Ставьте like и читайте!

VĒLOS BRAZILIAN ILLUMINAGE, ko radījis Romeu Felipe

11.04.2020, 3ade.lv

VĒLOS BRAZILIAN ILLUMINAGE, ko radījis Romeu Felipe

VĒLOS BRAZILIAN ILLUMINAGE, ko radījis Romeu Felipe

Jeb balojāža, kas nebojā matus

Romeu Felipe 

Balojāžas krāsošanas tehnika aizsākās ar vienkāršu matu šķipsnu krāsošanu, bet gadu gaitā ir kļuvusi par patiešām interesantu un populāru tendenci.

Balojāžas tehnika ietver matu balināšanu ar vienmērīgu krāsas pāreju, parasti par diviem līdz trim toņiem gaišāku nekā matu dabiskā krāsa — no matu galiņiem līdz cirtu vidusdaļai, pārējos matus tonējot to dabiskajā krāsā.

Mēdz teikt, ka šī tendence radusies Brazīlijā, taču precīzu ziņu nav. Bet tieši Brazīlijā šī krāsošanas tehnika tika pilnveidota — mirdzošs atspīdums, gaismas uzliesmojums un skaists «blond» tonis pat brunešu matos.

Neskaitāmo priekšrocību vidū, šai tehnikai bija arī viens trūkums — tumšu matu balināšana tos ļoti bojāja. Un turpmākajai kopšanai bija nepieciešama īpaši saudzīga pieeja, kas, starp citu, joprojām nesniedza pienācīgu matu atjaunošanu.


Autore: Almaza Pirha

SABOJĀT MATUS — TĀ NAV IZVĒLE!

Ideāla balojāža — tā ir ne tikai skaista matu krāsa. Tā ir uzslava par matu koptēlu. Krāsošanas laikā meistaru uzdevums bija maksimāli saglabāt matu kvalitāti. Pēc WELLA PROFESSIONALS komandas prezentācijas, kura ne tikai sniedza unikālu iespēju mainīt matu krāsu un izveidot perfektu balojāžu (balayage), bet papildus arī parūpēties par matu veselību. Jūs varat atviegloti uzelpot! Izdevās!

Tagad par visu pēc kārtas.REPUTĀCIJA UN UZTICAMĪBA

1,1 MILJONS SEKOTĀJU

Kolekciju izveidoja Romeu Felipe — vadošais kolorists ar pasaules reputāciju un izcilu darbu portfolio. Romeu ir ICONIC BLONDE radītājs un daudzu Brazīlijas slavenību frizieris, tostarp Jasminas Brunetes (Yasmin Brunet), Kamilas Kotinju (Camila Coutinho), Sašas Menegelas (Sasha Meneghel), Manu Gavassi (Manu Gavassi), Fernandas Souzas (Fernanda Souza), Marianas Goldfarbas (Mariana Goldfarb), Tasijas Naves (Thassia Naves) un Ticiano Pineiro (Ticiane Pinheiro). Romeu ir vairāk nekā 1 100 000 sekotāju Instagram vietnē. Viņa darba pieredzē ir daudzu gadu sadarbība ar vadošo profesionālās matu kosmētikas zīmolu WELLA PROFESSIONALS.

Pagājušajā gadā Romeu Felipe kļuva par zīmola globālo vēstnieku un izstrādāja kolekciju ILLUMINAGE — jaunu balojāžas veidu, kas atšķiras ar tehnikas parastajām, neskaidrajām pārejām. ILLUMINAGE (gaišiem matiem) un BRAZILIAN ILLUMINAGE (tumšiem matiem) — joprojām harmoniskas robežas, bet vairāk kontrasta krāsās. Viens tonis pāriet dažāda līmeņa, dažādās matu šķipsnās, bet toņi ir piesātinātāki, nav tik «putekļaini», rada krāsas dziļumu un apjomu.

 

BRAZILIAN ILLUMINAGE UN ILLUMINAGE TEHNIKAS ĪPATNĪBAS + KONTRASTA SPĪDUMS

Jums jāsaprot, ka «pareiza» balojāža, tā nav tikai šķipsnu balināšana. Īstās balojāžas tehnikas izpildes laikā tiek «zīmēts». Un ne katram koloristam — stilistam ir nepieciešamie rīki šīs tehnikas izpildei, kas nodrošinās skaistu, gaišu matu nokrāsu ar kontrastiem un spīdumu. 

