Ставьте like и читайте!

TIEŠI MĒRĶĪ jeb KĀ UZVEIKT TŪSKU #7daycosmetics

31.03.2020, Almaza Pirha

TIEŠI MĒRĶĪ jeb KĀ UZVEIKT TŪSKU #7daycosmetics

Katra no mums labi zina, kādi pārtikas produkti un dzērieni no rīta izraisa tūsku. Bet kuru gan šīs zināšanas aptur? Glāze vīna, gabaliņš sālītas zivtiņas un pat tomāti, kas satur daudz solanīna — savienojumu, kas izraisa gļotādu iekaisuma reakcijas un rada no rīta pietūkušu acu plakstiņu efektu. Kamēr jūs audzināsiet savu gribasspēku, es nolēmu, ka daudz jēgpilnīgāk ir izveidot to līdzekļu sarakstu, kas palīdzēs tikt galā ar šo problēmu.

Autore: ALEKSANDRA BUTANOVA, DABISKĀS KOSMĒTIKAS 7 DAY COSMETICS RADĪTĀJA, SEJAS FITNESA TRENERE

PLAKSTINI

Pašmasāža no rīta, lai mazinātu plakstiņu tūsku, jāveic ar pirkstu spilventiņiem. Masējiet uzacs loku apmēram 30 sekundes, pēc tam turpiniet acu ārējos un iekšējos kaktiņos, tad virzieties uz deguna arku, kur atrodas asaru kanāls, un vairākas reizes uzspiediet uz sejas artērijas, kas atrodas starp virsdeguni un aci. Vibrējošas kustības palīdz izvairīties no stagnācijas deguna blakusdobumos un uzlabo asinsriti. Izmasējiet punktu starp virsdeguni un aci, kā arī iedobumu virs acu zīlītes un zem uzacs. Pēc tam ar masējošām kustībām, pārvietojiet limfu no acs ārējās malas līdz ausij, pa kanālu virs vaiga kaula. Pēc tam pārvelciet ar rokām pa kaklu, sākot no auss līdz pleciem, atgriežot stagnējošo šķidrumu limfmezglos.

Masāžai izmantojiet 7 Day Cosmetics dekongestējošo gelu DRAINAGE GEL EYES, kas uzlabo limfātisko un venozo atteci. Gels palīdz atbrīvoties no tumšajiem lokiem un maisiņiem zem acīm, izlīdzina ādas krāsu, uzlabo struktūru un ādas elastību.

 

Augu ekstraktu komplekss efektīvi samazina limfātisko un venozo atteci. Centella asiatica lapu ekstrakts uzlabo mikrocirkulāciju dermā, tai ir spēcinoša un tonizējoša iedarbība, palīdz samazināt kapilāru trauslumu. Efejas ekstrakts uzlabo asinsriti un metabolismu audos, palīdz izvadīt neorganiskas un organiskas izcelsmes toksīnus, novērš ūdens uzkrāšanos ādas audos. 

 

SEJA

Limfas attece ir atbildīga par sadalīšanās produktu un kaitīgo vielu izvadīšanu no organisma. Mazākā kļūme — un šķidrums sāk uzkrāties, it īpaši gar zoda līniju, vaigu apakšējā daļā un zem acīm. Uzklājot krēmu, veiciet masējošas kustības limfas atteces virzienā, tas palīdz mazināt sejas tūsku un maisiņus zem acīm; samazina nokarājušos vaigus un pat deguna-lūpu kroku.

Ikdienas lietošanai izmantojiet 7 Day Cosmetics VIP FACIAL LIFT & DRAINAGE SERUM: serums uz ūdens bāzes, kas nodrošina lielisku mitrināšanu, izlīdzina sīkas mīmikas grumbas, izlīdzina ādas toni un nodrošina tūlītēju redzamu liſt inga efektu.

 

Stagnējošai limfai ir tendence ap sevi veidot taukaudus (piemēram, skaustā, vaigos) un smagas stagnējošas tūskas gadījumā sāk augt saistaudi, no kuriem būs neiespējami tikt vaļā.

SVELTAM ™ — jaunāko biotehnoloģiju augsti efektīva sastāvdaļa, kas iegūta no kafi jas pupiņām, aktivizē metabolismu šūnās, nodrošina drenāžas efektu. Spēcīgi dabiskie antioksidanti — puplakšu ekstrakts (Hydrofi ltrat Menyanthes G) un Barbadosas ķiršu ekstrakts — neitralizē brīvos radikāļus un palielina ādas aizsargfunkcijas, atjauno elastīgo šķiedru sintēzi un nodrošina liſt inga efektu. Zaļās tējas ekstrakts atjauno un nostiprina ādas tonusu.

 

ĶERMENIS

Svarīgs nosacījums ir pietiekama daudzuma šķidruma uzņemšana, ko aprēķina — 30 ml uz 1 kg ķermeņa svara. Tas uzlabos vielmaiņas procesus un attiecīgi arī efektu. Padariet par ikdienas rituālu veikt vieglas drenāžas procedūras, lai iedarbinātu limfātisko sistēmu. Vispirms veiciet vingrinājumu, lai iekustinātu limfas darbību — stāvus sākam ritmiski cilāt kājas, soļojot. Pēc tam, ķemmējiet ķermeni ar speciālu birsti, kurai ir rupji sari, vai ar rullīšu masieri, vai veiciet masāžu ar silikona cimdu limfas atteces virzienā — no apakšas uz augšu. Tad tādā pašā virzienā uzklājiet gelu tūskas mazināšanai. Noteikti apstrādājiet gurnu iekšējo un ārējo virsmu, vēderu un augšdelmus.

Pašmasāžai divas reizes dienā izmantojiet 7 Day Cosmetics DRAINAGE GEL ROKĀM, KĀJĀM, ĶERMENIM: līdzeklis pret ķermeņa tūsku un smaguma sajūtu kājās, ar mitrinošu efektu.

 

 

Efejas un zirgastaņas ekstrakti uzlabo asinsriti un metabolismu audos, veicina toksīnu izvadīšanu, novērš ūdens uzkrāšanos ādas audos un tai piemīt pretcelulīta īpašības. Centella asiatica lapu ekstrakts uzlabo mikrocirkulāciju dermā, tai ir spēcinoša un tonizējoša iedarbība, palīdz samazināt kapilāru trauslumu un veselīgas vēnas. 

Iegādāties kosmētiku un reģistrēties pašmasāžas lekcijai jūs varat mājas lapā:

www.7daycosmetics.lv

Instagram: @7daycosmetics

Facebook: 7 Day Cosmetics

@Aleksandra Butanova

 

 

komentāri