Ставьте like и читайте!

Rīgā durvis vērs pirmais jaunā koncepta pulksteņu salons LAIKS de Luxe

25.03.2016, 3ade.lv

Rīgā durvis vērs pirmais jaunā koncepta pulksteņu salons LAIKS de Luxe

Jau šī mēneša beigās t/c Galleria Riga pirmajā stāvā tiks atklāts jaunais un Baltijā lielākais jaunā koncepta pulksteņu salons LAIKS de Luxe, kas 130m² plašajās tirdzniecības telpās piedāvās virkni pazīstamu zīmolu kolekcijas, sākot no pulksteņiem un juvelierizstrādājumiem līdz pat aksesuāriem un interjera priekšmetiem. Uzņēmums LAIKS jau vairāk nekā 20 gadus ir viens no autoritatīvākajiem un respektablākajiem zīmoliem Latvijas tirgū, kas piedāvā augstākās kvalitātes šveiciešu un japāņu zīmolu pulksteņus, kā arī juvelierizstrādājumus no Itālijas un Šveices.

Šobrīd LAIKS de Luxe salonos pieejami jau vairāk nekā 2000 pulksteņu modeļi no tādiem pasaulē slaveniem zīmoliem kā Tag Heuer, Graham, Perrelet, Baume&Mercier, Frederique Constant, Maurice Lacroix, Van Der Bauwede, Louis Erard, Oris, Alpina, Escada, Gucci, Seiko, Tissot, Balmain, kā arī aksesuāri no zīmoliem S.T. Dupont un Montegrappa un juvelierizstrādājumi no Chimento un Furrer Jacot. Tāpat salonā iespējams apskatīt arī dažus unikālus pulksteņu modeļus, kas tiek piedāvāti ierobežotā daudzumā.

Būtiski, ka jaunais salons ir veidots, balstoties uz Latvijā vēl nebijušu koncepciju, ko raksturo katram zīmolam atsevišķi iekārtota vitrīna, kas ļauj ne tikai iepazīt daudzveidīgo pulksteņu un jevelierizstrādājumu piedāvājumu, bet arī sajust īpašo stāstu, ko katrā no modeļiem ir ielikuši to radītāji. Līdz ar to salonā būs pieejams vēl plašāks jaunāko un aktuālāko pulksteņu un jevelierizstrādājumu piedāvājums katrai gaumei.

"Varu ar pārliecību apgalvot, ka pulksteņmeistaru nākotne solās būt ļoti interesanta. Šobrīd īpaši aktuāli kļūst mehāniskie pulksteņi, kuru radīšanā ieguldīts meistaru roku darbs, un klienti to ļoti novērtē, arī uz savas rokas izvēloties redzēt šos pulksteņu mākslas šedevrus. Līdz ar to tradicionālie kvarca pulksteņi aizvien vairāk sāk līdzināties viedajiem pulksteņiem, tikai tie maksā salīdzinoši lētāk un pilda visas nepieciešamās funkcijas. Pasaule mainās, arī pulksteņu meistaru dzīve nestāv uz vietas, un mēs, Laiks pārstāvji, aktīvi sekojam līdzi šīm izmaiņām. Tieši tāpēc arī mūsu darbība ir vērsta uz to, lai pircējiem nodrošinātu unikālu un aizraujošu iespēju ar ekskluzīvo preču palīdzību ļaut ieskatīties un izzināt pulksteņu meistarības un mākslas pasauli," stāsta pulksteņu un juvelierizstrādājumu tīkla LAIKS īpašnieks Vladimirs Kuļikovs.

LAIKS de Luxe salons atrodas t/c Galleria Riga 1. stāvā Dzirnavu ielā 67.

Darba laiks: P. – S. 10:00 - 21:00, Sv. 10:00 – 20:00.

komentāri

  • Reklāmkarogs