Ставьте like и читайте!

Skropstu pieaudzēšana: mīti un patiesība

24.09.2013, IRISK IRIS'K UNIVERSITY®

Skropstu pieaudzēšana: mīti un patiesība

 

Mūsdienās, kad dažu sekunžu laikā, tikai nospiešot dažus taustiņus, var uzzināt visu par Marianas ieplaku, mēness grunts sastāvu un vārda "progress" etimoloģiju, skaistumkopšanas un veselības pasaulē vēl joprojām valda baumas un minējumi, kas tiek nodoti no viena cilvēka pie otra. Pat tik salīdzinoši vienkārša procedūra, kā skropstu pieaudzēšana apaugusi ar dažādiem mītiem un briesmu stāstiem. Kas no tā ir patiesība, kas meli - mēģināsim noskaidrot kopā mācību centra IRIS'K UNIVERSITY®, EVABOND skolas pasniedzēju, treneri un Krievijas starptautisko skropstu pieaudzēšanas čempionātu tiesnesi Evu Bondu.

 

Mīts Nr.1

Skropstu noturības laiks atkarīgs tikai no izmantotajiem materiāliem.

Komentārs:

Protams, ka nozīme ir arī materiāliem. Ražotājkompānijas regulāri pilnveido un maina līmes, attaukotāju, debonderu formulas, kā arī piedāvā jaunus līdzekļus, kurus ir jāizmēģina.

Meistaram vienmēr jābūt informētam par tirgus jaunumiem un tendencēm. Tomēr ne mazāk svarīgs faktors ir meistara profesionālisms. Neskatoties uz to, kāda līme tiek izmantota, ja skropsta pielīmēta nepareizi - tā ātri nokritīs. Meistaram jāprot ne tikai pieaudzēt skropstas, bet arī paskaidrot klientam, kā kopt un, kad vajag koriģēt pieaudzētās skropstas. Viens no galvenajiem pieaudzēto skropstu noturības faktoriem ir - klienta organisma īpatnības. Dažkārt acis vienkārši "atgrūž" mākslīgo materiālu. Tāpēc šo mītu var kliedēt tikai atzīstot, ka skropstu nēsāšanas laiks atkarīgs gan no izmantotajiem materiāliem, gan meistara profesionālisma, gan klienta organisma īpatnībām, gan pareizas kopšanas.

Mīts Nr.2

Skropstu pieaudzēšanu var iemācīties arī patstāvīgi, piemēram Internetā, un veiksmīgi to praktizēt mājās.

Komentārs:

Patstāvīgi to iemācīties nevar. Tas pat ir bīstami. Protams, daudzi ražotāji piedāvā šos materiālus iegādāties jebkuram - Internetā. Taču viņi negarantē rezultātu, tas ir tikai bizness. Tikai augstas klases speciālists varēs pastāstīt par drošības tehniku, acs uzbūvi, uzlikt roku pareizajā vietā, padalīties ar noslēpumiem, pateikt priekšā un galvenais, aizrādīt un izlabot kļūdas. Prakse - svarīgākais pieredzes un profesionālās meistarības paaugstināšanas veids. Tikai pēc apmācībām specializētā skolā meistars būs pārliecināts par materiālu izvēli, tehnoloģijas ievērošanu un procedūras nekaitīgumu.

 

 

Mīts Nr.3

Kaitīgie līmes izgarojumi kaitē meistara veselībai.

Komentārs:

Agrāk, tiešām, līmes bija "indīgas" un ar ļoti spēcīgu aromātu. Bet pat ar tādiem materiāliem, pareizi apmācīts meistars var strādāt bez kaitējuma veselībai. Jaunās paaudzes līmes jau neož. Tomēr arī tas neatbrīvo meistaru no pienākuma lietot aizsargmasku un stingri pieturēties pie tehnoloģijas. Kā jaunumu var minēt absorbējošos gēlus, kas procedūras laikā uzsūc līmes tvaikus, kā arī aizsargekrāns meistaram. Tie visi atrodami Simona® sortimentā.


 

Mīts Nr.4

Pieaudzētās skropstas ir asas, smagas, rada diskomfortu acīm un bojā dabīgās skropstas.

Komentārs:

Pareizi pieaudzētas skropstas nebojā dabiskās skropstas un nerada diskomfortu. Mākslīgās skropstas tiek ražotas no daudzkārtēju apstrādi izturējuša, augstākās kvalitātes sintētiska materiāla, kas garantē to nekaitīgumu. Skropstu pieaudzēšanai tiek izmantotas jaunākās paaudzes līmes, kas pareizi lietojot nekādi neietekmē acis. Profesionāls skropstu pieaudzēšanas meistars zin noteikumus, kas ļauj klientam saglabāt savas skropstas labā stāvoklī un padara pieaudzēšanu maksimāli patīkamu. Piemēram, labs meistars uz plānām skropstām nelīmēs 0.2mm biezas mākslīgās skropstas. Zem tāda smaguma plānās skropstiņas neizturēs un sāks izkrist. Profesionālis vienmēr atstās nelielu atstarpi starp skropstu un plakstiņu, lai skropstas nedurtos. Bez tam, skropstu pieaudzēšana nav ieteicama klientiem, kam ir konjungtivīts vai ļoti jūtīga plakstiņu āda.

Mīts Nr.5

Vislabāk apmāca meistari - čempioni.

Komentārs:

Titulētie meistari prot savu darbu. Tas ir fakts. Taču pasniegt var ne visi. Pēc uzvaras konkursā meistariem divas un pat trīs reizes pieaug klientu loks - un neatliek laika personīgo metožu izstrādāšanai, kur nu vēl kvalitatīvai apmācībai. Tādam meistaram nemaz nav izdevīgi atklāt visus noslēpumus un radīt sev papildus konkurenci. Pasniedzēji, kā likums, nepiedalās konkursos. Viņi gatavo čempionus. Paskatieties uz daiļslidošanas treneriem Tatjanu Tarasovu vai Alekseju Gorškovu: viņi audzina daiļslidošanas čempionus, lai gan pašiem nav vērā ņemamu uzvaru. Izvēloties šo profesiju, jāiet nevis pie vienkārša meistara, bet tieši pie pedagoga uz konkrētu mācību centru, kur ar skropstu pieaudzēšanas apmācību nodarbojas jau sen un profesionāli.

Pavisam drīz profesionālā skropstu pieaudzēšanas sērija SIMONA ko piedāvā IRISK Professional būs pieejama arī Latvijā.

Šajā sērijā tiks piedāvātas vieglas, samtainas, matētas un glancētas skropstas. Dažādi izmēri, garumi, diametrs, izliekums un krāsa. Vairāki līmes veidi - no caurspīdīga līdz melnam, ar dažādu fiksācijas ātrumu. Preparāti, kas viegli un nesāpīgi noņem pieaudzētās skropstas, kā arī citi procedūras veikšanai nepieciešamie līdzekļi.

Vairāk informācijas http://www.irisk-store.ru/

komentāri