KEUNE

Lapu iela 15, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1002, Latvijas Republika

Darba laiks

pirmdiena 9:00 - 18:00
otrdiena 9:00 - 18:00
trešdiena 9:00 - 18:00
ceturtdiena 9:00 - 18:00
piektdiena 9:00 - 18:00
sestdiena brīvdiena
svētdiena brīvdiena

Profesionālā matu kosmētika no Nīderlandes.

1922.gadā ķīmiķis Jan Keune Nīderlandē kā pirmo produktu sāka ražot ilgviļņu sastāvu. €žKeune€ Nīderlandē ir ģimenes uzņēmums, kas no paaudzes paaudzē turpina spēcīgi iedibinātās tradīcijas un, pielāgojoties izmaiņām tirgū un pasaulē kopumā, veiksmīgi turpina ieņemt ievērojamu lomu nozarē. Veiksmīga darbība vairāk kā 90 gadus ir neapstrīdams pierādījums tam, ka filozofija - ģimenes vērtības, produktu kvalitāte, laba uzņēmuma darbības reputācija un spēja elastīgi pielāgoties mainīgajiem tirgus apstākļiem - ir izvēlēta pareizi.


Liela daļa profesionālās matu kosmētikas ražotāju savā darbībā ietver arī veikaliem paredzēto produkciju, tādējādi gādājot sev atpazīstamību un lielāku apgrozījumu. €žKeune€ ir palicis viens no retajiem neatkarīgajiem ģimenes uzņēmumiem frizieru nozarē, kas specializējas tikai un vienīgi profesionālās kosmētikas ražosanā. Tas ir stabils un populārs zīmols visā pasaulē, ko pieprasa vairāk nekā 90 valstīs un atzīst vairāk nekā 10 000 friziermeistaru. Korporatīvās filozofijas pamatu veido:
- Atvērtas un ekskluzīvas partnerattiecības ar frizieriem visā pasaulē,
- Klasiski elegants dizains, kas iederas un ir piemērots katra individuālajai gaumei,
- Augsta kvalitāte un ekonomiskums lietosanā,
- Dabīgas un videi draudzīgas izejvielas,
- Plass sortiments,
- Absolūta neatkarība no lielajām, starptautiskajām kompānijām.

Ik gadu Keune ražotāji papildina produktu klāstu, tādējādi apmierinot frizieru vēlmi pielietot savā darbā un piedāvāt saviem klientiem kaut ko jaunu!

Braukšanas ceļa karte