Laimalukss veikals

Brīvības iela 43, Centra rajons, Rīga, LV-1010, Latvijas Republika

Darba laiks

pirmdiena 9:00 - 20:00
otrdiena 9:00 - 20:00
trešdiena 9:00 - 20:00
ceturtdiena 9:00 - 20:00
piektdiena 9:00 - 20:00
sestdiena 9:00 - 18:00
svētdiena brīvdiena

GOLDWELL - profesionālā matu kosmētika.

OLYMP
- profesionālais skaistumkopšanas salonu aprīkojums.

Caviar of Switzerland —
jaunākā kosmētikas līnija no Šveices, kas dibināta 2008.gadā, sevī ietver jaunākos atklājumus ādas kopšanas jomā ar pretnovecošanās efektu.
Visu Caviar of Switzerland produktu iedarbība balstās uz inovatīvu sastāvdaļu kompleksu (resveratrols, hialuronskābe, SOD, SYN®-COLL), kombinācijā ar melno ikru ekstraktu.

 

Swiss Smile - ekskluzīvi  mutes dobuma kopšanas līdzekļi

Šveices kosmētika Swiss Smile – tas ir kvalitātes un maksimālas efektivitātes veiksmīgs apvienojums.  Kosmētika Swiss Smile atšķiras ar savu ekskluzīvo iepakojuma dizainu un ideāli sabalansēto sastāvu, kas apkopo sevī dabīgus un efektīvus komponentus unikālā, patentētā formulā. 

 

MOROCCANOIL - zīmols, kas pasaulē guvis plašu popularitāti, pateicoties izcilai produktu kvalitātei, nepārspējamai iedarbībai un ekskluzīviem produktiem...

MOROCCANOIL iedvesma ir pasakainas pārvērtības. Visa sākums ir MOROCCANOIL matu eļļa, kas izraisīja revolūciju matu kopšanā visā pasaulē.

MOROCCANOIL produktos ir antioksidanti, bagātas barības vielas un inovatīvas formulas, kas nodrošina nepārspējamu iedarbību un rezultātus.

Aicinām Jūs izbaudīt MOROCCANOIL izcilo iedarbību, kas sniedz rezultātus.

Braukšanas ceļa karte