Ставьте like и читайте!

Skropstu laminēšana: Skropstu kopšana pēc procedūras. Profesionāla pieeja

22.01.2020, 3ade.lv

Skropstu laminēšana: Skropstu kopšana pēc procedūras. Profesionāla pieeja

SKROPSTU LAMINĒŠANA IR MODERNA PROCEDŪRA UN CIENĪGA ALTERNATĪVA GRIMAM. ŠĪS PROCEDŪRAS VIENREIZĪGUMS SLĒPJAS SKROPSTU REIBINOŠAJĀ APJOMĀ, KĀDU TĀS IEGŪST PĒC PROCEDŪRAS. TĀM IR SKAISTS IZLIEKUMS UN TĀS KĻŪST PAR DAŽIEM TOŅIEM TUMŠĀKAS UN IZSKATĀS PILNĪGI DABISKI.

PĒC PROCEDŪRAS JŪS VARAT AIZMIRST PAR SKROPSTU TUŠAS LIETOŠANU VAI IZMANTOT TO VĒL IESPAIDĪGĀKA EFEKTA RADĪŠANAI. TOMĒR, LAI SKROPSTAS ILGĀK SAGLABĀTU SAVU SKAISTUMU, JUMS JĀZINA DAŽI NOTEIKUMI.

NATA EGLE, UZACU MEISTARE, SKROPSTU UN UZACU LAMINĒŠANAS TRENERE, DALASHES UN LAMI LASHES (PROFESIONĀLAIS ZĪMOLS) LĪDZĪPAŠNIECE UN KOSMĒTIKAS IZSTRĀDĀTĀJA

 

Būdama skropstu un uzacu laminēšanas trenere un meistare, es saviem studentiem un klientiem nenogurstu atkārtot, ka laminēšana, krāsošana, bioilgviļņi — visas šīs ķīmiskās procedūras, tā vai citādi ietekmē matu struktūru. Laminēšanas laikā tiek uzklāts īpašs sastāvs, kas padara skropstas elastīgas, lai pēc tam ar īpaša rullīša palīdzību izveidotu izliekumu. Matu zvīņas (kutikula) tiek atvērtas, barotas ar vitamīniem, nostiprinātas un pārklātas ar keratīna slāni, kas veido aizsargājošu barjeru.

Profesionālis apbruņos jūs ar ieteikumiem un līdzekļiem kopšanai mājas apstākļos, lai paildzinātu skropstu laminēšanas efektu. Amatieris jūs gaidīs uz atkārtotu procedūru pēc 2-3 nedēļām.


 Pirmajā nedēļā mēs baudām skaisto rezultātu. Bet matiņi, tos nekopjot, pēc neilga laika sāk niķoties. Iedomājieties, ka, izmazgājot matus ar šampūnu, nelietojāt matu kondicionieri — jūsu mati kļūst pūkaini. Pēc 7-10 dienām, katru dienu lietojot seju attīrošus līdzekļus, matu zvīņas atveras un visi barojošie komponenti sāk izdalīties, padarot skropstas sausas un trauslas. 

Nesatur parabēnus, parafīnu, krāsvielas, silikonu, formaldehīdus, minerāleļļas!


No pieredzes teikšu, ka skropstu laminēšanas rezultāts ilgst no mēneša līdz diviem. Un tik ievērojams rezultāta noturīgums ir izskaidrojams ne tikai ar individuālajām augšanas īpašībām, bet arī to kopšanu. Rezultāta ilgums un kvalitāte būs atkarīga no tā, kā jūs tos pasargāsiet šajā periodā. Jums būs jāatsakās no kokvilnas spilventiņiem kosmētikas noņemšanai, jo tas paātrinās keratīna slāņa noārdīšanos. Izmēģinājuši daudzus produktus, mēs izveidojām savu unikālo produktu — Lami Lashes kolagēna putas ar liepu pumpuru ekstraktu, kas maigi attīra skropstas un seju. Ekstrakts palīdz novērst plakstiņu tūsku, normalizē ūdens-lipīdu līdzsvaru, tonizē ādu. Tas ir īpaši piemērots ādas pasargāšanai no atmosfēras iedarbības, temperatūras svārstībām un stipra vēja. Kā papildu kopšanu jūs varat reizi nedēļā izmantot maigo Lami Lashes skrubi ar nopulētu jojobas sēklu granulām, kas maigi eksfoliē ādu, un vieglas masāžas kustības uzlabo asins plūsmu. Es iesaku lietot keratīna skropstu tušu — kā bāzi zem tušas vai bez tās, tā pagarina skropstas, piešķir tām dabisku izskatu un izliekumu, aizsargā skropstas no spirtu saturošiem komponentiem skropstu tušā. Lami Lashes keratīna skropstu tuša ir bestsellers, tās pamatā ir labākās Ecocert sertifi cētas sastāvdaļas. Hidrolizētai hialuronskābei ir maza molekula, tā dziļi iekļūst matos, tos mitrina un piesātina mata sīpolu ar skābekli, tādējādi pagarinot mata mūžu. Hidrolizēts zīds padara matus elastīgus un spīdīgus. Hidrolizēts keratīns ir dabīgs proteīns, kas pārklāj matus un rada aizsargājošu karkasu, noturot visas sastāvdaļas mata iekšpusē. 

Salonā mēs piedāvājam kopjošu procedūru, izmantojot 3D filleri, kas paildzina laminēšanas efektu. Lami Lashes 3D Filler formula satur šādas aktīvās sastāvdaļas: liepu pumpuru ekstrakta peptīdu, kas aizpilda skropstas no iekšpuses par 80%, mitrina, baro un vienlaikus stimulē jaunu stiprāku un biezāku matiņu augšanu. Hidrolizētajam keratīnam ir mazāka dabiskā proteīna molekula, kas piepilda un reģenerē skropstas no iekšpuses. Jūras kolagēns — mitrina, piešķir elastību un plastiskumu. Hidrolizēta hialuronskābe, kas saglabā mitrumu skropstās un normalizē pH līmeni. Un pantenols izlīdzina skropstu kutikulu, kā rezultātā virsma kļūst spīdīga, atstaro saules gaismu un skropstas izskatās košas pat bez skropstu tušas.


Absolūts must have — Lami Lashes serums (maksimizētājs), kas nostiprina jaunos matu sīpolus, tādējādi paātrinot skropstu augšanu. Tirgū ir milzīgs produktu piedāvājums, kur to sastāvā ir naftas produkti, hormoni utt. Tomēr ir ļoti svarīgi pievērst uzmanību produkta sastāvam, tajā nedrīkst būt agresīvi komponenti, kas var izjaukt saikni starp produktu un matiem, un pats svarīgākais — bojāt veselību.

 

DALASHES un LAMI LASHES LĪDZEKĻU PĀRDOŠANAS VIETAS: www.dalilabeautyshop.com


 Skropstu un uzacu laminēšanu vai atjaunošanu var veikt: Lami Lashes Academy, Vīlandes ielā 12, Rīga. 


Aicinām salonus un meistarus uz sadarbību.

Janvārī piedāvājam 20% atlaidi skropstu un uzacu laminēšanas apmācībai + sākuma komplekts. 

Informācija pa tālr. +371 2200 2271 Lamilashes.lv@gmail.com

 

 

komentāri