Babor Beauty Spa Riga Gertrudes

Ģertrūdes iela 9, Centra rajons, Rīga, LV-1010, Latvijas Republika

Darba laiks

pirmdiena 10:00 - 19:00
otrdiena 10:00 - 19:00
trešdiena 10:00 - 19:00
ceturtdiena 10:00 - 19:00
piektdiena 10:00 - 19:00
sestdiena 10:00 - 19:00
svētdiena brīvdiena

130 jaunā salona kvadrātmetros ir izvietotas četras procedūru istabas, kā arī manikīra un pedikīra kabinets, sniedzot iespēju baudīt labsajūtu īpaši plašās telpās. Tā kā BABOR BEAUTY SPAkoncepts tiek pielāgots BABOR korporatīvajai identitātei, arī salona telpas pauž vienotu zīmola filozofiju – interjerā dominē baltā un pelēkā krāsa un procedūru istabas ir rotātas ar zelta un sudraba elementiem, tādejādi akcentējot zīmola ekskluzivitāti. Garais, aptumšojošais priekškars ļauj savienot divas telpas, pārvēršot tās plašā divvietīgā procedūru istabā, sniedzot iespēju izbaudīt skaistuma pasauli kopā ar draugu, labāko draudzeni vai mammu. 

Plašais BABOR BEAUTY SPA procedūru piedāvājums ir īpaši pielāgots plašāk izplatītajiem Ziemeļu reģiona iedzīvotāju ādas tipiem – taukainai, sausai, jutīgai un jaukta tipa ādai, lai veiktu tādus tūlītējus uzlabojumus kā liftingu un krunciņu, striju un celulīta mazināšanu. Tāpat visus procedūrās izmantotos produktus salonā ir iespējams iegādāties arī atsevišķi.

Īpašs jaunums Latvijas auditorijai ir Mikro Celulārais Kristālu pīlings jeb mikrodermabrāzija, kas nodrošina ādas pašatjaunošanos un kas tiek veikta ar DOCTOR BABOR produktiem. Maksimālu greznību, savukārt, sola procedūra SeaCreation: masāža tiek veikta ar jūras gliemežvākiem, ļaujot aktīvās vielas no jūras dzelmēm iemasēt ādā un atmodināt skaistumu jaunā līmenī. Būtiski, ka visas BABOR BEAUTY SPA procedūras profesionālu un īpaši apmācītu kosmetologu vadībā tiek pielāgotas klientu individuālajām vēlmēm un vajadzībām, turklāt salona telpas ir atvērtas arī privātiem pasākumiem, piemēram, neaizmirstamai vecmeitu ballītei labāko draudzeņu sabiedrībā.

 

Braukšanas ceļa karte