Ставьте like и читайте!

Videi draudzīgajiem. Kā jūs mazgājaties?

07.11.2019, 3ade.lv

Videi draudzīgajiem. Kā jūs mazgājaties?

Videi draudzīgajiem


Mūsdienās estētikā tiek izmantotas tādas tehnoloģijas, kas pielīdzināmas kosmiskajiem izgudrojumiem, bet es gribētu parunāt par vienkāršākām lietām. Kā jūs mazgājaties? Japānā sievietes, piemēram, sejas mazgāšanai velta vidēji 15 minūtes dienā. Kāpēc tas ir tik svarīgi? Āda ir mūsu lielākais orgāns un tieši caur ādu, mēs visaktīvāk uztveram apkārtējo vidi. Āda izdala un uzsūc. Šīs divas vissvarīgākās funkcijas ir tieši atkarīgas no tā, KĀ un AR KO mēs mazgājamies. Ja pieniņa vai micelārā ūdens sastāvā ir silikons vai minerāleļļas, tad tie uz ādas radīs plānu plēvīti, kas piešķirs komforta sajūtu, bet neļaus jūsu burvīgā krēma aktīvajām sastāvdaļām iekļūt ādā un bloķēs sebuma veidošanos. NEOVITA ļoti saudzīgi izturas pret ādas hidrolipīdu līdzsvaru un ādas mikrobiomu.


Autore: ELVĪRA ĻUTINSKAIkdienas kopšana — tā ir rutīna, taču bieži vien no tās ir atkarīga jūsu ādas veselība. NEOVITA piedāvā trīsfāžu sejas ādas attīrīšanu vakaros.


1. Noņemiet grimu un netīrumus — ar putām Sensitive De Make¬Up, kas satur 70% augu eļļas un alvejas želeju. To uzklāj uz sausas sejas ādas, viegli iemasē un nomazgā ar siltu ūdeni. Tieši eļļainā tekstūra ļauj rūpīgi noņemt grimu un spēcīgus ādas piesārņojumus.

2. Nomazgājiet seju līdz rodas svaiguma sajūta — Aloe cleansing Foam ir vieglas putas bez lipīdiem. Attīra ādu, pateicoties sastāvā esošajiem cukuriem, kas iegūti no kakao taukskābēm. Saudzīgi kopj un rūpējas, pateicoties alvejai, B5 provitamīnam, NMF (urea), alantoīnam.

3. Tonizējiet seju ar Soothing Aloe Tonic — viegls toniks rituāla pabeigšanai. Tā pamatā ir alvejas sula, rozes, melisas un malvas ekstrakts. Satur NMF un alantoīnu. Nesatur alkoholu.

 

No rīta izmantojiet tikai Aloe Cleansing Foam putas un toniku.

Tiek paaugstināta Jūsu ādas imunitāte un uzsākti reģenerācijas procesi, jo produktu sastāvā nav ķīmisku konservantu. Tos veido sarežģīta dabiskas izcelsmes sastāvdaļu sistēma.


NEOVITA — ATŠĶIRAS NO VISA, KO JŪS IEPRIEKŠ ESAT REDZĒJUŠI!


Zingera metode. Lai saglabātu kosmētikas svaigumu un kvalitāti, tiek izmantota patentētā metode — fiziska konservēšana ar dabiskā oglekļa dioksīda palīdzību. Zinātniskie pētījumi un doktora disertācija Heidelbergas universitātē (University of Heidelberg) ir pierādījuši metodes unikalitāti un panākumus.

Kas tur īpašs? Bez jebkādu tiešo un netiešo konservantu, silikona un minerāleļļu, emulgatoru, smaržvielu un krāsvielu klātbūtnes!!! Sterilitāte un maiga putojoša tekstūra!


! Nopērkams tikai skaistumkopšanas salonos.


NEOVITA OFICIĀLAIS PĀRSTĀVIS LATVIJĀ − SIA PROLOGIC.Vairāk informācijas par zīmolu, speciālistu apmācību grafiku jūs atradīsiet vietnē: www.prologic.lv

Rīga: Brīvības iela 101, 2. stāvs | +371 204 22 204 | prologicriga@gmail.com | siaprologic. Maija DeLux (Martas iela 7), Premium Medical (13. janvāra iela 3)

Jūrmala: «Maison De Beaute», AmberSea Hotel & SPA (Dzintaru pr., 68)

komentāri