Ставьте like и читайте!

SPA - skaistu cilvēku ieradums

24.10.2014, Margarita Melnikova

SPA - skaistu cilvēku ieradums

Vēl pavisam nedaudz, un Rīgu pārņems gramūra un skaistuma dienas – skaistuma izstāde Ķīpsalā, Modes nedēļa un citi saviesīgie īventi... Lieliski, kad motivācija būt skaistai ir vienmēr, taču īpaša vēlme saposties rodas tieši pirms iznācieniem sabiedrībā. Apžilbt ne tikai ar modernu kleitu, bet arī ar svaigumu, radīt iespaidu par bezbēdīgo dzīvi, kas daudziem signalizē par veiksmīgumu. Neizskausts pēcpadomju maksimālisms? Drīzāk pilnīgi dabiska vēlme novērsties no ikdienas rutīnas un pieskarties skaistai dzīvei. Taču darba laikā patērētie nervi un enerģijas daudzums palielināties apjomos nepārstāj, jo tam ir kumulatīvs fekts. Tas savukārt atainojas uz ārienes. Tamdēļ arī haotiska apsēstība ar kosmētiskajiem zīmoliem, turklāt ļoti vēlams, lai tie būtu slaveni, cerībā atrast operatīvu glābiņu ātri un pavisam noteikti.

Jūs noteikti esat manījuši sabiedrības dāmas, kuras no pūļa izceļ nevis modīgs meikaps, bet gan neizskaidrojams starojums no iekšienes – āda, acis, ķermeņa āda... Pēc šādas, pavisam reālas «elitārās» procedūras, kas piesātina sejas ādu ar skābekli un dāvā izsmalcinātu starojumu, mēs devāmies uz SPA zonu viesnīcā Mercure. Jo SPA pa spēkam padarīt mūs veselākus, attiecīgi, arī dabīgi skaistus ne uz vienu vienīgu vakaru.

Viesnīca Mercure darbojas nedaudz mazāk kā gadu, taču, atklāti sakot, jau iemantojusi mīlestību kā lieliska pasākumu norises vieta gan pieaugušajiem, gan bērniem, kā viesnīca mums ierastā izpratnē. Viss aizsākās ar kulinārajām meistarklasēm bērniem viesnīcas restorānā The Traveller, kuri, jāsaka, jau atpazīst . Kamēr bērni gatavoja un mielojās ar pašu rokām pagatavotām maltītēm, māmiņām bija jānodarbina sevi. Taču gandarījumu pēc nejaušā SPA salona apmeklējuma noslēpt nav iespējams, un pozitīva atsauksme facebook drīz vien ievilināja šurp arī pārējās klientes...

Latviju pārņēmis zelta rudens. Šodien apgriezienus uzņem dažnedažādākās masāžas: ar medu, sasildošā, šokolādes, masāža ar karstajiem akmeņiem, kā arī pīlingi. Sejai Mercure meistari iesaka pievērst uzmanību pigmenta plankumu balināšanai un mitrināšanai.

Daudzi nenovērtē SPA procedūru sniegto labumu, uzskatot, ka «vanniņa ar termālo ūdeni» nespēj uzlabot veselības stāvokli un organisma vispārējo stāvokli kopumā. Ar termālā, jūras ūdens, dažādiem dūņu un akmeņu veidiem iespējams ne vien atjaunināt organismu, bet arī uzlabot visu orgānu iekšējo stāvokli.

Tēriņi par SPA atmaksājas ar uzviju, jo šīs procedūras spēj dāvāt ne vien nepārspējamu baudu, bet arī unikālu dziedinošu iedarbību uz visu organismu. SPA sniedz vispusīgu labumu: procedūras labvēlīgi ietekmē nervu sistēmu, ādu, muskuļus, balsta un kustību aparātu un citus orgānus un sistēmas.

Piemēram, šībrīža jaunums, ko piedāvā Mercure Spa - Taizemes masāža jeb «joga-masāža» - pilnvērtīga atveseļošanas programma, kas ietver sevī veselu virkni manipulāciju.

Apziņas izmaiņas ļauj pacientam pozitīvi pārvērtēt pēdējā laika dzīves notikumus, atbrīvoties no nemiera, psiholoģiskā un fiziskā saspringuma. Uzlabo miegu, atbrīvojot Jūsu ķermeņa „nobloķēto” enerģiju.

Procedūras cena -  60 eiro (90 min.)

Cenā iekļauts džakuzi, saunas, tuku pirts apmeklējums, tēja vai kafija, kā arī ērta autostāvvieta viesnīcas teritorijā.

Vai «Dzintara brīze», kas ietver pīlingu ar dzintara daļiņām, anticelulīta ietīšanu ar dzintara putekļiem, liftinga masku, kā arī saunas, turku pirts un džakuzi apmeklējumu. Romantiskai laika pavadīšanai «Honey Moon» diviem ar relaksējošu masāžu ar aromaeļļām, maskām, džakuzi un gardām vakariņām ar pudelīti vīna.

Aizmirstiet par ikdienas kņadu... un ļaujieties pāris atpūtas stundām pašā Rīgas centrā.

Elizabetes iela 101
LV-1050, Rīga, LATVIA

+371 67 869 900

www.mercureriga.lv

komentāri

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs