Ставьте like и читайте!

Vēlmju objekts. BOYY somas: citādāks skats uz greznību

21.05.2018, 3ade.lv

Vēlmju objekts. BOYY somas: citādāks skats uz greznību

BOYY somas un apavi ir divu dizaineru, Džesija Dorsmana un Vanasirijas Kongmanas, tendēma kopdarbs. Pēc tikšanās 2004. gadā Ņujorkā abi nolēmuši virzīt kopējos spēkus, lai radītu kaut ko jaunu un neparastu – amizantas somas. Ar nosaukumu ilgi nedomājot - nedaudz pamainot Kongmanas segvārdu no "Boy" uz "Boyy".

Slavas brīdis nebija ilgi jāgaida, pateicoties spilgtajam dizaineru talantam, kā arī tādu tādu slavenību, kā Hlojas Sevinjas un Amberas Valettas uzmanībai. Kopš pirmās kolekcijas 2006. gadā un līdz pat šai dienai BOYY priecē ar oriģinālo dizainu ārpus vispārpieņemtas izpratnes par to, kas ir greznība.

Zīmols mija pats savu slavas taciņu, izveidojot personīgo tālredzīgo skatu uz dārgiem aksesuāriem: fundamentālu, varētu teikt pat vīrišķīgu dizainu ar augstas kvalitātes jutekliskām tekstūrām. Tik amizanta pretruna arī šodien kalpo par sava veida magnētu stilīgām meitenēm, izvēloties aksesuārus randiņiem, liela mēroga saviesīgiem pasākumiem, ballītēm izredzētajiem un brokastīm ar šampanieša glāzi draugu lokā.

www.boyybag.com

BOBBY 23 AIR

BOBBY 23 PINK DUST

DEVON 21 MIMOSA

KARL TOY

ROMEO SADDLE

 

komentāri

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs