Ставьте like и читайте!

Vasarīgās investīcijas: 3 procedūras sejai un ķermenim. Iesaka Dr. Ingrīda Rītiņa

01.08.2017, 3ade.lv

Vasarīgās investīcijas: 3 procedūras sejai un ķermenim. Iesaka Dr. Ingrīda Rītiņa

Pievilcīgi vēlas izskatīties ikviena sieviete neatkarīgi no vecuma. Te nu rodas problēma. Ikviena sagaida universālu recepti, kas, saprotams, dabā nemaz neeksistē. Ādas kopšana un ārstēšana ir pakļautas individuālām īpatnībām un ir tiešā veidā atkarīgas no šā brīža sezonas.

Tiek uzskatīts, ka vasarā agresīvas ādu atjauninošās procedūras nav atļautas. Taču pastāv tādas, kas vasarā ir ieteicamas, un pat ļoti. Tiesa gan, programmām jābūt nevis kosmētiķu, bet estētiskās medicīnas ārstu vai dermatologu sastādītām. Galu galā speciālistam jūs uzticat svarīgu misiju - savu seju un ķermeni, un ir jāsaprot, ka labot kļūdas nebūs nemaz tik viegli.

Šoreiz dažus ieteikumus saņēmām no skaistuma institūta LIORA dakteres Ingrīdas Rītiņas.

Kā lai liek spogulim izteikt komplimentus visa gada garumā

Dr.Ingrīda Rītiņa: «Tu vari lietot dārgāko kosmētiku, frizēties pēc jaunākajām tendencēm, vilkt mugurā stilīgāko apģērbu un tai pat laikā nebūt ar savu ārieni apmierināta. Un šīs problēmas ir aktuālas ne jau tikai pusaugu vecuma meitenēm, bet arī sievietēm pēc 30. Kā lai saglabā ādas jaunību un skaistumu daudzus gadus uz priekšu? Saprotams, ka rūpējoties par to visa gada garumā.

Vasarā mūsu āda top pievilcīgāka: iegūst skaistu iedegumu, kas noslēpj daudzas nepilnības. Un vienlaikus mēs aizmirstam par tās regulāru un kvalitatīvu kopšanu, aprobežojoties ar attīrīšanu un mitrināšanu.

Tai pat laikā āda kalpo par barjeru, kas pasargā ķermeni no nelabvēlīgās ārējās vides. Šajā laikā, kā vēl nekad – tai jāļauj «noturēties», sargāt sevi no smalku grumbiņu veidošanās, pigmentācijas, būt tonusā un izskatīties veselai, ne dzīves nomocītai. Iesaku vērst uzmanību trim procedūrām, kas fantastiski tiek galā ar jaunības atgriešanu ādai, piešķir tonusu, tai pat laikā nebojājot ādas virsējo slāni, tātad, ir vasarā drošas".

 

Procedūras sejas un ķermeņa skulpturēšanai ar aparātu DEKA TriActive Plus

Šodien dažnedažādākie lāzeri kļuvuši par neatņemamu mūsdienu kosmetoloģijas klīniku sastāvdaļu. Neraugoties uz lāzertehnoloģiju daudzveidību un acīmredzamo progresu, no ārsta tie paredz labas zināšanas un šo tehnoloģiju izpratni. Aparāts DEKA Triactive + tika nosaukts par Mikelandželo, jo ar tā palīdzību tiek veiktas sejas un ķermeņa skulpturēšanas procedūras. Nedaudz daiļrunīgi, taču patiesībā, pateicoties savai universalitātei un reālajai vērtībai kosmetologa ikdienas praksē, šī metode ir viena no efektīvākajām.

Lāzera platforma DEKA Triactive + sastāv no sešiem unikāliem uzgaļiem darbam ar seju un ķermeni, apvienojot trīs dažādus enerģijas avotus: diožu lāzeru, radioaktīvos viļņus un ultraskaņu.

Sistēma nodrošina efektīvu sejas un kakla ādas liftingu uz vaigiem un zoda, grumbas nogludinot.

Katras procedūras sākumā speciālists pielieto lāzera manipulu ar ritmisku masāžu un ādas virsmas dzesēšanu. Tiek aktivizēta arteriovenozā un limfatiskā mikrocirkulācija, vienlaikus sniedzot stimulējošu iedarbību uz fibroblastu darbu (šūnām, kas producē elastīna un kolagēna šķiedras). Papildus tam notiek masāža, kas paveic lielisku ādas drenāžu, notiek to mobilizācija, tiek atjaunots ādas tvirtums. Savukārt lokālā dzesēšana, iedarbojoties kombinācijā ar lāzeri, novērš pat spēcīgāko pietūkumu un nodrošina ādas fitnesu. Šī trīskāršā iedarbība piešķir ādai lielisku tonusu un elastību, harmoniski sagatavo ādu tālākai procedūras fāzei – sejas kontūru remodelēšanai ar radiofrekvenču palīdzību.

Otrajā posmā tiek pielietota RF manipula. Noteiktas frekvences (RF) elektromagnētiskie viļņi iekļūst dziļi ādā, enerģija, kontrolējamā siltuma veidā veicina vecuma rezultātā izstiepto kolagēna sķiedru saraušanos, proti, samazina ādas virsmu un nodrošina ādas un zemādas audu savienojumu. Ādas struktūru uzsildīšana kalpo par spēcīgu jaunā kolagēna, elastīna, hialuronskābes sintēzes stimulatoru, tiek atjaunota asinsvadu elastība.

Skulpturēšanas procedūrai anestēzija nav nepieciešama. Procedūras gaita un manipulāciju kombinācija tiek sastādīta individuāli, atkarībā no klienta stāvokļa un vajadzībām. Procedūra nav pakļauta sezonai, to iespējams veikt arī iedegušai ādai. Noturīgiem rezultātiem ieteicams ne mazāk kā 4-6 procedūru kurss, vidēji 1 reizi nedēļā. Tai pat laikā efekts tiek panākts uzreiz, maksimāls un noturīgs rezultāts tiek panākts 2,5 mēnešus pēc kursa uzsākšanas.

Cena:
88 EUR– 1 procedūra
265.00 EUR – 4 procedūras

 

Ķermeņa skulpturēšanas procedūra ar lāzera platformu DEKA

Viss tas pats notiek arī ar ķermeņa ādu, taču šajā gadījumā sistēmas pamatā ir redzamu celulīta izpausmju novēršana, likvidējot ādas ļenganumu un nokarenumu uz iekšgurniem, rokām un vēdera.

Tagad ar šīs spēcīgās tehnoloģijas palīdzību var veiksmīgi novērst lokālus tauku uzkrājumus un/vai jebkuras stadijas celulītu uz gurniem, rokām un vēdera.

Tikai pateicoties šādai unikālajai iedarbību kombinācijai var veiksmīgi novērst roku iekšējās virsmas ādas ļenganumu, veidot skaistu vidukli (likvidēt tauku krunkas uz sānu virsmām), „skulpturēt” pievilcīgu vēderu, likvidēt tauku uzkrājumus un celulītu uz gurniem un sēžas, veikt gurnu iekšējās virsmas ādas liftingu ar vienlaicīgu lipolīzi.

„Skulpturēšanas” procedūrai nav nepieciešama anestēzija. Procedūras gaita un iedarbību veidu apvienošana tiek veidota individuāli, atkarībā no organisma stāvokļa un klienta vajadzībām. Lai sasniegtu noturīgus rezultātus, tiek ieteikts procedūru kurss ne mazāk kā 6 procedūras 1 reizi nedēļā. Pie tam efekts rodas uzreiz un pieaug laika gaitā.

Cena:
Vienas zonas skulpturēšana līdz 40 min:
1 ķermeņa skulpturēšanas procedūra  88.00 EUR
6 ķermeņa skulpturēšanas procedūras  441.00 EUR
8 ķermeņa skulpturēšanas procedūras  555.00 EUR

Divu zonu skulpturēšana līdz 80 min:
1 ķermeņa skulpturēšanas procedūra   132.00 EUR
6 ķermeņa skulpturēšanas procedūras   662.00 EUR
8 ķermeņa skulpturēšanas procedūras   868.00 EUR

 

Intensīvs liftings Actilift 3S S.Mahler

Vēl viena kompleksā procedūra – ādas atjaunināšana ar jaunāko aparātu Actilift 3S S.Mahler.

Aktīvo produktu un manuālās masāžas kombinācija ar unikālu četru aktīvo iedarbību apvienojumu: ultraskaņas pīlings, radioviļņu liftings, ultraskaņas stimulācija un gaismas terapija sniedz lielisku un noturīgu ādas atjaunināšanas rezultātu.

Iesākumā ar augstfrekvences vibrācijas ultraskaņas pīlinga un speciālā losjona palīdzību āda tiek rūpīgi attīrīta no netīrumiem un atmirušām ādas šūnām. Tam seko atslābinošā manuālā masāža ar atjauninošo serumu - tā piesātina ādu ar skābekli un atjauno tās elastību. Trešais posms – dziļa sasildošā radioviļņu iedarbība stimulē kolagēna un elastāna sintēzi, savukārt kontrolējamā audu uzsildīšana nodrošina liftinga efektu un izlīdzinātu ādas mikroreljefu.

Ceturtais posms – ar ultraskaņu manipulu un gaismas terapiju tiek nodrošināta aktīvas iedarbības seruma dziļa iekļūšana ādā, toksīnu izvade, asinsrites stimulācija, attīrīšanas procesu un atjaunināšanas aktivizācija un kolagēna šķiedru tonuss.

Katrs šāds posms nodrošina maksimāli dziļu speciālistu piemeklētu aktīvo komponentu iekļūšanu ādā. Procedūras noslēguma fāzē klientu sagaida speciālā sejas kopšanas maska ar ādu reģenerējošām sastāvdaļām.

Rezultātā iegūstat 90 relaksācijas un manipulāciju minūtes, kas vērstas uz sejas ādas atjaunināšanu bez agresīvām manipulācijām.

Dabiski, ka šādas procedūras ir jāatkārto regulāri.

Cena: 74 Eiro
3 procedūras Expert LiftIntense S.Mahler 198.00 €
Biežums: 3 procedūras ar 10-14 dienu intervālu

Nebūtu lieki atgādināt, ka katra no šīm procedūrām prasa anamnēzes ievākšanu un apskati. Jānoskaidro, vai pacientam fizioterapeitisko procedūru veikšanai nav kontrindikāciju, jo pastāv absolūto kontrindikāciju virkne: akūtas stadijas infekcija, grūtniecība, kardiostimulators.

Beauty Institute "Liora"
www.liora.lv
Adrese: Tallinas iela, 18, Rīga, LV-1001, Latvija
 Tālrunis: 67373721, 67377375, 26821593
 E-pasts: instituts@liora.lv

komentāri