Ставьте like и читайте!

PIRMOREIZ BALTIJĀ WELLA PROFESSIONALS ORGANIZĒ UNIKĀLU KOLEKCIJAS FOTOPROJEKTU ART OF COOL. #COOLWELLA

09.01.2018, 3ade.lv

PIRMOREIZ BALTIJĀ WELLA PROFESSIONALS ORGANIZĒ UNIKĀLU KOLEKCIJAS FOTOPROJEKTU ART OF COOL. #COOLWELLA

Pirmoreiz Baltijā, Wella International Studio norisinājās unikāls foto projekts "Art of Cool", kura laikā labākie stilisti no visas Baltijas bija apvienojušies, lai izveidotu kolekciju, izmantojot jaunos vēsos Wella Professionals krāsu toņus, jauno ekskluzīvo, matus nostiprinošo produktu Wellaplex un parādītu šīs ziemas tendences matu krāsojumos un sakārtojumos.

Projektā piedalījās kopumā sešas komandas, no katras Baltijas valsts pārstāvot divus skaistumkopšanas salonus. No Latvijas tie bija Jevgēnija Davidova un Sergejs Komarovs, pārstāvot salonu “Pam Pam”, Evita Strādere un Sanita Lase, no salona “Dīva”. No Lietuvas Marina Žuravļova, salons “ID Grožio studija” un Robert Rogalskij, salons “Kirpimo Meistrai”.  Savukārt Igauniju pārstāvēja Denis Kovaļenko un Ilja Komarov no salona “Denis Kovalenko Ilusalong” un Igors Zaharovs un Jevgēnijs Bļinovs no salona “Make Your ID”.

Kopumā stilisti sagatavoja 12 modeļus, izmantojot COOL Collection by Wella Professionals vēso toņu kolekciju no Koleston Perfect, kura atspoguļo līdzīgu radošo noskaņu, piedāvājot dažādas matu pārvērtību iespējas, no vieglām līdz absolūtām. Ieviešot četrus jaunus toņus – Pearl, kas ir maigi blonds tonis ar sārtām niansēm, Ash blonds tonis ar perlamutra zilām, pelnu pelēkām niansēm, Violet, kas būs ledaini blonds tonis ar violetu vizmu un Cedre maigs un vienlaikus vēss tonis ar vieglām pelnu pelēkām niansēm. Wella Professionals strādāja kopā ar starptautiskiem vadošiem māksliniekiem Iziju Čērčeri un Geriju Gilu, lai smeltos iedvesmu no izteikti „vēsā” krāsu spektra. Izmantojot dažādās atsauces no apkārtējās pasaules - izdeguša ugunskura pelnus, pelēkus vilnas audumus modes šovos, metālisku rotājumu sudraboto vēsumu, aizsaluša ezera violeto zilgmi. Šīs dabas iedvesmotās krāsas atgādina mums par lietām, kas ir reālas un pieejamas, tāpēc, izmēģinot toni, ir iespēja izmēģināt absolūti jaunu krāsu spektru.

Kā arī meistari pielietoja jaunāko inovāciju no Wella Professionals – Wellaplex ar Opti pH sistēmu, jaunākā zinātniskā inovācija, ko piedāvā zīmols, kas palīdz rekonstruēt iekšējās matu saites, lai veidotu stiprākus matus, un garantē labākos matu balināšanas rezultātus.

Marina Žuravliova, Lietuva: ”It was an amazing experience to create stunning looks for Wella and work together in a such a great team! I am very happy to take part in such a wonderful project. It is a very good idea to pick up all best Baltic stylists in one place where we can share our experience or even our thoughts. All KP new shades are fabulous and I cannot imagine my hair dye without WellaPlex. With WellaPlex I have no limits, all creative techniques can not be done without this product! My clients can feel how healthy and shiny their hair are after using WellaPlex without damaging their hair!“

Pirmajā projekta dienā stilistu komandas veica sagatavošanās darbus. Pēc rūpīgas modeļu atlases, strādāja pie matu krāsošanas, griezumiem un tēla izveides nākošās dienas fotosesijai. Kā arī pirmoreiz tika uzņemti foto ar rūpīgu soli pa solim darba procesu, kas ar darba aprakstiem tiks izmantoti vēlāk meistarklasēs un semināros, lai citi meistari arī varētu atkārtot šos darbus un smeltos iedvesmu savam radošajam darbam ikdienas darbā salonos. Dienas laikā, maku-up komanda ViBrepublic Beauty, ar katru komandu izrunāja grima nianses, lai tās sasauktos ar izveidoto tēlu kopumā.

