Skaistuma Fabrika Nr.1

Stabu iela 13, Centra rajons, Рига, LV-1010, Латвия

Darba laiks

pirmdiena 10:00 - 19:00
otrdiena 10:00 - 19:00
trešdiena 10:00 - 19:00
ceturtdiena 10:00 - 19:00
piektdiena 10:00 - 19:00
sestdiena 11:00 - 16:00
svētdiena brīvdiena

Skaistuma Fabrika Nr.1

Sejas un ķermeņa ādas profesionālās kosmētikas veikals .Mūsu veikals ar prieku piedāvā Jums kvalitatīvus produktus, kas maigi kops ādu. Produkti ādas attīrīšanas procedūrām, ārstēšanai, atjaunošanai. Rūpes par ādu ietver arī dažādu līmeņu depilāciju jebkurā ķermeņa vietā.Mūsu pārdevēji – konsultanti ne tikai pārdod kosmētiku, bet ir arī GIDI profesionālo kosmētikas līdzekļu jomā!
Matu profesionālās kosmētikas veikals.

Mūsu veikalā iespējams iegādāties plaša klāsta produktus, kas saistīti ar matu kopšanu: dažādi šampūni, kondicionieri, balzāmi, eļļas, maskas, krēmi, serumi  un citi noderīgi un nepieciešami matu produkti palīdzēs saglabāt un palielināt Jūsu skaistumu. Toties matu veidošanas līdzekļu sērija ļaus ieveidot efektīgas frizūras un sniegs Jums pārliecību par savu neatvairāmību! Mūsdienu tirgū pieejams milzīgs skaits dažādu matu krāsošanas līdzekļu. Visiem zināms, ka pelēks – tas ir trūkums, ar kuru var cīnīties tikai ar matu krāsas palīdzību. Turklāt, kuram no mums negribētos dažādot savu izskatu, izmainīties, justies savādāk!

Nagu profesionālās kosmētikas veikals.

Veikalā – salonā ‘’Skaistuma Fabrika Nr.1’’ var iegūt tādus pakalpojumus, kā sieviešu aparāta manikīrs, sieviešu Eiropas manikīrs, sieviešu klasiskais manikīrs, aparāta manikīrs vīriešiem, vīriešu Eiropas manikīrs, vīriešu klasiskais manikīrs, vīriešu vai sieviešu aparāta pedikīrs, sieviešu vai vīriešu higiēniskais pedikīrs, vīriešu vai sieviešu pedikīrs pirkstu kopšanai. Aprūpe nepieciešama ne tikai sieviešu rokām un pēdām, bet arī vīriešu. Katram ar spēcīgu cilvēcību ir par sevi jārūpējas, it īpaši, ja cilvēks pastāvīgi atrodas uzmanības lokā.

Braukšanas ceļa karte