BRAZILIAN ILLUMINAGE paletē atrodami sarežģīti gaišie toņi, kurus papildina dabiski dziļāki toņi. Tas dod iespēju frizieriem sasniegt daudzdimensiju krāsu rezultātus. Krāsu palete — sākot ar gaišām blondīnēm, persiku nokrāsām līdz tumšākiem un pelnu toņiem. Pareizi izvēlēti toņi palīdz uzlabot sejas formu, piemēram, paslēpt apaļīgus vaigus, izlīdzināt un padarīt smalkākus kvadrātveida sejas vaibstus, paslēpt platus vaigu kaulus. Akcentē, vai nepieciešamības gadījumā, koriģē ādas krāsu. Ja jums ir tumša āda, tad eksperti iesaka paspēlēties ar tumšām nokrāsām, bet ādu akcentēt ar maigu sārtumu un auksti gaišiem toņiem.

 


BEZKOMPROMISA RISINĀJUMS — NEPĀRSPĒJAMĀ KRĀSA ILLUMINA

Kad runājam par premium klases segmentu matu krāsošanā, pirmais, kas jebkuram meistaram ienāk prātā, ir ILLUMINA krāsas no WELLA PROFESSIONALS. Nepārspējamas tīras, dziļas un viendabīgas krāsas bez nokrāsu piemaisījumiem, spoguļa mirdzums jebkurā apgaismojumā, mīksti un paklausīgi mati, maiga iedarbība uz galvas ādu, pilnīga sirmo matiņu nokrāsošana, noturīgums, kopjošās sastāvdaļas, nav nepatīkamās amonjaka smakas. Ja meistars prot strādāt ar ILLUMINA, tad viņš vienmēr sasniegs vēlamo rezultātu, neatkarīgi no matu īpatnībām. Sirmas, porainas vai iepriekš nekrāsotas šķipsnas iegūst jaunu krāsu, veselīgu izskatu, dabisku mirdzumu. Tāpēc ILLUMINA tika izvēlēta, lai izveidotu ILLUMINAGE kolekciju un koncepciju. Tagad mēs matus nekrāsojam parasti, bet iluminējam.

Krāsas sastāvā ir Wella Illumina Color mikrodaļiņas. Tās traucē vara, kas atrodas matu šķipsnu kutikulā, mijiedarbību ar krāsas pigmentu. Pateicoties šai īpašībai, matu bojāšana pēc krāsošanas procedūras tiek samazināta par 20%. Rezultātā mēs iegūstam bagātīgu matu krāsu bez mākslīgiem piemaisījumiem toņos.DROŠA BALINĀŠANA


Faktiski tas, kas padara balojāžu par maksimāli saudzējošu procesu, ir jaunā balināšanas sistēma. WELLA PROFESSIONALS, vienlaicīgi ar ILLUMINAGE, klajā laida arī balināšanas sistēmu BLONDORPLEX. Balvu ieguvušais balināšanas pulveris BLONDOR tagad ir papildināts ar WELLAPLEX tehnoloģiju — ekskluzīvu tehnoloģiju, kas ļauj atjaunot matu un keratīna iekšējās saites.

1933. gadā WELLA PROFESSIONALS pirmo reizi uzsāka balināšanas pulvera BLONDOR izmantošanu. Kopš darbības uzsākšanas WELLA ir pastāvīgi modernizējusi šo produktu līniju, piedāvājot pilnu inovāciju ciklu, lai palielinātu balināšanas efektivitāti un samazinātu matu bojājumus.

Tagad, gandrīz simts gadus vēlāk, BLONDORPLEX balinātājs ar WELLAPLEX tehnoloģiju samazina matu bojājumus par 97%, ja to lieto kopā ar Wellaplex N2, kas atjauno balināšanas procesā bojātās matu saites. Apvienojot novatoriskās BLONDORPLEX tehnoloģijas priekšrocības un Romeu Felipes pieredzi, jums vairs nav jāuztraucas par matu bojājumiem. Bezkompromisu matu balināšana.

WELLA PROFESSIONALS turpina saglabāt savu reputāciju kā autoritatīvs krāsu zīmols, liekot saviem produktiem un tehnoloģijām atbilst līmenim «PERFECTION».SIROWA Group oficiālais pārstāvis Baltijā
Bieķensalas iela 9, Rīga, LV-1004
Tel.: +371 66100288,
info@sirowa.com

 

komentāri