Ставьте like и читайте!

SKAISTUMA AUKSTUMIŅŠ. CRYO 21 aukstuma šoks sejai un ķermenim

31.03.2020, Almaza Pirha

SKAISTUMA AUKSTUMIŅŠ. CRYO 21 aukstuma šoks sejai un ķermenim

Latvijas tirgū tiek piedāvāts plašs krioprocedūru klāsts, bet to iedarbība, vairāk vai mazāk, tomēr ir agresīva. CRYO 21 ir viena no drošākajām un ērtākajām procedūrām, kas piemērota cilvēkiem, kuri vēlas izskatīties labi, nekaitējot savai veselībai.
CRYO 21 aukstuma terapeitiskā iedarbība ir neinvazīva, droša, nesāpīga un efektīva, tai praktiski nav kontrindikāciju un tā atšķiras no cita veida terapijām, kuru pamatā ir aukstuma iedarbība. Šī ir viena no nedaudzajām manuālajām terapijām, kurā intensīva aukstuma iedarbība tiek kombinēta ar lokālu masāžu.

 

Es iesaku koncentrēties uz lokālām procedūrām, ja, ievērojot aktīvu dzīvesveidu, ierobežojot ogļhidrātu, cukuru un alkohola lietošanu, dažas ķermeņa daļas joprojām sagādā raizes, ādas tonuss nav tāds kā agrāk, bet krokas sānos, pauguri virs ceļgaliem un muguras daļā nepadodas diētas un sporta aktivitātēm. Metabolisms šajās zonās darbojas tikai mehāniskas iedarbības rezultātā, tā samazinot problēmzonu apjomu ”, stāsta Astrīda Priimagi, CRYO 21 ķermeņa terapeite.

CRYO 21 procedūru kurss ir ieteicams ķermeņa korekcijai, tauku slazdu zonu apstrādei, un tas ir īpaši efektīvs cīņā ar grūti likvidējamām lokālām tauku nogulsnēm, kur fiziskās aktivitātes ir bezspēcīgas. 

CRYO 21 iedarbina adipocītu enerģētisko badošanos, kā rezultātā sākas apoptoze — to fizioloģiskā sabrukšana. Tad ķermenis pats noteiktā laika posmā izvada šos tauku sabrukšanas galaproduktus caur limfu un asinīm. Process notiek pakāpeniski, jau pēc pirmās procedūras problēmzonas apmērs samazinās, un ievērojami uzlabojas ādas turgors. Tauku šūnu sadalīšanās process pēc procedūras turpinās nākamās 14 dienas, taču nepieciešams 4-6 procedūru kurss. Šajā laikā ķermeņa tauku daudzums samazinās vidēji par 20 procentiem.


Ierīces uzgalis lieliski vada aukstumu un nodrošina tādu temperatūru, kuras iedarbības rezultātā tauku šūnas tiek iznīcinātas. Mūsu gadījumā tas ir līdz -10о С. Zondes pārvietošana pa ādas virsmu procedūras laikā nodrošina vienmērīgu aukstuma izplatīšanos pa apstrādājamo zonu, novēršot audu pārmērīgu atdzišanu, kas ir iespējams risks, ja manipulācijām izmanto nekustīgu vakuuma manipulu. Bieži vien tauku krokas ir tik mazas (piemēram, virs ceļgaliem, pie padusēm un uz muguras), ka kriovakuuma uzgaļi nespēj tās “iesūkt”.

 

“Aukstuma šoks”, kura darbības laikā tiek stimulētas un aktivizētas ķermeņa šūnas, sniedz arī izcilus rezultātus, ja problēma nav tikai tauku nogulsnes, bet ir vājš ādas turgors. Tāpēc krioefekts tiek plaši izmantots ne tikai ķermeņa terapijās, bet arī sejas procedūrās: piemēram, dubultzoda zonā vai iedarbojoties uz sejas ovāla līniju.

CRYO 21 spēj stimulēt, drenēt, tonizēt, koriģēt formu, padarīt ādu tvirtāku, augumu slaidāku, cīnīties ar mitruma aizturi ādā, novērst apelsīna miziņas veidošanos, aktivizēt mikrocirkulāciju. 


Terapeits, kurš veic procedūru, seko līdzi procesam un uzrauga ādas reakciju, kā arī kontrolē monitorā redzamos rādītājus. 

Procedūras sākumā, apstrādājamām ķermeņa zonām uzklāj aukstumnoturīgu krēmu un papildus līdzekļus, kas bagātināti ar aktīvām vielām un izvēlēti īpaši klienta vajadzībām. Pēc tam, iestatītajā laikā, paralēli manuālajai masāžai, ar ierīces zondes palīdzību apstrādā iepriekš saskaņotās zonas. Vienas procedūras laikā var apstrādāt 2-3 zonas. Piemēram, seju un gurnus vai gurnus un vēderu.

 


Negatīvas temperatūras iedarbība krioterapijas laikā nerada negatīvu neietekmi uz ādu, bet, gluži pretēji — tai ir ādu nostiprinoša iedarbība. Dziļo dermas slāņu atdzesēšana stimulē fi broblastu darbību, palielinot jaunā kolagēna, elastīna šķiedru un hialuronskābes reproduktīvo sintēzi, padarot ādu acīmredzami biezāku.

CRYO 21 terapijai nav rehabilitācijas perioda, tā ir neinvazīva, un pirms tās nav nepieciešama īpaša sagatavošanās. Un, protams, jūs joprojām varat būt pilntiesīgs sabiedrības loceklis, tajā pašā dienā varat mierīgi nodarboties ar ierastajām lietām, strādāt, un tas neietekmē jūsu dzīves veidu. |


 

Oficiālais izplatītājs: CRYO21 Baltic OU

Tālr.: +371 26951779

inese@cryo21.lv

https://cryo21.lv/lv/

 

 

komentāri