Ставьте like и читайте!

UNIKALITĀTES TOPS

15.04.2018, 3ade.lv

UNIKALITĀTES TOPS

Ja jums teiks: «Mūsu klīnikā ir jauns aparāts, produktu līnija, jauna masāžas tehnika,» – pajautājiet, kurš speciālists veic procedūru.

Mēs publicēsim pašas unikālākās procedūras, kuras veic pirmklasīgi speciālisti. Katra kabinetā jūs iegūsiet kaut ko vairāk, nekā gaidījāt. Tajā brīdī, kad spoguļattēls pārstāj priecēt un neatbilst jūsu iekšējām sajūtām, šīs procedūras palīdzēs izlīdzināt pieaugošo starpību starp pašsajūtu un objektīvo realitāti. 

Kas: dubultā masāža s. Mahler

KUR: salons LIORA

KURŠ: Kosmētiķe Jevgēnija Jemeļjanova

MĒRĶIS: Muskuļu atopijas (ļenganuma) novēršana, mikrocirkulācijas aktivizācija, audu elastības uzlabošana

S. Mahler dubultā masāža ir simone MAHLER radīts masāžas stils, kas sastāv no divām masāžām, kuras papildina viena otru. Pirmajā daļā (10 minūtes) pa noteiktām līnijām veic masāžu ar speciāliem paņēmieniem, kas dziļi iedarbojas uz audiem, panākot spilgti izteiktu stimulējošu liftinga efektu un pretojoties struktūru novecošanai. Pirmās daļas masāžas tehnika ļauj veikt masāžu ar serumu un izmantot infrasarkano lampu, kas pastiprina aktīvo sastāvdaļu penetrāciju un masāžas tehniku iedarbību. Tieši speciālo tehniku, seruma un infrasarkanās lampas sinerģisms sniedz apbrīnojamu efektu un rezultātu. Masāžas otrā daļa (12 minūtes) ietver asinhronas, asimetriskas kustības, kas dziļi relaksē un tādā veidā veicina produktu aktīvo komponentu darbību un pastiprina masāžas pretnovecošanās efektu. Šajā daļā tiek masēta seja, kakls, dekoltē, pleci, rokas un trapeces muskuļi.

Kas: Vakuuma hidropīlings Hydrafacial

KUR: ERA ESTHETIC

KURŠ: Kosmētiķe Liāna Blaževiča

MĒRĶIS: dziļa attīrīšana, sīko grumbiņu izlīdzināšana, poru samazināšana, ādas tekstūras un krāsas uzlabošana, ādas atjaunošana pēc saules bojājumiem, problēmu novēršana taukainai ādai ar noslieci uz izsitumiem

Patentēta neinvazīva ādas atjaunināšanas, dziļas attīrīšanas un mitrināšanas tehnoloģija Hydrafacial pašlaik ir viena no vispopulārākajām TOP procedūrām prestižās estētiskās medicīnas klīnikās un SPS salonos visā pasaulē. Vakuuma sistēma ļauj ātri un kvalitatīvi likvidēt ragvielas slāni un dziļi attīrīt poras. Iespēja regulēt vakuuma iedarbības intensitāti padara šo procedūru komfortablu pat cilvēkiem ar ļoti jutīgu ādu. Ņemot vērā individuālās īpatnības, izvēlas vienu no 6 programmām. Manipulas (vienreizlietojamās) rievotās virsmas un mīkstinoša seruma kombinētās iedarbības rezultātā noņem atmirušo raga slāni, tādējādi atjaunojot un attīrot ādu. Pēc tam notiek ādas piesātināšana ar speciāliem, individuāli piemeklētiem serumiem ar peptīdiem, hialuronskābi, antioksidantiem vai vitamīniem. Papildus var veikt limfodrenāžu, dimantu bezkristālu hidrodermabrāziju, skābju pīlingu, LED gaismas terapiju ar sarkano un zilo gaismu.

 

Kas: Elektroridopunktūra pēc dr. Filipa Simona (Philippe Simonin) metodes

KUR: Estētiskās medicīnas centrs PortnovitaDI

KURŠ: dr. Natālija Portnova

MĒRĶIS: Rosināt ādā pašatjaunošanās procesus, aknes ārstēšana

Elektroridopunktūras procedūras ideja pieder Šveices zinātniekam Filipam simonam. Pirms vairāk nekā 40 gadiem viņš izgudroja šo metodi, lai ārstētu rētas uz ādas, bet vēlāk to adaptēja prenovecošanās terapijai. Estētiskajā medicīnā metodika ieguva nosaukumu «bezoperācijas sejas liftings». Procedūra apvieno vairākus mikrostrāvu iedarbības veidus, kas kompleksā sniedz lielisku atjaunināšanas rezultātu. aparātmetodika ieteicama visiem vecumiem, tā ir piemērota gan vecuma izmaiņu profilaksei, gan arī jau esošu izmaiņu terapijai sievietēm un vīriešiem brieduma gados. Procedūras laikā notiek ādas šūnu elektrostimulācija ar mikroadatām un virspusēja iedarbība ar zelta elektrodiem, kas atjauno šūnu struktūras un uzlabo asins un limfas cirkulāciju sejas, kakla un dekoltē zonā.
Tā ir lieliska alternatīva cīņai ar ādas novecošanu tiem, kas vēlas izskatīties dabiski, «nezaudējot» savu seju. Un viena no visdrošākajām procedūrām estētiskajā medicīnā, kurai nav kontrindikāciju. dr. Portnova, vadošā speciāliste Baltijas valstīs, pilnībā apguvusi šo metodiku tieši pie F. simona. Viņa ilgus gadus praktizē akupunktūru, izmantojo bioloģiski aktīvos punktus, kas dod iespēju iedarboties uz visu organismu.


Kas: Kopšana Biologique Recherche

KUR: AMBASSADE DE LA BEAUTE

KURŠ: Kosmētiķe Nataļja Martinenko

MĒRĶIS: sejas ovāla korekcija, liftings 

Maksimāli efektīvs mūsdienu bioloģijas, dermatoloģijas un fizioterapijas tehnoloģiju savienojums – kompleksa procedūra sejas, kakla un dekoltē zonas kopšanai.  Procedūrā apvienota  augstas aktīvo ingredientu koncentrācijas kosmetoloģisko līdzekļu un manuālo tehniku iedarbība.

Procedūra sākas ar epidermas kosmetoloģisko analīzi. Specifiskā pieeja ādai, ņemot vērā fizioloģiskās un uzvedības īpatnības, kā arī taktilā diagnostika ļauj noteikt individuālo «ādas stāvokli», lai piedāvātu maksimāli efektīvu kopšanu. Pēc diagnostikas speciālists nosaka procedūru, kas nepieciešama individuālo ādas īpatnību risināšanai. Tās ir masāžu autortehnikas, unikāli preparātu sastāvi, efektīvi kosmetoloģiskie aparāti, kas apvieno vairākus fizioterapeitiskas iedarbības veidus uz ādu – tieši tāda kompleksa pieeja dod iespēju sasniegt maksimālus rezultātus.

Unikālā Biologique Recherche kustību tehnika ietver sejas modelēšanu un kontūras veidošanu. speciālās masāžas, kuras izstrādājusi zīmola līdzdibinātāja, ārste fizioterapeite Žozete alluša, no rokas pieskārieniem rada īpašu enerģiju. Šajā procedūrā svarīgs ir viss, līdz pat losjonam, kuru uzklāj ar īpašiem vates diska uzspiedieniem. Bez šaubām, izšķirošā loma ir augstās koncentrācijas preparātiem (lielākajā daļa produktu – vairāk nekā 20%, bet dažos – līdz 80%) un augstas tīrības pakāpes augu, jūras un bioloģiskas izcelsmes ekstraktiem. Pat ļoti blāva un nogurusi āda atdzīvojas burtiski acu priekšā.

 

komentāri

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs