Ставьте like и читайте!

Skaistuma skūpsti no HydraFacial

28.02.2016, 3ade.lv

Skaistuma skūpsti no HydraFacial

Labas ziņas – Latvijā kļuvusi pieejama slavenā HydraFacial procedūra! 2007. gadā šī revolucionārā sejas ādas kopšanas metodika saņēma ASV Academy Awards prēmiju Platinum Spa Treatment par jaunāko tehnoloģiju un par labāko procedūru, (ieklausieties!) kurai ir tūlītējs acīmredzams rezultāts. Vērā ņemamu cerību dāvā arī balva Best of the Best, kuru šī tehnoloģija vairāku gadu garumā saņēma Starptautiskajā Dermatologu kongresā. 

Pēc atbildēm uz radušos jautājumiem vērsāmies pie Liānas Blaževičas, Era Esthetic lāzerdermatoloģijas klīnikas kosmetoloģes. 

Liāna Blaževiča

Liāna, vietējā tirgū šī metodika ir jaunums. Pastāstiet par procedūras gaitu un to, kāds rezultāts sagaida?

L.B – Sistēma HydraFacial ir iekārta ar vairākiem patentētiem uzgaļiem, ar kuriem kosmetologs var veikt hidropīlingu, ķīmisko pīlingu un ievadīt ādā daudzfunkcionālus serumus. Un tas viss tikai vienas procedūras laikā!

Visa pamatā ir uzgaļi. Pirmkārt, tas ir pilnīgi nesāpīgi un pat patīkami: āda tiek masēta ar mazām "lāpstiņām" un pēc tam to šķietami „skūpsta” mazītiņi piesūceknīši. Sajūtas ir nepārspējamas. Taču procesa radītā bauda, protams, ir tikai blakusefekts. Svarīgākais ir tas, ka šādu "skūpstiņu" laikā āda tiek vispirms lieliski attīrīta un mitrināta ar GlySal pīlingu (hialuronskābes, pienskābes un salicilskābes maisījumu), un pēc tam to baro ar unikāliem TNS serumiem, kuru sastāvā ir dabīgie augšanas faktori, proteīni, aminoskābes un antioksidanti.

Pievienojiet tam visam izteiktu limfodrenāžas un liftinga efektu un kļūs skaidrs, kādēļ pasaules mediji ir nodēvējuši HydraFacial par revolucionāru estētisko tehnoloģiju sasniegumu. Tam visam seko barojoša vai liftinga maska, un varat doties uz satikšanos vai lietišķu tikšanos, jo šī procedūra ir tā dēvētā "kopšana pusdienu pārtraukuma laikā".

Kuram jūs ieteiktu šo procedūru?

L.B – Visiem, kuri vēlas labi izskatīties, un tiem, kuri pilnīgi noteikti nevēlas padoties novecošanai (jautājiet kosmetologam par antioksidantu serumu ar hialuronskābi – tā lieliski aizkavē novecošanas procesus). Izbaudījuši HydraFacial, estētiskās medicīnas ārsti ir sākuši to ieteikt sasniegtā rezultāta pastiprināšanai un nostiprināšanai pirms un pēc lāzera procedūrām un plastiskajām operācijām.

Jaunā procedūra lieliski tiek galā ne vien ar jaunības atgūšanu un atjaunošanu, bet arī ar lokālām problēmām: hiperpigmentāciju, izteiktām deguna un mutes apvidus rievām, sīkām un lielām grumbām, pietūkumu ap acīm, ādas sausumu, tonusa zudumu, sejas krāsas pasliktināšanos. Procedūra novērš izsitumus, akni, un tādēļ dermatologi to iesaka pusaudžiem.

Jāatzīmē, ka HydraFacial ir ļoti populārs pasaules zvaigžņu vidū, kuras daloties ar sava skaistuma noslēpumiem laiku pa laikam piemin arī šo inovatīvo procedūru.  Tāpēc HydraFacial bieži dēvē par "Holivudas ādas kopšanu".

Kas HydraFacial atšķir no citām aparātu procedūrām kosmetoloģijā? 

L.B – Galvenā HydraFacial priekšrocība ir tās universalitāte, tā ir kompleksā ādas kopšana par vienu procedūru. Vienlaicīgi tiek nodrošināta dziļa tīrīšana, mitrināšana, pretnovecošanas iedarbība, aknes ārstēšana – atkarībā no klienta ādas vajadzībām.

Vēl viena būtiska atšķirība, ka HydraFacial procedūra neizraisa ādas kairinājumu un iekaisumu, nav nepieciešama rehabilitācija. Starp citu, lai gan efekts ir redzams jau tūliņ pat, sāk darboties arī uzkrājošais mehānisms: pēc tam, kad ir beidzies procedūru kurss (parasti ir nepieciešami 4―5  procedūras), āda kļūst aizvien labāka un labāka. Turklāt hidrodermabrāziju droši var veikt tiem, kuriem ir plāna, jutīga, kaprīza āda, kurai līdz šim nebija iespējams pieskarties ne ar ko: pat jutīgākais no jutīgajiem lieliski panes HydraFacial.

Vairāk informācijas par HydraFacial tehnoloģiju un procedūru veidiem uzziniet ERA ESTHETIC klīnikā: tālr. 25711117

www.eraesthetic.lv

komentāri