu smarža, kuru caurvij ūdens, pirtskrāsns un karsto akmeņu maigās dvesmas, kas papildina maģisko miera sajūtu.


Rituāla nobeigumā jūs varēsiet atveldzēties aukstā kublā. Ja esat kontrasta procedūru mīļi, tad tas jūs noteikti uzmundrinās. Ja vēlaties atpūsties siltumā, tad jūs gaida SPA procedūras SPA zonā, kā arī silts baseins. Latviešu pirts apmeklējums jums šķitīs kā meditācija un veselīga profilakse, kas vienlaikus radīs atveseļošanās un laimes sajūtu. Tā ir lieliska atpūta, lielisks laika pavadīšanas veids un augstākā pakalpojumu kvalitāte. Ja laiks jūs neierobežo, tad varat turpināt vakaru, apmeklējot viesnīcas restorānus. Bet, ja nesteidzaties doties mājup, būsiet mīļi gaidīti pie mums ciemos kādā no elegantajiem Grand Hotel Kempinski Riga numuriņiem. Nav vērts bēgt no burzmas ārpus pilsētas.

Gūstiet dvēseles līdzsvaru pie mums! 

2 cilv. / 120 min: 360 eiro

1 cilv. / 90 min: 210 eiro

Rezervācijas veikšanai, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni + 371 67670127 vai spa.riga@kempinski.com
www.kempinski.com/riga

www.kempinski.com/riga

Aspazijas bulvāris 22, Centra rajons, Rīga

Tālr.: + 371 67 671 111 

 

 

komentāri