Ставьте like и читайте!

PLEXR® − jaunas iespējas neķirurģiskai blefaroplastikai un labdabīgu ādas veidojumu ārstēšanai

15.04.2018, 3ade.lv

PLEXR® − jaunas iespējas neķirurģiskai blefaroplastikai  un labdabīgu ādas veidojumu ārstēšanai

PLEXR® ir mūsdienīga unikāla ierīce neablatīvai blefaroplastikai un labdabīgu ādas veidojumu ārstēšanai. Audu sublimācijas metode, pielietojot plazmu ģenerējošu ierīci Plexr® neablatīvā ķirurģijā un labdabīgu ādas veidojumu (LĀV) ārstēšanā, ir estētiskās medicīnas jauninājums, kuru izstrādājusi Itālijas kompānija GMV (līderis estētiskās un medicīniskās kosmetoloģijas procedūru un ierīču izpētes un izstrādes jomā). Vairāk nekā 50 valstīs speciālisti ar Plexr® efektīvi likvidē papilomas, ksantelazmas, miliumus, kārpas un kandilomas, rētas un pigmentācijas plankumus, kā arī veic neablatīvu blefaroplastiku un koriģē virslūpas grumbas.

 

Autore: dermatoveneroloģe Ingrīda Rītiņa, VARIO Helth Equipment medicīniskā direktore 

Labdabīgie ādas veidojumi, tādi kā papilomas, dermatofi bromas, ksantelazmas, siringomas un miliumi neapdraud cilvēka veselību, bet sagādā estētisku diskomfortu, savukārt papilomas un ksantelazmas uz plakstiņiem traucē redzei.

Neablatīva dinamiskā blefaroplastika ir acu plakstiņu ādas platības samazināšana bez ķirurģiskas iejaukšanās. Tā ir viena no populārākajām procedūrām sievietēm pēc 35.

pirms/pēc

Pacientiem, kas vēlas koriģēt augšējos plakstiņus un atbrīvoties no nevēlamiem ādas veidojumiem ir, svarīgi, lai procedūra ir mazāk sāpīga, ar īsu rehabilitācijas periodu, bez zilumiem un ar mazāku atkārtoto procedūru skaitu. Speciālisti, kas savā ikdienas praksē ārstē labdabīgus veidojumus, izvēlas drošas un ērti lietojamas tehnoloģijas ar mazāku blakusparādību risku un plašam pacientu lokam pieejamu cenu.


Neablatīva tehnika ir kontrolēts ādas bojājums līdz dermas līmenim, lai aktivizētu reparatīvos un atjaunināšanas procesus. Procedūra ir nesāpīga, bez infekcijas, dishromijas un rētošanas riska. Audu sublimācijas tehnoloģija ar plazmu ģenerējošu ierīci Plexr® ir patentēta un aizsargāta ar autortiesībām.

Ierīces Plexr® darbības princips saistīts ar plazmas plūsmas ģenerēšanu un tās pielietošanu ārstniecības praksē.

Starp aktivizētu Plexr® manipulu un ādu veidojas potenciāla atšķirība.

Gāzu jonizācija gaisā rada plazmas loku.

Plazmas loks koagulē nevēlamo veidojumu, neskarot apkārtējos audus. Tā tiek samazināta ādas virsmas platība vai likvidēts nevēlamais ādas veidojums (papiloma).

Plazma ir viens no četriem vielas agregātstāvokļiem – jonizēta gāze.

Sublimācija ir vielas pāreja no cietās fāzes tieši gāzveida fāzē, apejot šķidro fāzi. 

Estētisko ādas defektu novēršana ar Plexr® ir ļoti maiga un delikāta plazmas audu sublimācijas metode, kuru speciālists veic soli pa solim, nepārtraukti kontrolējot sasniegto rezultātu. Kā tas notiek? Pēc ādas virsmas attīrīšanas manipulācijas zonā notiek lokāla atsāpināšana. Nepieskaroties pacienta ādai ar manipulu, Plexr® rada gaismas staram līdzīgu plazmas loku. atkarībā no plānotā darba apjoma un paredzamā iedarbības dziļuma izmanto kādu no trim Plexr® aparāta manipulām ar atšķirīgu plazmas plūsmas temperatūru. Plazmas plūsmas rezultātā notiek momentāna audu sublimācija tikai paredzētajā zonā.

Ierīci Plexr® var izmantot ādas defektu ārstēšanai pat vismaigākajās un jutīgākajās zonās (plakstiņi, seja, kakls, dzimumorgāni). Pēc procedūras veidojas krevelīte, kas apstrādāto ādas virsmu pasargā no inficēšanās un veicina audu dzīšanu. Vienlaikus samazinās ādas laukums, neatstājot rētas. 

Galvenās šīs metodes priekšrocības: drošība, ļoti īss rehabilitācijas periods, nav blakus efektu.

Par vienīgu neērtību var uzskatīt krevelīti, kuru nedrīkst nokasīt, jo tas var izraisīt ādas pigmentācijas defektus. Krevelītes atdalās pēc 7–10 dienam, neatstājot rētas. Šajā laikā āda jāsargā no saules staru nelabvēlīgas ietekmes, lietojot krēmus ar SPF 50+ vai tonālo krēmu. Pēc krevelīšu atdalīšanas vēl vienu mēnesi jāturpina lietot aizsargkrēmi un jāizvairās no saules stariem.

Procedūras indikācijas:

• Labdabīgi ādas veidojumi,

• neablatīva blefaroplastika,

• rētaudu korekcija,

• augšlūpas krunciņas,

• ādas tekstūras uzlabošana,

• hiperpigmentācija,

• pēcaknes rētas.


Precīzā un kontrolētā tehnoloģija nodrošina pilnīgu labdabīgu ādas veidojumu likvidēšanu vai blefaroplastiku, līdz minimumam samazinot procedūru skaitu (viena vai divas).

 

Ekskluzīvais pārstāvis Plexr® Latvijā, Lietuvā un Igaunijā

Bruņinieku 21, Rīga, LV-1001, Latvija

+371 67321037, +371 29203285

info@vario.lv

www.vario.lv

 

komentāri

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs