Ставьте like и читайте!

UREADIN sprejs, kas mitrina ne pa jokam

20.06.2016, 3ade.lv

UREADIN sprejs, kas mitrina ne pa jokam

Nav nekāds noslēpums, ka spāņu un itāļu sevietes ar mitrinošajiem ķermeņa sprejiem ir teju vai apmātas. Kā gan citādāk – karstums ne vien nogurdina, bet arī rada nelabvēlīgu ietekmi uz ādu to sausinot. Šī iemesla dēļ atvēsinošā “duša flakonā” aptiekās un kosmētiskajos veikalos ir pieejama visplašākajā klāstā. Plašāk ja nu vairs tikai saules aizsarglīdzekļi un iedegumu pastiprinošās eļļas.

Lai gan tikai izpulētāja ar patīkamo svaigumu nu vairs šķiet par maz! Ražotāji trāpīgi piefiksējuši urīna veiksmes stāstu un sākuši aktīvi reklamēt šo komponentu ādu mitrinošajā kosmētikā. Jo, kā zināms, urīns ir viens no efektīvāk mitrinošajiem komponentiem. Būdams spreja sastāvā, tas padara produktu ne tikai par atvēsinošu, bet gan aktīvi mitrinošu.

Viens no šābrīža populārākajiem urīna jaunumiem – ISDIN Spray&GO Ureadin.

Liela daļa no jums zin, ka ādu nepieciešams mitrināt ik pēc katras mazgāšanās dušā. Taču aptaujas rāda, ka daudziem mitrinošajiem rituāliem neatliek laika... jo īpaši rītos. Jebkurš krēms vai pieniņš iesūcas ādā no 10 un vairāk minūtēm. Toties mitrināšanu ar parastāko spreju par pilnvērtīgu nodēvēt nedrīkst.

Ureadin Spray & Go, pirmais sprejs, kam piemīt visas mitrinošā krēma īpašības, mirklī iesūcas un mitrina ādu visas dienas garumā.

Gaisīgā Ureadin Spray & Go tekstūra ar HydroISDIN sniedz ādai trīskaršu iedarbību: mitrināšanu, aizsardzību un antioksidatīvo iedarbību.

ISDIN – spāņu izcelsmes zīmols, kas nu jau 40 gadu garumā pelnīti uzskatāms par vietējā tirgus novatoru.

SPREJA ĪPAŠĪBAS

Ureadin Spray & Go mirklī iesūcas. Kā pierādījumu ražotāji demonstrē reklāmas rullīti, kurā pūciņa vēl nepagūst nolidot, kā nupat uzklātais sprejs iesūcas ādā, padarot to par zīdaini maigu. Šo koncentrēto produktu var klāt uz jebkuru ādas zonu: ceļgaliem, elkoņiem un pēdām.

200 ml. – 13 EUR


 

komentāri