Silk Oil of Morocco

Рига, Латвия

Darba laiks

pirmdiena 9:00 - 20:00
otrdiena 9:00 - 20:00
trešdiena 9:00 - 20:00
ceturtdiena 9:00 - 20:00
piektdiena 9:00 - 20:00
sestdiena 9:00 - 20:00
svētdiena 9:00 - 20:00

Silk Oil of Morocco (Marokas zīda eļļa) piedāvā virkni luksus klases matu kopšanas līdzekļu, ādas kopšanas līdzekļus un minerālu kosmētiku, kuri satur auksti spiestu sertificētu organisko argāna eļļu. Tas nozīmē, ka argāna augļi tiek novākti un izspiesti ar rokām, lai izgatavotu ļoti augstas kvalitātes eļļu ar augstu antioksidantu un mitruma līmeni. Aukstās spiešanas metode tiek uzskatīta par visefektīvāko metodi eļļu iegūšanai, nesabojājot to.  Citas eļļu iegūšanas metodes, kas ietver vārīšanu, šķīdinātāju ekstrakciju un rafinēšanu var sabojāt eļļas labās īpašības, izjaucot tās dabiskos antioksidantus, vitamīnus un krāsu. 

Argāna eļļai iegūstot popularitāti, tirgū parādās dažādu veidu produkti, par kuriem tiek apgalvots, ka tie satur “tīru argāna eļļu”, tomēr cik daudzi no tiem tiešām satur 100% dabīgu argāna eļļu?

Silk Oil of Morocco tīrās argāna eļļas sastāvā ir ap 98% auksti spiestas sertificētas organiskās argāna eļļas un 2% E vitamīna.

Mēs varam lepoties, ka mūsu produktie nesatur: sulfātus (ieskaitot slēptos sulfātus, tādus kā nātrija kokoila izetionāts un olefīna sulfonāts), formaldehīdu donorus, nātrija hlorīdu, parabēnus, polipropilēnu, alkoholu, lanolīnu un t.c.

 

 

Braukšanas ceļa karte