Ставьте like и читайте!

Triecienvilnis pa kunkuļiem uz gūžām

03.07.2018, 3ade.lv

Triecienvilnis pa kunkuļiem uz gūžām

Visaktuālākais šīs sezonas jautājums – atbrīvoties no celulīta. Turpinot jūs iepazīstināt ar daudz efektīvākām un populārām kosmetoloģijas procedūrām, parunāsim par salīdzinoši „jaunu” problemātisko zonu korekcijas metodi – triecienviļņu terapiju. Detalizēti pastāstīsim par tās īpatnībām, nopelniem un trūkumiem. Bet vispirms noskaidrosim, ko mums nozīmē celulīts.

Tas, ko šodien pieņemts saukt par celulītu un kas tas ir patiesībā – ir dažādas lietas. Tulkojumā no latīņu valodas „celulīts” (cellula – šūna + it – iekaisums) nozīmē „šūnas iekaisums”.

Medicīnas termins „celulīts”– zemādas tauku šūnu iekaisums, ko izraisījuši mikrobi. Bet sadzīvē mēs par celulītu saucam zemādas tauku šūnu izmaiņas, kas ārēji atgādina apelsīna mizu. Šis ādas mehāniskās deformācijas rezultāts rodas tauku šūnu palielināšanās rezultātā. 

Daudzas procedūras paredzētas „izspiest” un samazināt tauku šūnu izmēru, padarot celulītu mazāk ievērojamu. Vairākām procedūrām tas izdodas labāk, citām sliktāk. Rezultātu ietekmē ne tikai tas, kā metode iedarbojas uz šūnu, bet arī tas, kādi procesi notiek ar ādu. Efektīvāka būs tā procedūra, kas spējīga paralēli padarīt ādu daudz blīvāku un tvirtāku. Parasts piemērs: iedomājieties, kā izskatās zeķubikses 10 „deni” un 70? Jo blīvākas zeķubikses, jo skaistāk izskatās kājas. Jo blīvāka jūsu āda, jo mazāk pamanāmi būs izciļņi uz ādas. 

Ja nav liekā svara, tādu ārējo izskatu visas pasaules ārsti uzskata par sievietes ķermeņa normu. Slēptais un vāji izteikts celulītu (1. un 2. stadija) ārsti izskata kā sievietes zemādas tauku slāņa rakstura iezīmi, uzskatot to par tīri kosmētisku trūkumu. Tikai spēcīgi izteikts celulīts (3. un 4.) var būt simptoms vai pazīme hormonālajiem traucējumiem.

TRIECIENVIļŅU TERAPIJAS PROCEDŪRAS BŪTĪBA 

Ar 1.-3. stadijas celulītu spējīgas tikt galā ļoti daudzas procedūras aparātu kosmetoloģijas tirgū. Bet ne visi spējīgi iedarboties gan uz ādu, gan uz šūnu vienlaicīgi.

Triecienviļņu terapija (TVT) aktīvi tiek izmantota kosmetoloģijā no 2006. gada. Taču kosmetologi ne uzreiz atzina aparāta priekšorcības kā patstāvīgas celulīta korekcijas un atbrīvošanās no tauku nogulsnēm metodes.

TVT galvenokārt izmantoja fizioterapeiti. TVT pamatprincips ir mērķtiecīga lokāla terapeitiskās enerģijas nodošana ārstēšanas zonā bez ādas pārklājuma traucējumiem. Triecienviļņi nesagrauj šūnu, ejot cauri audiem skaņas vilnis rada svārstības ādas šūnās, un no šīs vibrācijas tiek iznīcinātas fibrozās šķiedras, apkārtējie tauku šūnu iekaisuma mezgli, un tiek iedarbināti lieko tauku sadalīšanas procesi. Un infraskaņa palielina šķidruma plūsmu, atbrīvojot no tūskām un samazinot ķermeņa apjomus.

Tātad, TVT laikā aktivizējas tauku metabolisms un lipolīze, stimulējot mikrocirkulāciju un limfodrenāžu. Pateicoties tam, tauki sadalās un tiek izvadīti ar asins plūsmu. Bet skaņas viļņu iedarbība uz savienotājaudiem vairākkārt paātrina to reģenerāciju, kas arī noved pie ādas nostiepšanās, tās ļenganuma samazināšanās un celulīta pazīmju nogludināšanās.

TRIECIENVILNIS CIPAROS

• 15–30 minūtes – tieši tik ilgs ir TVT seanss.

• 1–2 reizes nedēļā – nepieciešams apmeklēt kosmetologa kabinetu.

• 5–12 – seansu skaits nepieciešams, lai atbrīvotos no celulīta, ko noteiks ārsts, vadolties pēc konkrēta gadījuma un stadijas.

• 1.–3. – celulīta stadijas, kas paķlaujas TVT.

• 10 diennaktis – tik ilgi organismā atrodas adipocītu sadalīšanās produkti. Tāpēc pēc 40 gadiem, kad metabolisma procesi ir palēnināti, ieteicams kompleksā ar triecienviļņu terapiju nozīmēt limfodrenāžu un presoterapiju.

• 1–2 procedūras un rezultāts uzreiz būs pamanāms.

• Pacienti pēc TVT apjomā zaudē no 3 līdz 6 cm.

Speciālisti iesaka apvienot aparātu ar mikroplūsmām, manuālām vai vakuummasāžām. 1 procedūra „triecienvilnis” + masāža pēc izvēles vai mikroplūsmas – 75 eiro. 

Iziet TVT kursu ar PORTATĪVO TRIECIENVIĻŅU TERAPIJAS SISTĒMU MOBILE RPW SHOCKWAVE iespējams medicīnas centrā NOFRETE.

E. Melngaiļa iela 5, Rīga, LV-1010

+ 371 67 812 778

+ 371 26 827 243

www.nofrete.lv

komentāri

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs