SANADREN Baltik

Matīsa iela 30, Centra rajons, Рига, LV-1001, Латвия

Darba laiks

pirmdiena 10:00 - 17:00
otrdiena 10:00 - 17:00
trešdiena 10:00 - 17:00
ceturtdiena 10:00 - 17:00
piektdiena 10:00 - 17:00
sestdiena brīvdiena
svētdiena brīvdiena

Esat laipni aicināti Sanadren produkcijas PASAULĒ!

Sanadren (no itāļu: “Sana” - veselība, “dren” - drenāža) – inovatīvas Šveicē un Itālijā radītas izstrādnes jūsu ķermeņa skaistumam un veselībai. Visa kompānijas “Sanadren” produkcija ir 100% dabīga un tai nav nekādu blakus parādību. Terapeitiskais kompresijas apģērbs un bandāžas ir 100% roku darbs.
Kompānija Sanadren Europe Gmb dibināta 2011. gadā Bīlahā (Buelach), Cīrihes kantonā, Šveicē.
«Sanadren» – Šveicē radīts jauns zīmols veselības un skaistumkopšanas tirgū.
«Sanadren» – saliedēts jaunu un enerģisku speciālistu kolektīvs visā pasaulē. 
«Sanadren» – tās ir jaunākās šaura profila luksus klases izstrādnes dabīgās kosmētikas nozarē.

«Sanadren» – savā jomā unikāls terapeitiskais kompresijas apģērbs un bandāžas, kas radītas pēc patentētas formulas no vairāk nekā 12 dažādiem 1A klases medicīniskā silikona veidiem (augstākā medicīnisko silikonu klase).
Kompānija “Sanadren” ļoti rūpīgi seko jauno izstrādņu un saražotās produkcijas kvalitātei. Itālijas ziemeļos, Ferrārā tika radīts pētnieciskais centrs, kas veic visas produkcijas klīniskos pētījumus, turklāt ne vien pirms ražošanas, bet arī tā procesā un pēc produkcijas izplatīšanas patēriņa tirgos. Turpat, Ferrāras medicīnas universitātē darbojas neatkarīga dermatoloģijas laboratorija, kurā tiek pētīta neskaitāmu pasaules kosmētikas zīmolu produkcija. Šī laboratorija ir viens no vecākajiem centriem Eiropā, kas aprobē un akreditē kosmētikas un medicīniskās produkcijas vajadzībām veiktos dermatoloģiskos pētījumus.

Braukšanas ceļa karte