Kā arī uz šo dienu tika aicināti žurnālisti un blogeri, kuriem bija iespēja redzēt un uzņemt kolekcijas veidošanas procesu, gatavošanos foto sesijai un apmeklēt aizkulises. Daudzi izmantoja lielisko  iespēju uzdot stilistiem jebkuru sev interesējošo jautājumu par aktualitātēm matu industrijā un bija pirmie, kuri redzēja un dalījās ar aizraujošākajām jaunākajām jaunrades un jauninājumu ziņām, pirms visiem citiem. Speciāli šim pasākumam, dekoratore Laura Blumberga, izveidoja interesantu instalāciju, atspoguļot vēsos toņus un ietinot Eimi veidošanas produktus siltā ietērpā. 

Pasākumā piedalījās blogeres gan no Igaunijas,  gan Latvijas. Pasākumu pagodināja arī žurnāla DOLORES galvenā redaktore Marina Novikova no Maskavas, nākošajā žurnāla numurā sagaidīsim stilistu intervijas, ieskatu aizkulisēs un protams foto sesijas gala darbus.

Otrajā projekta diena tika veltīta foto sesijai, meistari jau agri no rīta sāka darbu pie matu veidošanas un grima. Savukārt apģērbu stiliste Jūlija Verbitska piemeklēja latviešu dizaineru tērpus - Dace Bahmann, Deeply Personal, Nolo, Kult by Bold un Anna Led.

Evita Stradere, Latvija: “Dalība šajā projektā mums bija absolūti jauna pieredze. Pirmkārt tas, ka bijām starp Baltijas valstu Wellas Top meistariem, izjutām kā lielu godu. Laikmetīgajos matu krāsojumos (Ombre, Sombre,Balayage u.c.), plaši pielietojami matu balināšanas produkti. Kā zināms, balinātājs ir viens no agresīvākajiem līdzekļiem, kas līdz šim neatgriezeniski spēja sabojāt matu struktūru. Wella Professionals radītais Wellaplex ir unikāls produkts, kas balināšanas vai krāsošanas laikā ļauj matiem palikt to labākajā "veselībā". Tiek saglabātas un papildus nostiprinātas matu disulfīda saites, līdz ar to, tie nesabojājas. Tas pierādījās darbā ar mūsu modeļiem, kuriem tika veikta balināšana visu matu garumā, taču matu kvalitāte palika sākotnējā līmenī.

Protams pats radošākais posms projektā bija darbs ar jaunajiem, vēsajiem toņiem. Šis bija aizraujošs process, kurā meklējām jaunas krāsu nianses, atsaucoties uz trendu. Emocijas ir norimušas, lai sāktu domāt par tuvojošos meistarklasi 7.februārī, kad tiksimies atkal, lai šoreiz radītu "Art of cool" uz skatuves!”

“Art of Cool” kolekcijas bildes jau pavisam drīz publicēsim Wella Professionals Latvia socoālajos tīkols gan Facebook, gan Instagram, kā arī žurnālā HAIR, Les Nouvelles Estetique  un citos plašsaziņas portālos. Meklē aizkulišu bildes no radošā procesa zem tēmtura #coolwella un #wellabaltics.

 

 

 

Cosmetics @wellaprofessionals.latvia
Style  @Juliya Verbickaya
 Outfit Dace Bahmann, Deeply Personal,  Nolo, Kult by Bold,  Anna Led
Make Up ViBrEPUBLIC Beauty 
Photo Lena Manakai
#coolwella #wellabaltics
 
 

 

 

komentāri