Ставьте like и читайте!

Skropstu liftings - alternatīva pieaudzēšanai

06.08.2013, Almaza Pirha

Skropstu liftings - alternatīva pieaudzēšanai
Procedūra tiem, kas nevēlas katru dienu krāsot skropstas
 

 

Pie mums Latvijā dažreiz notiek tā, ka viss jaunais, ir labi aizmirsts vecais.

Tā arī izstādes Baltik Beauty  laikā mūs iepazīstināja ar jaunu revolucionāru metodi, tā saucamo – skropstu liftingu. Procedūra nāk no Šveices un jau 2009 gadā daudzi saloni to piedāvāja. Diemžēl savu klientu šī procedūra uzreiz neatrada un neiedzīvojās. Tieši tāpēc izstādē tā tika prezentēta kā jauna.

Tātad...

Apsolītais efekts:

1. skropstas kļūst garākas, biezākas un tumšākas;

2. plakstiņš vizuāli tiek pacelts ;

3. plaši atvērtu acu efekts.

PIRMS

PĒC

Pēc protokola procedūras ilgums ir 45-50 minūtes. Reālajā dzīvē stunda – stunda divdesmit.

Procedūra domāta tiem, kas nevēlas katru dienu krāsot skropstas, kam skropstas nav atliektas, lai piešķirtu acīm mirdzumu pludmales atvaļinājuma laikā, kā arī tiem, kam nepatīk pieaudzēšana.

Procedūras gaita ir sekojoša:

1. Skropstas un plakstiņi tiek attaukoti.

2. Plakstiņam tiek piestiprināts silikona (ja nekļūdos) protektors, uz kura arī fiksējas skropstas.

3. Viens pēc otra, kārtām tiek uzklāts speciāls līdzeklis, skropstu pacelšanai, piepildīšanai un nokrāsošanai.

Pati par sevi procedūra sastāv no tāda procedūru miksējuma kā: skropstu krāsošana, skropstu ilgviļņi un apjoma piešķiršana. Skropstu krāsu var piemeklēt no melnas līdz brūnai. Ievērības cienīgs fakts, ka iespējams koriģēt skropstu izliekumu:  piemēram, var skropstas veidot stipri uz augšu izliektas vai arī tikai nedaudz piepacelt.

Kontrindikācijas: krāsvielu napanesamība, grūtniecība un laktācijas periods, ādas ap acīm pastiprināta jūtība, alerģija, jebkuras acu slimības. Ja nēsājat lēcas, pirms procedūras, tās būs jāizņem.

Efektam būtu jāsaglabājas līdz diviem mēnešiem. Ar laiku skropstas atgriežas sākotnējā stāvoklī un procedūru var atkārtot. Šādas skropstas var gan krāsot ar tušu, var mazgāt acis, peldēties un iet pirtī. Vienīgais nosacījums pirmās 24 stundas pēc procedūras, acis nedrīkst slapināt.

Pēcvārds

Es reti paužu savu viedokli vienpusīgi, taču vērojot procedūru no malas man radās visai negatīvs iespaids. Sorry, taču manā skatījumā procedūra, kas ir atklāti nesaudzīga acīm un skropstām, un maksā 40-50 Ls, neattaisnoja manas cerības.

skropstu liftings

Ja skropstas ir garas un biezas, tad procedūra būs efektīvāka. Jūsu skropstas tiks ieveidotas un nokrāsotas. Savukārt, ja jums ir retas un īsas skropstiņas, tad tādas tās arī paliks, kļūs tikai tumšākas. Palikt biezākas tās nevar, jo skropstu biezumu nosaka to daudzums. Šī procedūra var tās padarīt nedaudz resnākas, bet ne jau biezākas.

Ja man būtu jāizvēlas, tad es drīzāk izvēlētos skropstu pieaudzēšanu, vai arī krāsotu un ieveidotu mājās ar skropstu ieveidotāju.

komentāri