Ставьте like и читайте!

Skaista vai vienkārša? Moderna vai šokējoša?

07.10.2019, 3ade.lv

Skaista vai vienkārša? Moderna vai šokējoša?
ALEKSS ŠABO un LIUTAURAS SALASEVIČIUS

Skaista vai vienkārša?
Moderna vai šokējoša?

Sievietei vajadzētu būt sievišķīgai, modei — jautrai, nagu lakai — pieskaņotai garastāvoklim, partnerim mīlošam un frizūrai... kā skaistām kurpēm un rotaslietām — ar pārgalvības pieskaņu.


Jubilejas šova SOCOLOR CULT MATRIX ietvaros Latvijā viesosies divi ekscentriski frizieri — stilisti.
Es, kā skaistuma industrijas žurnāliste, varēju tikai sapņot par tikšanos ar viņiem. Jūs varēsiet viņus satikt 10. oktobrī. Bet es, izmantoju izdevību un uzdevu viņiem savus jautājumus, jo kurš gan cits, ja ne viņi, spēs sniegt man atbildes... Iepazīstieties — Alekss Šabo un Liutauras Salasevičius.

Autore: Almaza Pirha

ALEKSS ŠABO


Alekss, mode ir kļuvusi pārāk nopietna, visi ir aizmirsuši, ka eksistē pārģērbšanās prieks...Tad parādījās Goša Rubčinskis, Vetements, Balenciaga, Alessandro Michele Gucci un mode kļuva ironiska... un arī pārāk dārga, lai nemitīgi izskatītos kā tendenču veidotāji...

Pēc manām domām, mode — tas ir dvēseles stāvoklis. Mode nav tas, ko tu pērc, bet tas, kā tu to pasniedz, kā spēj izpaust sevi ar apģērba un aksesuāru palīdzību.

Un kā ir ar pārmērīgu izpausmi? Jums, kā Biolage misionāram ir jāievēro līdzsvars it visā?

Līdzsvaram jābūt dabiskam. Jautājums — vai man tiešām tas ir vajadzīgs? Biolage labvēlīgi ietekmē ne tikai matus, bet arī apkārtējo vidi. Kad runa ir par izmantošanu, es vienmēr pārbaudu produktu izcelsmi, to ietekmi uz planētu ilgtermiņā un kā šī lieta var tikt izmantota nākotnē, vai tā var kalpot atkārtoti — iegūt «otro» dzīvi.


Kā jūs domājat, kādas tendences būs aktuālas nākamajā gadā?

Pēc manām domām, turpmākajos gados mēs redzēsim daudz tekstūru: sprogas, cirtas, matu griezumus shaggy stilā. Tīri tehniski matu krāsošanai nav robežu, tas nozīmē, ka vienīgais ierobežojums būs jūsu nospraustās robežas un meistara radošais potenciāls.


Vai viss šokējošais gūst panākumus?

Kaislība ir pirmā veiksmes atslēga. Kamēr darbs jūs aizrauj, jūs esat gatavi veltīt tam laiku, pielikt pūles un jūs mīlat visu, ko jūs darāt, un visus, ar kuriem jūs strādājat. Kamēr jūs esat atšķirīgs un jums ir iespēja piedāvāt kaut ko neparastu. Bet pats galvenais ir konsekventa un vienlīdzīga veco draugu un jauno klientu apkalpošana. Tikai tad jūs iegūsiet atzinību.


LIUTAURAS SALASEVIČIUS


Tiek uzskatīts, ka sieviete maina frizūru, kad vēlas pārmaiņas dzīvē. Un kā domājat Jūs — tas ir pašizpausmes veids, palaidnība, eksperiments, izaicinājums... vai tomēr atbilde ir meklējama zemapziņā?

Manuprāt, frizūru sievietes maina, lai paustu savu iekšējo pasauli. Bet, vai tas notiks reizi pusgadā vai reizi divos gados, tas ir atkarīgs no katra cilvēka iekšējās stabilitātes.


Vai mūsdienās ir iespējams izveidot savu stilu, nesekojot tendencēm?


Mode un stils ir absolūti dažādas lietas. Lai būtu stilīgs, nav obligāti jāseko modei. Moderns cilvēks ne vienmēr būs stilīgs. Stils, tas ir vairāku sastāvdaļu kopums, tajā skaitā manieres, automašīna, māja, apkārt esošās lietas. Bet mode... tā ir virspusēja.


Un tomēr, šodien mēs skrienam pakaļ modei... Bet tas ir dārgs prieks...


Lai būtu moderns, nepieciešams ļoti daudz naudas, bet ir arī laba ziņa — lai būtu moderns — daudz prāta nevajag.

Kādām sajūtām jāpārņem vīrieti, skatoties uz sievieti?


Skatoties uz sievieti, vīrietim ir jāredz Sieviete. 

Šodien matu krāsu ražotāji ir sasnieguši tādas tehnoloģijas, ka tā var būt gandrīz jebkurā krāsā. Spilgti matu toņi... tā ir vēlme šokēt vai vienkārši pierādīt savu nepakļāvību?


Es nedomāju, ka tā ir vēlme šokēt. Diemžēl, ne visi izprot krāsu būtību, domāju, ka spilgtas krāsas — tā ir absolūta pašizpausme.

Rozā, zilas un piparmētru krāsas matu īpašnieku mērķis ir kaut kas vairāk nekā tikai vēlme nokrāsot matus ar jaunu, neredzētu krāsu.


 

 

 

 

 

komentāri