Ставьте like и читайте!

Trīskāršā testēšana – Waso no SHISEIDO

01.10.2017, 3ade.lv

Trīskāršā testēšana – Waso no SHISEIDO

Japānas kosmētiskais gigants Shiseido prezentējis jaunumu – ādas kopšanas produktu līniju Waso, par kuru rakstījām iepriekš --->

 «Waso»  apvieno divus japāņu valodas terminus: «WA», kas apzīmē harmoniju un mieru visā pasaulē, kā arī «SO» – iedvesmu, ideju un domu. Shiseido pārstāvji apgalvo, ka jaunā ādas kopšanas līnija ir orientēta uz mileniāļu paaudzi jeb tiem, kas dzimuši pēc 1981.gada. Waso tiek pozicionēta kā nutrikosmētika, kas seko principam «skaistums no iekšienes». Waso līnijas produktu sastāvā ietilpst veselās (!) augu šūnas, kas tiek iegūtas ar īpašo šūnu atdalīšanas sistēmu – Shiseido ekskluzīvo izstrādājumu. Mūsu uzdevums – izmēģināt spilgtākos līnijas pārstāvjus. Subjektīvajai testēšanai esam paaicinājuši Diānu Kļimčenko, Dome Hotel & SPA Riga mārketinga direktori. Savā ikdienas arsenālā meitene lieto vienīgi luksus segmenta kosmētiku. Vai prasīgajai Diānai kosmētika patiks? Lasām tālāk...

 

Mazgāšanās līdzeklis Quick Gentle Cleanser

Lietošanā patīkams, atgādina aprakstā pieminēto medu, apveltīts ar patīkamu aromātu. Lieliski notīra pat profesionālo meikapu, atstājot svaiguma, mitrināšanas un glancētā maiguma sajūtu. Nesausina un nesavelk ādu, vismaz manējo - noteikti. Tāpat neatstāj eļļainuma sajūtu.

 

Mitrinošs losjons Fresh Jelly Lotion

 

To ierindotu savos favorītos! Nepārspējams aromāts, tīkama šķidras želejas tekstūra (White Jelly Mushroom ekstrakts – produkta pamatkomponents saskan ar sajūtu, ko tas sniedz). Gandrīz tūlītēji iesūcas, līdzīgs līču augļa sulai. Pēc ieklāšanas sniedz tūlītēju svaiguma un mitrināšanas sajūtu, īstu „slapjo” mitrināšanu, kas paliek vēl ilgi un sniedz patīkamu svaigumu. Man to kārojās klāt nepārtraukti, šāds produkts var lieti izraisīt atkarību – ja vien sastāvs pēc detalizētākas izpētes būs tikpat pievilcīgs un maģisks, kā sajūtas, ko tas sniedz.

 

«Gudrais» mitrinātājs Color-Smart Day Moisturizer SPF30 

Pieteikts kā ilgstošas mitrināšanas dienas līdzeklis, kas pielāgojas ādas tonim un padara to košāku  (а skin-tone enhancing tinted day moisturizer that adapts to your skin color with long-lasting hydration).

+ aizsardzība no apkārtējās vides nelabvēlīgās ietekmes…

Lielisks izmēģināšanas vērts produkts. Man personīgi šī tekstūra ir nedaudz par smagu, taču šo faktu attaisno gan plašā spektra SPF 30, gan maģiskais pūderis, kas ādas toni izlīdzina. 

Jāsaka, ka priekš kopjošā (ne kosmētiskā) produkta ar izlīdzināšanu un nevainojamo pielāgošanos ādas tonim tas tika galā fenomenāli, nebūt ne sliktāk par vieglu tonālo. Tik tiešām izlīdzina ādas toni un struktūru, nomaskē smalkas nepilnības. Principā, ja neesat meikapa piekritēja, taču pavisam „plikai” ārā doties negribas, ar šo produktu būs gana. Turklāt, ja esat SPF un vidēji biezas tekstūras produktu fane, šis produkts var lieti nokļūt jūsu favorītu listē. 

Ticu, ka ar mitrināšanu šis produkts tiek galā nevainojami, taču, lai to novērtētu, iespējams, nepieciešams nedaudz ilgāks laiks. Šajā brīdī priekšplānā izvirzās tīri personīgās preferences – man vairāk imponē mitrināšana, ko sniedz augstāk pieminētais losjons ar White Jelly, serums Ibuki vai viens no maniem favorītiem sajūtu ziņā – mitrinošā emulsija vīriešiem (ja runājam tieši par Shiseido produktiem). Proti, tāda mitrināšana, kas sajūtama uzreiz - ar šķidrāku tekstūru un jūtamu iesūkšanos.

Šis produkts ādu pabaro, pēc ieklāšanas āda kļūst gluda un mitrināta, taču tā klātbūtne ir ļoti jūtama, un no tik ļoti iemīļotās nude skin sajūtas nav ne miņas.

komentāri

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs