Ставьте like и читайте!

VIEGLAIS CEĻŠ UZ IDEĀLU ĶERMENI #ENDOSPHERES THERAPY®

01.09.2021, 3ade.lv

VIEGLAIS CEĻŠ UZ IDEĀLU ĶERMENI  #ENDOSPHERES THERAPY®

VIEGLAIS CEĻŠ UZ IDEĀLU ĶERMENI
#ENDOSPHERES THERAPY®

Nostiprināt, tonizēt ķermeni, likvidēt celulīta redzamās pazīmes un izlīdzināt ādas reljefu, atbrīvoties no pietūkuma un liekā ķermeņa apjoma. Atjaunot viegluma sajūtu kājās, padarīt vidukli slaidu un atgriezt elastību muskuļos. Cik daudz pūļu tas prasīs? Kā “likt strādāt” savam ierūsējušam ķermenim, nedzenoties pēc varoņdarbiem?

Arvien vairāk ārstu, klīniku un skaistumkopšanas salonu iesaka pievērst uzmanību aparāta ENDOSPHERES THERAPY® piedāvātajām efektīvajām procedūrām ķermeņa formas tonizēšanai, modelēšanai un uzlabošanai.


ĶERMENIS FOKUSĀ

Kādu procedūru iekļaut savā saspringtajā grafikā, lai tā būtu patīkama, neradītu sāpes, sniegtu efektīvus rezultātus un radītu minimālas izmaksas? ENDOSPHERES THERAPY® var izmantot visam ķermenim — no galvas līdz kājām, tā darbība vērsta uz trim galvenajām mērķa zonām: muskuļiem, taukiem un ādu.

Daudzpusīga pieeja ķermeņa kopšanā ir kļuvusi par normu, neatkarīgi no tā, vai vēlaties samazināt ķermeņa apjomu, to pārveidot vai uzlabot savu izskatu. ENDOSPHERES THERAPY® ļauj praktizējošiem ārstiem un speciālistiem sasniegt labākus, vairāk individualizētus rezultātus saviem pacientiem.


ENDOSPHERES THERAPY® pamatā ir iestrādāta tehnoloģija, kas sastāv no 50 rotējošām silikona sfērām, kas izvietotas manipulās un iedarbojas ar mainīgu frekvenci. Sfēru kustības kopā ar tās radīto spiedienu, rada sūkņveida efektu un izspiež intersticiālo šķidrumu no audiem. Šis šķidrums parasti rada tūsku un izciļņus uz ādas. Šī kombinācija samazina ķermeņa audu ļenganumu un palīdz saglabāt muskuļu tonusu, papildus nodrošinot ķermeņa vispārēju pārveidošanu. Un, protams, veicina limfas atteci un asinsrites darbību.

Arvien vairāk klīniku regulāri izmanto ENDOSPHERES THERAPY® tādu problēmu risināšanai kā celulīta un striju samazināšana, kā arī augšstilbu, vēdera un roku ādas nostiprināšana. Ādas uzlabošanas tehnoloģija arvien vairāk tiek izmantota kakla, dekoltē un sejas ovāla ādas savilkšanai.


ENDOSPHERES THERAPY® dzimtene ir Itālija, bet tā ir plaši pārstāvēta Latvijā un jau ir kļuvusi par noteiktu tendenci un skaistumkopšanas centru kvalitātes zīmi. Šī ir viena no pieejamākajām un bioloģiski saderīgākajām kontrolētajām aparātu masāžām, kuru nav iespējams veikt ar manuālām metodēm. Tā jau sen ir iekļauta sportistu masāžas programmās un rehabilitācijas centru piedāvājumos. Un, godīgi sakot, būtu lietderīgi izsniegt šo procedūru abonementu biroja darbiniekiem kopā ar algu un apdrošināšanas polisi.


ENDOSPHERES THERAPY® atbrīvo gandrīz no visiem ierobežojumiem un kontrindikācijām. Tā ir nesāpīga metode, ārstēšana tiek veikta saskaņā ar noteiktu, zinātniskās komitejas izstrādātu protokolu, un to var veikt visam ķermenim un sejai. Nenoliedzami, šīs metodes kvalitāti ietekmē arī speciālists, kurš veic šo procedūru. Speciālista prasmes un pieredze ir būtiskas, lai pilnvērtīgi izmantotu šī aparāta potenciālu.


KUSTĪBA un POZĪCIJA

ENDOSPHERES THERAPY® eksperti atgādina, ka ir vairāki pamatnoteikumi, kas jāievēro ikvienam jebkurā vecumā: pareizas kustības un pozīcija. Pat tad, ja jūs veltāt vismaz 30 minūtes dienā strukturētiem vingrinājumiem (piemēram, ātrai pastaigai, riteņbraukšanai vai peldēšanai), joprojām ir svarīgi visas dienas garumā piecelties un kustēties vismaz dažas minūtes. Ilgstoša sēdēšana rada asins uzkrāšanos kājās.
Tas var izraisīt varikozas vēnas, dziļo vēnu trombozi, var parādīties asinsvadu tīklojums. Iespējams pat metabolisma sindroma risks, neatkarīgi no tā, ka nodarbosieties ar sportu 60 minūtes 4 reizes nedēļā.• paaugstina ādas tonusu un padara to elastīgu,

• uzlabo asinsriti un atjauno atonisku ādu,

• tonizē muskuļus un audus,

• ārstē celulītu,

• veicina limfas atteci,

• veic nozīmīgu visa ķermeņa mehānisko limfodrenāžu,

• samazina vidukļa, gurnu apjomu, formē gurnu aprises

• rada pārsteidzošu atjaunojošu iedarbību uz sejas un kakla ādu.Pārliecinošs mūsu ieteikums — nekad nepārtraukt šo terapiju. Bet, ja jūs interesē, vai šai procedūrai ir kontrindikācijas, tad atbilde ir «jā»! ENDOSPHERES THERAPY® rada atkarību!

 

Oficiālais izplatītājs Baltijas valstīs
Medical Management OÜ
Raua 36-5, Tallinn 10152 Estonia
+372 5555 2960
INFO@BALTIC-LASERS.EU
BALTIC-LASERS.EU

ENDOSPHERES THERAPY® ir pieejama skaistumkopšanas salonos:


Jūsu Kosmetologs
Rīga, Ausekļa iela 7
+371 20 750 750
www.jusukosmetologs.lv

 

Calmena Rīga,
A.Čaka iela 37,
+371 67284512
calmena@inbox.lv
www.calmena.lv

komentāri