Ставьте like и читайте!

Ultraskaņas SMAS liftings Ultherapy®. VISGAIDĪTĀKĀ ĀDAS ATJAUNOŠANAS TEHNOLOĢIJA

16.01.2020, 3ade.lv

Ultraskaņas SMAS liftings Ultherapy®. VISGAIDĪTĀKĀ ĀDAS ATJAUNOŠANAS TEHNOLOĢIJA

 DERMATOLOĢIJAS LĀZERKLĪNIKA ERA ESTHETIC IR IZCĪNĪJUSI VĒL VIENU PROFESIONĀLU UZVARU UN KĻUVUSI PAR PIRMO UN VIENĪGO CENTRU BALTIJAS VALSTĪS, KAS SAVIEM KLIENTIEM PIEDĀVĀ PROCEDŪRU AR UNIKĀLU APARĀTU ULTHERAPY®, KAS LATVIJĀ BŪS PIEEJAMS NO 2020. GADA JANVĀRA. 

Šī ir sejas ādas liftinga metode bez ķirurģiskas iejaukšanās, ar tās palīdzību var nokļūt pie tā dēvētā “ādas karkasa”, kur iepriekš varēja piekļūt tikai plastikas ķirurgs. Mīksto audu pacelšana vienas procedūras laikā, sejas kontūras atjaunošana, dubultzoda likvidēšana, vaigu un lūpu kaktiņu vizuāli redzama pacelšana — visas tās vēlmes, kuras iepriekš varēja piepildīt tikai ārsts ar skalpeli. Ulthera® System galvenais spēks ir ultraskaņa. Ultherapy® mikrofokusētā ultraskaņa iekļūst dažādos ādas slāņos, no 1,5, 3,0 līdz 4,5 mm dziļumā, veicinot kolagēna sintēzi dermā, radot liftinga efektu SMAS līmenī. Līdz šim tikai mikrofokusēta ultraskaņa ir spējīga veikt tik jaudīgu liftingu bez ķirurģiskas iejaukšanās, dziļumā līdz 4,5 mm. Tādas anti-age metodes kā fotoatjaunošana, RF liftings, frakcionētās tehnoloģijas, veiksmīgi tiek galā ar vecumf izraisītām ādas izmaiņām. Bet, lai koriģētu smagu audu ptozi, nepieciešama iedarbība uz dziļākiem slāņiem — ādu atbalstošo virspusējo muskuļu aponeurotisko sistēmu (SMAS).

Kolagēna šķiedras, kas atrodas SMAS, vecuma ietekmē maina savu struktūru, tās izstaipās un SMAS atbalsta funkcija tiek vājināta. Tiek novērotas tādas izmaiņas, kā izplūdušas ovāla kontūras, lieki taukaudi pazodē, noslīdējušas uzacis. Šī ir tā saucamā gravitācijas ptoze, un to bieži vien nav iespējams novērst, ja iedarbojas tikai dermas līmenī.

MARIJA ŠIRŠAKOVA (MASKAVA), DERMATOLOĢE, KOSMETOLOĢE, MEDICĪNAS ZINĀTŅU KANDIDĀTE, MERZ AESTHETICS STARPTAUTISKĀ TRENERE, KLĪNIKAS ERA ESTHETIC PARTNERE

 

“Ultherapy® ir populārākā procedūra visā pasaulē cilvēkiem vecuma grupā no 40 gadiem, jo nav nepieciešamības to veikt atkārtoti, tai nav sezonālu ierobežojumu un atveseļošanās perioda.


“Ultraskaņas viļņi sasilda ādu un pamatā esošo muskuļu aponeurotisko slāni līdz temperatūrai, kurā audos tiek uzsākts jauna kolagēna un elastīna ģenerēšanas process. Procedūra aizsāk atjaunošanās procesu, bet pēc tam organisms visu padara pats — āda pakāpeniski savelkas, kļūst blīvāka, grumbiņas un ļenganums izzūd. Mums, ārstiem, tas viennozīmīgi ir favorīts, strādājot ar vecuma izraisīto ptozi. Snaipera precīzs darbs, un rezultātā — augsta efektivitāte, un pats galvenais — maksimāla drošība. Ultraskaņas viļņi iedarbojas tieši noteiktajā punktā, neskarot dzīvībai svarīgus orgānus. Ārsts redz “vajadzīgo slāni” reāllaika režīmā. Mums vairs nav jāstrādā uz labu laimi. Šī tehnoloģija rada optimālu audu sildīšanas temperatūru, lai izvairītos no apdegumiem, bet tajā pašā laikā — pietiekamu jauna kolagēna sintēzei.“

Ultherapy® sistēma ir pirmais un vienīgais mikrofokusētās ultraskaņas aparāts, kuru ASV FDA sertificējusi ādas liftingam.

Līdz šim veikto Ultherapy® procedūru skaits visā pasaulē ir sasniedzis vienu miljonu. Latvijā ilgu laiku neviena klīnika nespēra izšķirošo soli par tik dārga aprīkojuma iegādi. Ultherapy® – tas ir Rolls Royce kosmetoloģijā.

Metodes galvenā priekšrocība ir iedarbošanās uz muskuļiem un fascijām. Lai saīsinātu izstiepto muskuli un attiecīgi savilktu audus, speciālistam ir rūpīgi jāpārzina sejas anatomija. Ultherapy® tehnoloģija ir unikāls ultraskaņas vizualizējošo (līdz 8 mm dziļumam) un terapeitisko funkciju apvienojums vienā ierīcē. Izmantojot patentēto DeepSEE attēlveidošanas tehnoloģiju, ārsts tieši procedūras laikā saņem attēlu tiem mīksto audu slāņiem, kur tiek veikta korekcija. Šis ir jauns pavērsiens estētiskajā medicīnā, kas nodrošina augstu ārstēšanas precizitāti un procedūras drošību. Ārsts nestrādā kā taustoties pa tumsu un sasniedz kontrolētu rezultātu.

 

 

KAS PACIENTAM JĀZINA PIRMS PROCEDŪRAS?

Procedūra notiek pietiekami ātri, un tai nav nepieciešama pacienta iepriekšēja sagatavošanās. Pirms procedūras ir nepieciešama konsultācija ar ārstu, kurš apkopo pacienta anamnēzi un ir vairāki faktori, kas viņam būtu jāņem vērā. Šī procedūra ir paredzēta pacientiem ar 1 un 2 fāzes gravitācijas ptozi. Ultherapy® būs neefektīvs pacientiem, kuri nelieto uzturā dzīvnieku olbaltumvielas, kolagenoģenēzes procesa neefektivitātes dēļ. Tāda pati situācija ir ar anēmiskiem procesiem (dzelzs deficītu), kas kavē kolagenoģenēzes procesu. Tieši tādēļ šīs tehnoloģijas izmantošanai ārstiem nepieciešama augsta kvalifikācija. Jo tik sarežģītām ierīcēm, kā, piemēram, lidmašīnām, “pie stūres” jābūt kvalificētam un

pieredzējušam pilotam. Vienmēr pārliecinieties, ka procedūru veiks ārsts, kurš ir apmācīts un saņēmis sertifikātu tieši no ražotāja uzņēmuma MERZ AESTHETICS.


Informāciju par procedūru Ultherapy® sagatavoja Estētiskās un lāzera medicīnas klīnika 
ERA ESTHETIC. 

Sīkāka informācija:

www.eraesthetic.lv

Тел.: +371 257 11 117

 

 

 

 

komentāri