SIA Sander

Ābeļu iela 11, Talsi

Darba laiks

pirmdiena 0:00 - 23:00
otrdiena 0:00 - 23:00
trešdiena 0:00 - 23:00
ceturtdiena 0:00 - 23:00
piektdiena 0:00 - 23:00
sestdiena 0:00 - 23:00
svētdiena 0:00 - 23:00

RAU Cosmetics ir inovatīvs zīmols, kura popularitāte, kopš tā dibināšanas 2009. gadā, ir strauji augusi.

Mūsu veiksmes stāsts sākās ar ideju piedāvāt augstas kvalitātes aktīvo sastāvdaļu ādas kopšanas līdzekļus par pieņemamām cenām, tādējādi padarot tos pieejamus ikvienam.

RAU Cosmetics mērķis vienmēr ir bijis un joprojām ir – atšķirties no masu produkcijas ražotājiem kosmētikas industrijā. Tā vietā piedāvāt augstas kvalitātes produktus, kas netikai izceļas ar savu eleganto dizainu, bet gan spēj apmierināt ikviena klienta vēlmes ar savu kvalitatīvo saturu.

Mūsu produkti nesatur minerāleļļas un lielākoties ir bez silikoneļļām, parabēniem, PEG(polietilēna glikoliem) un mākslīgajām krāsvielām. To sastāvā ir tīras un augstas kvalitātes sastāvdaļas, kas nodrošina mūsu produktu izcilību.

Visi RAU Cosmetics produkti ir izstrādāti un ražoti Vācijā, tādējādi atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem. Mūsu ražošanas filazofija apstiprinājās jau 2009. gadā, kas pārliecināja mūs, ka esam uz pareizā ceļa.

Šodien mūsu klientiem visā pasaulē ir iespēja baudīt vairāk nekā 80 ādas kopšanas līdzekļu produktus. 

Pateicoties straujai attīstībai esam spējuši atvērt filiāles Šveicē, Itālijā, Indonēzijā, Nīderlandē, Zviedrijā, Čehijā, ASV un tagad arī Latvijā.

RAU Cosmetics mērķis ir ļaut ikvienam rūpēties par savas ādas skaistumu ar augstas kvalitātes kosmētiskajiem līdzekļiem. Mūsu āda ir viens no svarīgākajiem cilvēka orgāniem, tādēļ tai ir nepieciešama efektīva un kvalitatīva aprūpe. Palutiniet sevi un savu ādu šajā strauji mainīgajā pasaulē ar kvalitatīviem produktiem un āda pateiks Jums paldies ar starojošu, tīru un dabīgu izskatu.

Braukšanas ceļa karte